Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Spider-Man: Far from Home

Odličan. Nemam nekih zamerki.
 
Alita odlična. Dosta su se držali mange, Cameron i Rodriguez uradili odličan posao. Šteta što nije imao očekivanu prođu. Nadam se nastavku. 8/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Battle angel Alita: solidno, malo kraj bzv ali uvek bi gledao pre nego Marvel filmove.
Posle sam krenuo da citam i mangu
Alita je bila macka u mangi

Long shot 2019: dosta dobar i dosta zabavan film, malo se raspada na sve strane, i malo je predugacak, ali to mu valjda sarm, nije mi smetalo, cak mi se svidelo.
 
Den of Thieves (2018)

Gledajuci cast ekipu ocekivao sam da ce biti tres, ali za divno cudo sasvim ok film ispao ili mi je u datom trenutku legao.
Moze da se odgleda ako nemate nista pametnije na listi.

6-6.5/10 - sasvim "gledljiv" film za triler/heist zanr
 
Kapernaum i Hotel Mumbai na listi, hvala na predlozima.
 
Pogledah sad sa decom ovog novog The Lion Kinga (sinhronizovanog naravno). Onako, kao film nista posebno. Verovatno je doprinela prezvakana tema, sinhronizacija i nedovoljno humora (Pumba i Timon). Da su zivotinje uradjene vrhunski, jesu.
 
John Wick 3 slabiji od prethodnih delova, dobri glumci ali sve ostalo je raspad. Plus biće i nastavak [emoji857]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Long Shot sa Šarliz i onim debelim jevrejem , 4/10 samo zbog juznoafrikanke
 
Long Shot sa Šarliz i onim debelim jevrejem , 4/10 samo zbog juznoafrikanke
Meni se bas svideo. Nije zahvalan za ocenjivanje zato sto se raspada na sve strane ali ima dosta sarma i dobrih fazona, tako da je sam film bolji od ocene.
Koji je jos dobar film od juznoafrikanke? :D Gledao sam young adult.
 
Ne mogu ni da se setim da je glumila u The Road,možda pokojnu suprugu,ali to pamtim kroz maglu
Od romkomova sa Šarliz u boljem mi je sećanju Young adult ali i to sam skoro zaboravio o čemu se radi ,znam da mi je kao nešto pozitivan,
Tully je skoro odličan i po meni mogla je da padne makar nominacija za oskara
Sada gledam imdb,impresivna filmografija za bivšu manekenku,jedina trešina je onaj nesrećni Aeon Flux
 
Pogledao The Falling Down i American Psycho, oba odlicna filma :D
Jel ima neko preporuku na slican film ovima?
 
"Bohemian Rhapsody" Lep film.
Na stranu ukusi kako je Rami Malek odglumio Fredija. Sa pesmama me vratio u detinjstvo pogotovo sto se dobro secam Live Aid koncerta.
 
Šarliz ima podugacku listu filmova, prvo mi pada na pamet odlicni Astronautova supruga sa Dzoni Depom.

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
^
Ima, ali i nju polako stizu godine (iz nekih uglova ne lici na sebe). Ovaj Long Shot jedva sam odgledao, sto bi se reklo "na misice", da nije nje (odradila je rolu dobro) shift+delete bi pao posle 10ak minuta. Za razliku od drugih koleginica makar zna da glumi.

Odgledao Heavy Trip - sasvim korektna low budget komedijica, dovoljno interesantna i zabavna da se izgura do kraja (sa par dobrih fora).
6/10 u mom tefteru.
 
Heavy Trip je baš za metalce, "običan" svet ne može sve da shvati. :D Odličan je, u rangu Tenacious D - The Pick of Destiny, ako ne i bolji.

Kad smo kod te teme, da preporučim The Story of Anvil. Priča o bendu koji nikada nije uspeo, a koji nikada nije prestao da pokušava.
 
Decko nije obican metal u pitanju vec: Symphonic Post-Apocalyptic Reindeer-Grinding Christ-Abusing Extreme War Pagan Fennoscandian Metal :S:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno