Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema trenutno boljeg sounda u Srbiji nego u glavnoj dvorani Kombank dvorane,to je do filma,upravo se vratih sa Star Wars premijere od mene 9/10,Dolby Atmos pomera sa mesta kako je dobar zestoka voznja 2.5 sata..
 
Star Wars je jedan od retkih filmova koji ima smisla gledati u 4dx bioskopu. Prosli deo sam gledao u NS u 4dx, tako planiram i za ovaj.
 
Samo jos da Star Wars ne bude pile of shit kao prethodni. Joker, odlican. Iako ne vidim kako bi Phoenix prerastao u coveka sa planom, sto je Joker iz stripova uvek bio - film ima svoju tezinu.
 
Poslednja izmena:
The Rise of Skywalker - 5/10, i to samo zato sto je Star Wars fransiza u pitanju.

Efekti - vrhunski, kao i uvek, tu se nije stedelo. Sve ostalo, radnja, dijalozi, likovi - bledo.
Film pati od toga da je previse Diznijevski. U filmu koji je zavrsnica jedne trilogije, i koji treba da pruzi odgovore na prethodna dva filma, jednostavno se ne oseca neka napetosti i neizvesnost.
Meh.
 
Rise of Starwalker..

Kao random SiFi 6/10
Kao Star Wars 3/10

Ne bih ga bas odmah prozvao najgorim filmom sage, dok ga ne odgledam jos jednom, ali prvi utisak je da nije daleko od toga. Elem, kao nekog ko je odrastao na ovim filmovima i kome se cak imprequel trilogija svidela, cela ova Miki Maus trilogija me je bas pogodila. Sto rece neko, za mene ovo nije canon. Pravicu se kao da se nikad nije ni desilo. Mozda se nekad vrati u ruke ludom Lukasu i dobijemo rage quit/load saved game i krenemo ponovo od Ep7.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja posle poslednjeg dela rekoh sebi da neću više da gledam, ali sada me opet svrbi kada je izašao novi deo. Kada pročitam sada ovo što pišete. Vidim da nema smisla, jer očigledno se ide na to da se pridobije mladja publika i nema tu nekog kvaliteta.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
U zemlji krvi i meda

Smeće od filma, krunski dokaz za svakoga ko želi da argumentuje postojanje zavere protiv naše zemlje i našeg naroda.
Kao da je malo blamiranja tokom filma, u odjavnoj špici ide potpis "napisala i režirala Anđelina Džoli".

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Baš sam planirao da gledam taj film, sad se dvoumim.

Na tu temu, sasvim solidan Welcome to Sarajevo https://www.imdb.com/title/tt0120490/, snimljen 1997, sad ima i dokumentarnu vrednost.
 
Planiram da gledam Vice vec duze vreme...Halliburton i drugari :d
 
Ja posle poslednjeg dela rekoh sebi da neću više da gledam, ali sada me opet svrbi kada je izašao novi deo. Kada pročitam sada ovo što pišete. Vidim da nema smisla, jer očigledno se ide na to da se pridobije mladja publika i nema tu nekog kvaliteta.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
Kapitalizam. Profit i dugogodisnja baza je u mladjoj publici. Fanovi prve triologije imaju manji period konzumacije( dok ne bace kasiku )od dece. Vise zivih fanova vise para.
 
Poslednja izmena:
Cold Pursuit

Kad sam video A grieving snowplow driver seeks out revenge against the drug dealers who killed his son. pa još Neeson sa mesečnom pretplatom za uloge ćaće osvetnika...:S: ipak, ovaj i nije loš.
 
Je li ovo dobar redosled da gledam Star Wars filmove ?
https://trakt.tv/users/zorge88/lists/star-wars?sort=rank,asc

Koja koincidencija sobzirom da sam sinoc proveo sat vremena lupajuci glavu o star wars filmovima, a povucen novom serijom.
Krenuo da skinem , kad ono prvi film u serijalu epizoda 4. Pa guglaj zasto je prvi film cetvrta, a cetvrti film prva epizoda, pa vidim da ima hronoloski da se gleda, pa "najboljim" redosledom, onda neki Machete, i za kraj Rinster red...

Sto rece kolega sa druge teme, idem redom kako su izlazili da ne bih napad panike dobio :d
 
Dobar je.. ona fora sa "prostorom" u Los Angelesu mi je predobra :d
 
Koja koincidencija sobzirom da sam sinoc proveo sat vremena lupajuci glavu o star wars filmovima, a povucen novom serijom.
Krenuo da skinem , kad ono prvi film u serijalu epizoda 4. Pa guglaj zasto je prvi film cetvrta, a cetvrti film prva epizoda, pa vidim da ima hronoloski da se gleda, pa "najboljim" redosledom, onda neki Machete, i za kraj Rinster red...

Sto rece kolega sa druge teme, idem redom kako su izlazili da ne bih napad panike dobio :d
Ja sam poslednji put gledao Machete redosled ako se ne varam pre izlaska 7 epizode. Machete postoji i varijanta bez 1 epizode valjda ?

Meni 3 epizoda bog otac. Ovo novo 7 i 8 ni ne secam se sta sam gledao. Solo i Rogue one su mi bolji od 7 i 8.

9 necu ni da gledam dok se pojavi na televizor
 
Rogue one bolji i od sw1, 2 i 3.

Sinoć pogledao 9... Na momente kao da su ga deca pravila.

nekako sam propustio sinoć (možda sam prespavao [emoji3]) kako je Ray unuka imperatora?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Jumanji: Welcome to the jungle

Po meni dobar film, dobru ekipu su odabrali, ne znam zasto ima 6.9 ocenu, verovatno zato sto je reboot filma iz 95.

Prva dva nisam gledao, Jumanji iz 1995 i Zathura iz 2005, ovo sam pogledao jer idem sa drustvom veceras da gledamo drugi deo, doci ce i ovi stari na red :)
 
Marriage story,
dosta dobar film, za preporuku.
 
Ničiji sin https://www.imdb.com/title/tt1239267/?ref_=fn_al_tt_1
Hmmmm, interesantno... drama, težak film, dosta mračan i "problematičan", zaplet(i) ok, muzika odlicna :D, glavni glumac odlican (ne secam se da sam ga negde pre video), peva lepo al' zaista ima glas (nije fora), mislim da se film moze pogledati ko je kadar prozivljavati ono vreme i događaje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno