Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja premotavao malo - deluje da je dobar deo uvoda odnosno prvih 3/4h nov materijal (uz neke slicnosti sa originalom), zavrsnica je identicna i onda dolazi jedan deo koji je u originalnom bio na pocetku...
 
Sad sam ten shvatio da imam HBO go.
Na početku filma piše THIS FILM IS PRESENTED IN A 4:3 FORMAT TO PRESERVE THE INTEGRITY OF ZACK SNYDER'S CREATIVE VISION.
Kakav proser.
 
iz 4 sesije, 4 veceri, taman...

Ne propusta se previse, pretpostavljam da je odradjen veci backstory za likove iz JL-a ( "uvodni deo" od 3h sa novim materijalom), zavrsnica je skoro ista, sam kraj (onaj prebacen deo sa pocetka origniala) je malo vece iznenadjenje sa cliffhangerom i Jean-om... :p
 
I dalje je sve braon i mracno. Transformersi od pre 14 godina mogu da im objasne kako se radi CGI u sred suncanog dana i svaki sraf se lepo vidi.
A i gledas film 4h da bi
solirao negativca na kraju za 1 minut :ROFLMAO:
 
Ja imam projektor koji je u 4:3 formatu, taman da gledam kad izadje malo bolja verzija... :D
Ja bas hocu da vidim kakav ce biti...za sada su recenzije dobre....svakako je dosta bolji od one prve verzije... :D
 
Tačno nisu hteli da se potrude oko aspect ratio-a pa su okrenuli priču kako je to Snyder-ova vizija. :poop:

Ne znam za vas ali ja ne mogu da svarim 4:3 na TV-u.
 
Justice League
4:3 je uzas, a jos HBO GO nema ni 4K a kamoli HDR, dakle full windows XP iskustvo :)
Ako nista, film je daleko bolji od one originalne katastrofe, meni je sada makar namakao prosek prethodnih Snyderovih DC filmova, ciji nisam ljubitelj. Al ajde makar pomogne da se originalni raspad izbrise iz secanja i donekle popegla haos i privede sve kraju.
 
Ajde milion puta postavljeno pitanje ali jos jednom... Posto sam gledao ALI se NE SECAM NISTA iz Justice League (toliko je valjda dobar huehuehue)... Da li ga treba prvo gledati ili moze slobodno da se gleda ovaj novi?
 
Ajde milion puta postavljeno pitanje ali jos jednom... Posto sam gledao ALI se NE SECAM NISTA iz Justice League (toliko je valjda dobar huehuehue)... Da li ga treba prvo gledati ili moze slobodno da se gleda ovaj novi?
Pa u principu isti je film samo drugačije prikazan. Možda stekneš bolji utisak.
 
Hoce devojka da gledamo a ne bih gledao prvo onaj stari ako je isti pogotovo jer ovaj novi traje 4h??!!!?? Ko ce to da gleda jedno te isto...
 
Hoce devojka da gledamo a ne bih gledao prvo onaj stari ako je isti pogotovo jer ovaj novi traje 4h??!!!?? Ko ce to da gleda jedno te isto...
Никада то није исто, овде је гомила избачених сцена, као да гледаш нови филм, ако си гледао некада LOTR неку продужену верзију знаш о чему се ради, ако ниси обавезно погледај кад будеш имао 4 и по сата времена😀
 
Ajde milion puta postavljeno pitanje ali jos jednom... Posto sam gledao ALI se NE SECAM NISTA iz Justice League (toliko je valjda dobar huehuehue)... Da li ga treba prvo gledati ili moze slobodno da se gleda ovaj novi?
Nova verzija ima samo 40min ia prve i to je izmenjeno i 3:60 novih i preradjenih scena. Tako da je tehnicki drugi film i daleeeeeeko bolji od prvog, sto nije ni bilo tesko.
Svakako je ovo nesto sto je moglo odavno da bude triologija ili 4 filma (2 za StepenVulfa i 2 za Darksajda) da ovi degenerici iz WB nisu odlucili da sve mora u jedan film.
 
Ok, hvala na odgovorima! Ali, dal gubim nesto oko price ako ne pogledam prvi deo tj prvi Justice League? :D
 
Brate isti film, Snajderov cut ima prosirenu pricu onako kako je trebalo da bude.... Sta ti nije jasno...
Ta prva verzija je Joss Wheadon-ov cut, sklopio je sa materijalom koji je Snajder snimao (i nesto svog)

Ako zelis odgledas pre toga nesto, odgledaj - Man of Steel, Batman vs Superman, oba WW filma i Akvisu... tim redosledom, s'tim sto prva dva i Aquamana preporucujem, WW1 moze da prodje WW84 zali Boze vremena...
If not samo JL i to ovaj sada Snajderov cut...
Sam setup nije kao kod Marvelovog Infinity War-a...
 
Poslednja izmena:
Pa toooo... jasno mi je da je isti film ali se jako tesko odlucujem da gledam filmove poslednje vreme jer su vecinom sve gluposti i posle gledanja novih filmova imam osecaj da sam izgubio vreme. :D Onda cu direkt gledati ovaj Zakov Dzastis Lig. :D

edit: Gledao sam prosle nedelje Man of Steel da se prisetim malo filma, Aquamana sam skoro isto gledao na HBO i generalno mi je Aquaman mozda i najbolji DC film. WW ne bih da komentarisem, novi nisam ni gledao niti cu.
 
Aquaman mozda i jeste najbolji jer su dosta pozajmljivali iz Johns-ovog stripa, mada su i dva sa Supermenom ok...
Btw. Geoff Johns-ove stripove Aquaman i Green Lantern toplo preporucujem, kao i celu DC-evu "Vertigo" kolekciju.
Daleko bolji materijal za ekranizaciju imaju od Marvela jedino sto ih izbor za produkciju zakopava.
 
I dalje je sve braon i mracno. Transformersi od pre 14 godina mogu da im objasne kako se radi CGI u sred suncanog dana i svaki sraf se lepo vidi.
Samo su se za taj i potrudili. Svaki sledeci je izgubio na kvalitetu, samo sto pre da uzmu lovu.

Snyder's Cut je malo bolji od prve verzije. Bolje je razradjena prica za svakog heroja i u tome je najveca razlika. A i kako ne bi kad traje duplo duze:D. Mada Snyder se nije proslavio sa ovim herojskim filmovima. Man of Steel kao ok, ostalo zali boze vremena i novca. Aquaman ispade najbolji.
 
^
Watchmen jeste iz DC-a ali nije taj svet... Nista od Alana Moora nije, osim Swamp Thing-a na kom je radio kada je krenuo da radi USA i sa kojim se probio na scenu.
Doduse jeste od pre koju godinu kada su ovi iz DC-a odlucili da i to od Moora skrnave i spoje sa standard univerzumom jer su u finansijskoj buli...
Njegovi V for Vendetta i League of Extraordinary Gentlemen (stripovi) su takodje univerzumi za sebe.

OT
Odgledah sinoc Justice League Snyder's Cut - jeste bolji od prvog, pokazuje potencijal DC-a koji ovi iz WB nisu mogli da iskoriste.
Inace sam film je, da je izasao tada pod Snajderovom rezijom, bolje funkcionisao da je podeljen na 2 dela... I da nije Snajderovog "f*cking" u skoro svakoj sceni...

Sve u svemu moze da se odgleda i popravio je utisak sa "koja krshina" na nekih 7.5/10...
U svakom slucaju ce biti gledljiv u buducnosti i sa 2 Supermen filma i Aquaman-om, ali bih rekao da je DC zavrsio sa njihovim cinematic universom na neki duzi period.
Samo kada bi krsten GL izbacili izbacili...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno