Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bronson dobar. Tom Hardi na nivou. :)
 
Darbareye Elly (2009)
Mnogo jak film! Dođe mi tako momenat da pogledam bilo koji žanr samo da zadovoljava koliko toliko moje kriterijume, a prefiks "iranski" baš mi i ne ulazi u uži izbor, ne zbog toga što mislim da nemaju dobre filmove, već su to više predrasude u vidu stava indi/paki dindiri mindiri priča koje me ne dotiču. Kakva greška samo! Prevashodno su me ovde privukli tagovi: drama, mijsterija, triler, dodao bih i suspens, pa još u Iranu... Mogu reći da mi je ovo jedan od najboljih filmova koje sam pogledao u zadnje vreme. Tako običan uvod u priču sa glumcima koji su fenomenalno izneli tu svoju "običnost" na način da se stiče utisak uživo prenosa sa realnim ljudima, kao da im je data mogućnost improvizacije i slobode. Rad kamere o određenmi momentima odličan. Priča tek! I koliko neka prećutkivanja i bezazlene sitne laži u nekom trenutku mogu dovesti do ozbiljnih posledica po odnose među ljudima. Od mene 8/10
 
Darbareye Elly (2009)
Mnogo jak film! Dođe mi tako momenat da pogledam bilo koji žanr samo da zadovoljava koliko toliko moje kriterijume, a prefiks "iranski" baš mi i ne ulazi u uži izbor, ne zbog toga što mislim da nemaju dobre filmove, već su to više predrasude u vidu stava indi/paki dindiri mindiri priča koje me ne dotiču. Kakva greška samo! Prevashodno su me ovde privukli tagovi: drama, mijsterija, triler, dodao bih i suspens, pa još u Iranu... Mogu reći da mi je ovo jedan od najboljih filmova koje sam pogledao u zadnje vreme. Tako običan uvod u priču sa glumcima koji su fenomenalno izneli tu svoju "običnost" na način da se stiče utisak uživo prenosa sa realnim ljudima, kao da im je data mogućnost improvizacije i slobode. Rad kamere o određenmi momentima odličan. Priča tek! I koliko neka prećutkivanja i bezazlene sitne laži u nekom trenutku mogu dovesti do ozbiljnih posledica po odnose među ljudima. Od mene 8/10

Gledao sam ga nedavno. Dobar je da se sazna nešto više o kulturi naroda Irana, nama je pomalo čudan. Glavna glumica je "razvila karijeru u drugom pravcu" nakon ovog filma :)
 
Mule joj rekle da ne mora ni da se vraća u Iran....
Zbog... i ne samo toga :)
 
Generacija glumi i u onom netflixovom sa thorom stade mi mozak kako se zove. Po indijama sto se desava.

Wonder prelep film.
 
Može link na PP za to poziranje? :p

Uncut gem dobar,dobro ispalo iako je Sandler glavni glumac
 
Mene duša boli što sam propustio da kupim Maxim sa Marijom Karan :(.
 
Fala, voleo bih da nađem u mint stanju ili novo. Povećao bih cuifru za jednu nulu ;)
 
Polovno je rizicno, sta ako je jeo burek pa ima fleka od jogurta [emoji16]
 
Bićete kažnjeni zbog:
a) spama
b) jadnog ukusa
birajte.
 
Border (Gräns)
Tesko je kategorisati i opisati. Svedska unikatna, bizarna fantazija, bajka, u isto vreme savremena i realisticna drama.
Odlicna maska. Na pocetku sam mislio da su svarno nasli glumicu takvog izgleda.
Zbog originalnosti, glume i ovog iz spojlera 8/10
 
Meni je bio bas zanimljiv. Taj film je prosao uglavnom nezapazeno jer je prilicno polarizovao gledaoce, miks horora komedije i psiholoskog trilera - ili ti je film gotivan ili nevidjeno smece:D Meni je bio solidna zabava, super uvrnut i vizuelno je odlican
 
miks horora komedije i psiholoskog trilera - ili ti je film gotivan ili nevidjeno smece:D / super uvrnut i vizuelno je odlican
To mi treba! :) . Nadam se da će mi leći. U zadnje vreme slabo nalazim nešto što bi me zaintrigiralo. The Platform i Vivarium su ostavili jak utisak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno