Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lokalna ne radi, a stvarno, u poslednje vreme, isporuku vrsi novi postar, koji je totalno pogubljen.

Edut:
Evo ga paket, kod mene u ruci.
Zvao decka, koji radi u lokalnoj posti, i on mi kaze, da je dao postaru, i da ce da vidi sa njim sada.
I doneo mi postar, zivi 200 m od mene, kaze zaboravio, a nije hteo u sanduce da stavlja.
Kako god, problem resen, hvala svima na pomoci.
Sent from my Pixel 4a using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zaboravio...pa ne nosi neraznesene posiljke kuci nego ih ostavlja u posti. Cuj zaboravio.

Tacno nekad zalim za onim lepim bezbriznim vremenima kada si mogao ostaviti otkljucanu kucu i otici spavati ili otici do prodavnice 200-300 metara od kuce udaljenu i kada se nisu desavale takve gluposti koje se sada desavaju. Tehnika sve vise napreduje a ljudi sve veci neljudi i r.e.t.a.r.d.i.

Poslato sa Nova 5t
 
Poslednja izmena:
U takvim nekakvim situacijama u Srbiji moras odmah da reagujes, eto da ti nisam javio da odmah cimas... to bi tako bilo i da se nisi zalio, mozda cak i nikad ne bi dobio paket.
Imam prijatelje u kurirskim sluzbama (Nije postexpress), njih nadredjeni uce kako da zez*nu ljude. Npr. posaljes gumu za kamion kao jedan paket, oni tamo (kururu) u kurirskom centru uzmu i razdvoje gume da budu kao odvojene, umotaju svaku posebno strec folijom i isporuce kao dva paketa. Naravno kupac plati vise, da ne pisem sad sve fore ovde koje su mi pricali, ali to je sou sta se sve radi po Srbiji...
Svako sferu drustva koju pogledas, zagrebes malo... vidis da se krade. Jer prosto i jednostavno je, ljudi sa 250e ne mogu da prezive. Tako da gledaju ili da rade 2 posla ili da nadju neki nacin da sj*eb*u sistem.
 
SYA pošiljka - Out for delivery. The end of tracking.
Je l' tu neđe blizu? [emoji3]
a4c45f4b7d5bef9e53b0f0d2169d20ae.jpg

Tu je, javio se Mlađo poštar [emoji1]
 
Hteo sam da otvorim dispute,Pojavi mi se ovo
Sorry, you cannot open a dispute for this order.
Disputes can only be opened up to 15 days after you have confirmed receiving your items.
Order confirmation of receipt time is: Sun Aug 09 04:52:46 PDT 2020
You may open a dispute for the order before: Mon Aug 24 04:42:46 PDT 2020
 
@ zluu10
Znaci iz vremena osmanlija, a kojim putem krenuli na balkan ne znam, nisam bio na tom času. :D
@ kure1982
Uigrana ekipa, pada cimanje fonom, propao dil
 
Poslednja izmena:
Najkasnija trenutno poručena mi je od 28.10 , a zadnja 12.11 .....pre toga su mi nekoliko isporučene u roku od 20 dana.
Sada već zakucalo preko mesec ništa -_-

Stiglo?

Kako ide pracenje za SpeedPAK, posto mi je ovo prva isporuka preko njih? Vidi se samo do predaje nasoj carini, ali ne i posle toga?

Meni je zadnji status Departed county of Origin (ShenZhen CN) od 08.12.
 
Poslednji status je Arrived at Destination Hub, mislim da je negde u Nemackoj, i posle jedno 10-11 dana postar je doneo posiljku.
 
Stiglo?

Kako ide pracenje za SpeedPAK, posto mi je ovo prva isporuka preko njih? Vidi se samo do predaje nasoj carini, ali ne i posle toga?

Meni je zadnji status Departed county of Origin (ShenZhen CN) od 08.12.

Nije mi ni ove nedelje stiglo nista preko SpeedPAK-a. Neke posiljke su usle i u 40+ dana od zadnjeg statusa.

