Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam ga gledao 2 ili 3 puta za redom. Još su video klubovi bili aktuelni. Sećam se da sam taj vikend samo to gledao dok nisam vratio kasetu. Meni je odličan.

Sad kad spomenuh video klubove ukapirao sam koliko sam mator. :).

Sent from landline using Tapatalk
 
Trebao si da ga gledaš kad je izašao. :)

Sent from landline using Tapatalk

Možda sam previše očekivao, ali mi jednostavno ništa u tom filmu ne odgovara.
Muzika, priča, iritantan ton naratora...

Šizofrenija sa Tylerom Durdenom i definitivno gura film u b.dalaštinu.
 
Ma zezao sam se za ono gledanje kad je izašao. Goyakla je u pravu, definitivno ti nije legao film i to je to....

Sent from landline using Tapatalk
 
Lik,uz jos par clanova koji se povremeno pojave, konstantno troluje forum sa takvim "kritikama" i ljudi nasedaju... :)
Cak i ono sto povremeno kaci od preporuka mu je copy-paste, ali ljudi ne registruju... :)
 
Meni je on sasvim OK, retko čija "kritika" me tako dobro nasmeje, a još više njegovi kasniji pokušaji da objasni svoje mišljenje u kojima potpuno promaši poentu filma...
 
Prosto je, mafijaši su nasilnici i ubice. A na vrhu lanca se nalaze najkrvoločnije ajkule, važi svugde a za kriminalce posebno. U filmovima to iz razumljivih razloga često ide drugačije, mafijaši u dosta slučajeva holivudskom magijom postanu ljudi sa časti i kodeksom.
 
Poslednja izmena:
Greota je sto je film bez marketinkse podrske i deluje kao slabija produkcija barem meni. Šon Pen razvalio ulogu.
 
To je sve zbog Mela, on je prokazan i izbacen iz drustva kao antisemita i alkoholicar...
Sto on radi nije pozeljno uzdizati.
Jeste da covek ima problema sa samim sobom i u glavi ali jeste i veliki glumac.
 
Spider-Man: Far from Home (2019) - 9/10

Super mi je legao film, zabava dobra. Definitivno broj 1 sto se tice efekata i kvaliteta istih. Nadmasio je i Dr Strange-a koji mi je bio prvi do sada.
 
I ja da se prikljucim za Spider-Man: Far from Home...

Odlicna zabava,non-stop akcija sa odlicnim efektima, poprilicno bolji od keca, bolje tempiran humor, bas pravi letnji film (bez potrebe za sikanje, mada je legao kao hladno psenicno na 40 stepena)... :)
Keaton mi je bio bolji negativac ali i Gyllenhaal je ostavio ok utisak. Obavezno ostati i odgledati 2 post-credits scene, inace 2h su bas brzo proletela... :)

Svakako preporuka da se odgleda.
 
Pridružujem se, Spiderman odličan! 8/10.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Ja ga odgledao na nagovor devojke. Klasican superherojski film i solidna akcija. Barem nije *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam poput Suicide Squad ili Man of Steel. Da moram da dam ocenu, respektabilnih 5/10.
 
Pogledah sinoć novog Hellboy-a. Ne znam šta su scenaristi pokušali, stvarno ne znam. Sam lik Hellboy-a (i glumac koji ga igra) je odličan ali sve ostalo je užas.
 
Hellboy bi trebalo da snimi onaj što je snimao 300. Tu bi takav stil leg'o samo tako.
 
Zack Snyder? Nemoj da nas zezas, nije covek za takve adaptacije... :)
Del Toro je najbolje mogao da uhvati uvrnuti duh Minjolinih stripova ali mislim da nije mogla da ide potpuna adaptacija, vec naravno prilagodjena za Holivud. Nadam se da si citao Hellboy stripove - tempo je spor, malo dijaloga (uglavnom crni humor i one-liners), u stripu najvise atmosferi doprinose tj "govore" Minjolini paneli odnosno artwork i scenografija... Spinoff BPRD je vec druga prica...
 
Del Toro je prvi zasro. Ni blizu onog iz stripa. I Minjola je to negde napisao,ali ne ovako otvoreno kao ja.
 
Poslednja izmena:
Jeste ali koliko se secam bilo je negde price/invervjua da su Minjola i Del Toro bili na istoj talasnoj duzini oko adaptacije i da je kasnije pred izlazak menjano da bi onda nastao problem izmedju njih... Cak su i 3. deo trebali da odrade, za koji su Minjola i Pearlman bili otvoreni, dok DT nije definitivno odbio.
Procitao sam stripove prosle godine i odgledao oba filma (opet) i poprilicno su blizu originalnim delima, zato je i imao prodju kod fanova, kao i zbog Pearlman-a koji je odradio fantasticnu interpretaciju lika.

Za ovaj reboot se jos uvek premisljam da li da palim ili ne...
 
Poslednja izmena:
:) Jesam sve od F.Miller-a, samo smatram da Snyder nije za adaptaciju stripova od Mignole... Pre bi recimo T.Burton-u takav strip legao, that's all...
 
Može i Burton, ali mislim da je art iz 300 najbliže onom iz stripa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno