Pracenje posiljki

a c a

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.11.2003
Poena
63
Nije teško. Ja i dalje ne znam kako su prvo čekirali da je isporučeno pa posle 2 dana isporučili.

sasa022

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.11.2004
Poena
48
@a c a

Iako nije tesko , nisi napisao sta treba da se napise :( :( :(

Pogledaj primere za SunYou od pre mesec dana - ima rasprava na 3 strane
i detaljan opis sta i kako treba da gledas.

bfsy.jpgpptt.jpg

pajapajser

Flash Drive
Učlanjen(a)
17.06.2018
Poena
6
Ja imam jedno drugo pitanje. Nisam našao ovde kao temu. Danas mi je u predlozima na Aliju izašao " Turkish shop". I stvarno , slanje iz Turske. Jel' neko viđao do sada neke druge prodavce osim Kineza na Aliju?

Araverp

Flash Drive
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poena
8
Stigla mi baterija za fotoaparat iz Turske u decembru, 18 dolara sa preporučenim transportom. Vrlo brzo, za nekih dve nedelje. Poručio sam pre dve nedelje preko Turske i SD karticu, ali je "radnja" u međuvremenu zatvorena pa mi je Ali vratio pare

atosovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
27.03.2014
Poena
18
Ja imam jedno drugo pitanje. Nisam našao ovde kao temu. Danas mi je u predlozima na Aliju izašao " Turkish shop". I stvarno , slanje iz Turske. Jel' neko viđao do sada neke druge prodavce osim Kineza na Aliju?
Jeste, pojavile su se neke turske radnje. Na jednoj sam kupio neke gluposti za par centi, misleći da prave promociju, jer su novi.
Međutim, pojavili se i komentari, uglavnom kupaca iz Rusije, da neće ni poslati porudžbinu, već ih redom otkazuju.
Da li će zaživeti turske radnje? Ako zažive, paketi od njih će putovati znatno brže.

vlad1982

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.11.2005
Poena
18
Da li je neko skoro dobijao neke pošiljke sa Alija preko opcije Cianiao Standard for Special Goods.Da li neko ima iskustvo sa ovim trackingom. Kod koji sam dobio od prodavca je klasican LP XXXXXX kod Na global cianiao trackingu kao i na post ninja dobijam i drugi RF xxx LT kod ali ga naša pošta ne nalazi iako piše da je stiglo u Srbiju.

Čika_Kure

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.11.2010
Poena
43
^ Isti slučaj kod mene. Navodno 01.02. stiglo u Srbiji, od tada ni traga ni glasa...

Nidzo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.10.2012
Poena
18
Gdje je ova pošiljka? Da li putuje za Frankfurt ili je u Frankfurtu?
Screenshot_20210218_140644.jpg

rosicky88

Flash Drive
Učlanjen(a)
04.12.2007
Poena
8
Ljudi potrebna je pomoc, porucio sam paket preko EBay-a i poslat je USPS poalednji status ordera je
  • Feb 14, 2021
  • 6:22pm
  • DELIVERED TO POSTAL AGENT
  • Belgrade, RS
Kako mogu da proverim gde se nalazi posiljka

sasa022

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.11.2004
Poena
48
@amdpower

Ako pratis vesti , ovo nije nikakvo iznenadjenje.
Kina je potpuno obustavila uvoz otpadnog materijala za reciklazu.
Radi se o milionima tona otpada.

Teretni brodovi iz EU se vracaju prazni u Kinu a taj povratak neko mora da plati...

@rosicky88

Sacekaj par dana da prodje carinu...

sasa022

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.11.2004
Poena
48
@qwerty96

19.2 prosledjeno iz Letonije
jedna posiljka je stajala vise od mesec dana u Letoniji , druga je prosledjena u roku od 2 dana.

2 posiljke od istog dobavljaca isto iz prve nedelje januara su stigle - jedna preko LV , druga preko BE.
Ove UB___LV su Cainiao - Yanwen , ova preko Belgije je bila Yanwen ( uz doplatu od 0,5$ )

Ono sto se ne menja i sto najvise iritira je Cainiao status - Arrive at destination i
izostanak statusa ako i kada posiljka stvarno dodje u Srbiju.

Animal

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.09.2013
Poena
48
Ne bih nikada rekao da cu ovo reci ali UB**LV kida :D
Ispod mesec dana..
Sada LP** idu sporije od UB*LV, eto nasi u Posti odlucili da malo promene da sada zadrzavaju LP* a da pustaju UB**LV.. nadam se da su u one najnevernije Tome sada shvatile da nasa Posta nista ne zadrzava nego da jednostavno to tako ide.

Sada LP** stizu preko nekih boze ti me sacuvaj zemalja a UB**LV se malo ubrzao.

Prilozi

• ublv.jpg
    ublv.jpg
    343 KB · Pregleda: 37

tobacco road

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.02.2014
Poena
18
Tako je, LP je mnogo usporio.Sada mi LP stize iz Uzbekistana,Kirgistana i cak jedna promenila tracking na Malezija Post, UDxxxMY.Imam jos neke posiljke koje su stigle u Srbiju krajem Januara i jos ih nema,imam neke koje su stigle pocetkom Februara pa cekam da stignu,ali nece skoro sigurno.

Animal

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.09.2013
Poena
48
E a sada kao za inat ali kao za inat gotovo salju sve sa LP*** pre a pre sa UB**LV, znaci kao da namerno to rade.

Wizard74

Flash Drive
Učlanjen(a)
12.02.2021
Poena
8
Pravi,poslovan eBay kinez:

Lepo pita pre slanja,proveri,poslao Speedpak postom jutros i vec danas krenuo paket:

thanks for your prompt reply.
I will send the package to you today.​

Your previous message​
Hello

It's okay to send the package, I'll wait​

Hello. I contacted the logistics company. Now only economic logistics can be delivered to SERBIA, REPUBLIC OF. Shipping time may take 30-40 days.
If you are willing to wait, I can send the package to you tomorrow.
If you need a refund, I will refund the money to you as soon as possible.
Looking forward to your reply
best wishes
Savour​

Animal

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.09.2013
Poena
48
Takvih je jedan u pedeset njih iz mog iskustva.

Inace one brojeve SYRM**, pitao sam Kineza da li moze da mi da kako broj koji posle prelazi u RF**LT jer ne mogu ovaj prvi da pratim od jednog trenutka, rekao da moze cim paket sleti u tranzitnu zemlju da ce da mi posalje, izgleda da oni mogu da vide taj prebacaj u novi broj, pa eto trazite od ''svog'' Kineza da vam ga dostavi da mozete da pratite kao ljudi.

anuska1313

Flash Drive
Učlanjen(a)
08.03.2011
Poena
1
Drugari, molim za pomoc. Paypal mi drzi sredstva na cekanju dok se ne potvrdi isporuka. Ja sam ubacila broj posiljke koja je poslata u USA, i stigla je pre par dana javili su mi, ali nasa posta ne azurira status...ni na nindzi nema nista posle "transport izmenicna posta". Ne mrda status... Sta raditi, jel toj posiljci dodeljen neki drugi broj, kako da udjem u trag? Hvala

Mashinac

Flash Drive
Učlanjen(a)
13.02.2021
Poena
28
U USA je sasvim drugi način označavanja pošiljki i naša pošta nema ništa sa tim, ne dobija USA broj i zato imaš samo praćenje do izmenične pošte. Moraš da čekaš potvrdu prijema pošiljke ili ako je istekao rok za slanje da u pošti pokreneš potražni postupak. Da li se nešta promenilo od 01.01.2021 kada je krenulo sa elektronskom dokumentacijom pojma nemam.
Post automatically merged:

U USA je sasvim drugi način označavanja pošiljki i naša pošta nema ništa sa tim, ne dobija USA broj i zato imaš samo praćenje do izmenične pošte. Moraš da čekaš potvrdu prijema pošiljke ili ako je istekao rok za slanje da u pošti pokreneš potražni postupak. Da li se nešta promenilo od 01.01.2021 kada je krenulo sa elektronskom dokumentacijom pojma nemam.

gandalfblack

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.08.2013
Poena
8
Koliko se od prilike ceka da paket prodje carinu? Cekam jedan paket iz Usa, i kao da je stigao na carinu i tako stoji od 16-og feb. I jedan sa Alia isto stoji od 16-og.

Opera Snapshot_2021-02-24_113819_parcelsapp.com.png

dzokar

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
17.01.2021
Poena
3
Stiglo mi je juče 5 paketića, sve gluposti Cainao.
Od toga 2 naručena 11.01., dva 12.01. i jedan 24.01. Od tih iz prve ture nije stigao jedan koji ima LP praćenje, naručen 12.01. Svi sem jednog (LP...) su bili Ub..Lv. Još 4 su u transportu, s tim da su kasnije poručeni i još su u Kini, verovatno će kasniti zbog NG njihove

jocar96

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
22.02.2015
Poena
18
LPxxxxxx (UVxxxxxxUZ) stigla za 35 dana

Čekam jednu SpeedPAK i po trenutnim statusima bi trebalo da stigne u roku od 20-23 dana ili će možda ponovo zakucati.

Vrh Dno