Jednu imam sa zadnjim statusom (Arrived at facility FRANKFURT/M ), posle 18 dana od tog statusa i dalje nista.

Zakucale su, sta da se radi. -_-
 
U poslednje vreme LP Brzo stizu paketi u srbji za 16 dana stigao paket,Sad jedno jos 10 dana da stigne kod mene..
 
Pa ako je stigao u Srbiju što nije kod tebe? Milion puta se priča da su to lažni statusi ili statusi da je pošiljka stigla u tranzitnu zemlju, i opet ljudi pišu kako je stigla pošiljka u Srbiju ili kako im krade poštar, kako su nesposobni...

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Pa ako je stigao u Srbiju što nije kod tebe? Milion puta se priča da su to lažni statusi ili statusi da je pošiljka stigla u tranzitnu zemlju, i opet ljudi pišu kako je stigla pošiljka u Srbiju ili kako im krade poštar, kako su nesposobni...

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока

Meni jedan paket stigo 25 dana Lp...tj kod mene
 
Mnogo ce vode jos rekama proteci, dok ljudi ne nauce statuse za posiljke bez pracenja :)
 
Danas isporučen SYRM...

Naručeno 23.11, tracking kreiran 27.11.

Skroz korektno.[emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@ 3bl

Koji Rx..xx kod je bio pored SYRM ? ( nadam se da si pogledao )

Mnogo ce vode jos rekama proteci, dok ljudi ne nauce statuse za posiljke bez pracenja :)

A jos vise dok sve te posiljke koje su prema tim statusima stigle u Srbiju , budu stvarno isporucene u Srbiji.....
 
Ako ih ne odnesu postari na cuvanje kuci...
 
Da li neko ima LP.... -> KDWUU....YQ
YANWEN Logistics - SunYou Logistics
iz oktobra ???
 
Imam jedan paket u pošti carinjenja (10250) od 10.12. Zna li neko koliko je trenutno zadržavanje na carinjenju (Beograd)?

ПОШТА ЦАРИЊЕЊА - 10250 ПОШТА ЦАРИЊЕЊА

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Imam jedan paket u pošti carinjenja (10250) od 10.12. Zna li neko koliko je trenutno zadržavanje na carinjenju (Beograd)?

ПОШТА ЦАРИЊЕЊА - 10250 ПОШТА ЦАРИЊЕЊА

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Jel to tebi prva posiljka iz inostranstva? Pretpostavljam da ti je taj status svez jer kad dobijes taj status u pitanju je 2-3 dana da ti ga isporuce...ne secam se kada mi je nesto cucalo na carini dugo.

Poslato sa Nova 5t
 
Jel to tebi prva posiljka iz inostranstva? Pretpostavljam da ti je taj status svez jer kad dobijes taj status u pitanju je 2-3 dana da ti ga isporuce...ne secam se kada mi je nesto cucalo na carini dugo.

Poslato sa Nova 5t
Nije prva naravno, ali prva je koja je svesno završila na carini u poslednjih par godina, i evo već 5 dana je u istom statusu. Pitao sam ukoliko je neko imao slično iskustvo u poslednjih par dana pa može da podeli.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
unknown.png


Naručeno sa geekbuying i stoji ovako evo već 10 dana. Da se oprostim od paketa ili je to neka normala u ovim uslovima i samo treba čekam? RE LT broj još uvek nije aktivan, proveravam i to. Glavni broj koji sad pratim je VR...YP
 
Poslednja izmena:
@pWneR

Yanwen S00 -> UH..TR - trenutno im treba 10-15 dana da iz Kine stignu u Tursku
Yanwen S00 -> UD..NL - trenutno im treba 20-25 dana da iz Kine stignu u Holandiju

Mozda je ista situacija i za R posiljke koje idu ka tranzitnim centrima u Evropi.



- - -

Posta Srbije takodje veoma sporo radi.
I dalje nece da menjaju pravilnik i ucine javnom evidenciju neregistrovanih posiljki.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno