Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rust creek 2018 Prilično dosadan film,u rangu tih filmova I spit on your grave je bez premca najbolji.Ovo što sam ja pogledao je mlaka kamilica i ne zaslužuje više od 4/10 .
Sinoc u pretrazi naleteo preko Supernove film Bridzit Jones,na Supernovi.Znači ja ne kapiram kako neki kanal može da se zove HD a da ima onako lošu sliku sa ispranim bojama.Yiffy je za ovo zakon,morao sam posle da kupim film i pogledam kako treba.
 
i to film koji je oživeo žanr a i pojačao nasilje u istom
 
Kad sam još ovo gledao... Odlične su mu komedije mogle bi ponovo da se pogledaju 👍
 
Locked Down 5/10 samo radi dobrih glumaca, scenariju fali realnosti jer kad bi bilo onako kako je u filmu... (svako dalje komentarisanje bi moglo biti protumaceno kao otkrivanje desavanja u fulmu, pa cu se uzdrzati)...
 
Locked Down 5/10 samo radi dobrih glumaca, scenariju fali realnosti jer kad bi bilo onako kako je u filmu... (svako dalje komentarisanje bi moglo biti protumaceno kao otkrivanje desavanja u fulmu, pa cu se uzdrzati)...
Ja pogledao pre neki dan na TV-u, solidno mi je legao film.
 
Locked Down-dovoljno mi je samo da pogledam naslovnu sliku i da zaključim da ovaj HBO projekat necu da gledam,pre svega jer ovo što oni poturaju nije normalno i tako ne izgleda jedan prosečan par u SAD.
 
Alone - James Hetfield pokusava da pomogne ucveljenoj udovici da izgubi zivot. A i u tome je los. Zapravo sve je lose, ne gledati.
 
Odgledao sam Lovca na jelene pre par godina, nekako sam više očekivao.
 
Nekako si više očekivao????
Film je remek-delo.
 
Pa dobro,meni je film 10/10 svakako ne moze doboto ocenu đanju od 8 pa da ne znam koje su zamerke...VREDI ga pogledati.
 
E, omladino.... da ste živi i zdravi :)
 
Lovac na jelene, Let iznad kukavičijeg gnezda, Memento...
Stvarno ćemo o tome da pričamo?
Kakvi li su, hmhm... 🤔🤔🤔
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno