Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni stigla danas jedna posiljka sa zadnjim statusom:
5.4.23. 18:00 - Received by local delivery company
 
Dobio sam na Viber poruku od pošte da mi je jedna UA*HU pošiljka poslata u paketomat i da će me obavestiti kada bude spremna za preuzimanje, to je bilo oko 12:45, još nisam dobio poruku za preuzimanje. Koliko se otprilike čeka? Ovo mi je prvi put da mi šalju pošiljku na paketomat.
 
Meni je takodje oko 15:30 stigla poruka na viber od poste za paketomat,nakon 5-6 minuta stigla druga da mogu da podignem posiljku na paketomatu do 29.04 do 15h i link u nastavku poruke. Verujem da cim unace posiljku da ce ti stici poruka,to sve zavisi od radnika poste kada i u koje vreme ubace.
 
LP poručena 22. aprila, danas je stigla u Arrival at outward office of exchange NLHFDY. Šta označava ovaj status, carina? U pitanju je zamenski deo za slušalice (link), 5 USD ukupno...
 
Sa LB kodom pratiš na sajtu pošte.
Od statusa LT-NLHFDY do statusa RSBEGC otprema je kod mene prošlo 5 dana.
 
Zasto paket otisao na carinu u kinu? kad kosta 3 dolara?
nece valjda kod nas da carini paket?
 

Prilozi

  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    15.7 KB · Pregleda: 35
pa gde da ide?
 
@BeliZeka

Koji kod je dobila tokom tranzita - LB..LT ???

@dedamrsoje
@warmaster

Mozda su nesto i promenili - eto primer od Bojan42

@seahorse

Ocigledno je da veoma retko narucujes , a jos redje pratis ovu temu

@zluu10

Definitivno nisi pratio temu i statuse :(
Apsolutno svaka posiljka prodje izvozni i uvozni carinski terminal.
Samo nekada prikazu te statuse , nekada ne.
To ne mora da znaci da ce ti ovde naplatiti PDV i carinu.

ec.jpg
 
Poslednja izmena:
Nije zvanično ništa... Tri pošiljke sa AliExpress standard shipping mi idu preko SG pošte. Zavisi od prodavca do prodavca.
 
NL post.

Za tri dana od dana kupovine ušao u našu zemlju. (Španije zemlja kupovine). Već 13 dana čami na carini…ista priča godinama.
 
Niska carina rbxxsg 14 dana na lageru

Pa,meni bolje kad ide bez trakinga uaxxhu,stize za oko mesec dana i nikad ne ide na carinu
 
4 paketa sa UA.HU od marta čekam, ništa ne stiže.
 
Da. Niš.

Kad pustim mejl bude oslobođeno istog dana, čist nemar. Daću im jos par dana fore i onda puštam mejlove opet.
Zadnji put su me zvali da se žale da ne šaljem mejlove jer ih zovu sefovi iz Beograda da ih ribaju. Inače po glasu se vidi da su u pitanju fosili od 60+.
 

Prilozi

  • IMG_2617.jpeg
    IMG_2617.jpeg
    81.2 KB · Pregleda: 33
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno