Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Taxi bluz

Lose, poprilicno lose, ocekivao po trejleru nesto moozda blizu Kenguru, Munjama.. optimisticno razmisljanje..
 
U suštini, očekivao sam baš takav film kakav i jeste, ali sam se nadao da će ipak biti bolje, avaj..

5/11

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sulla mia pelle (2018) 7/10

Živo me zanima od kada je krenula ova pošast sa sinhronizacijom, u ovom slučaju engleski govor nalepljen na italijanksi film? Da su Švabe pa i da razumem, radili su to odavno. Da su Kinezi sa svojim lepljenim titlom i to da razumem. Ali ovo nema smisla, koliko ubija draž za gledanjem. Što se filma tiče... Rađen po istinitom događaju koji se zbio 2009 godine, a na imdb-u je sve rečeno u samom plotu pa da se ne ponavljam.
Dao sam mu sedmicu iz prostog razloga što je ovo jedan jako šokantan slučaj koji se desio u Italiji i uopšte ceo sled događaja koji su usledili, ali film mi i nije bio toliko wau! da bih ga mogao još jednom pogledati. Nikako nije loše urađeno, ali meni je sve bilo malo zamorno, verovatno zbog same činjenice da je u pitanju istinit događaj. Mišljenja sam da je ovo trebalo imati dokumentaristički pristup, kao što Ameri rade, jer je stvarno mnogo pitanja ostalo u vazduhu i jednom rečju neverovatno je šta može da snađe čoveka i koliko, u eto tih sedam dana u zatvoru može da bude beznadežno pa i u toj Italiji pre desetak godina, a koliko vidim nije situacija ništa bila bolja ni 2017 gde je u italijanskim zatvorima ukupno umrlo preko 170 ljudi(?!) Svakako preporuka sa moje strane.
Ja ga upravo odgledao na netflix-u izvorni italianski jezik sa engleskim tekstom.
Evo već tvoja druga preporuka ali za razliku od onog španskog ovaj ide mnogo dublje.Jako emotivan film, na kraju pustio suzu. Kao roditelj je teško gledati ovo. Neke stvari u ponašaju glavnog lika mi nisu bile baš jasne ali sigurno je imao svoje razloge. Sve u svemu 6/10 i ne znam da li bih preporučio ovaj film.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Black Mirror: Bandersnatch

Interaktivno djubre.
 
Ja ga upravo odgledao na netflix-u izvorni italianski jezik sa engleskim tekstom.
Evo već tvoja druga preporuka ali za razliku od onog španskog ovaj ide mnogo dublje.Jako emotivan film, na kraju pustio suzu. Kao roditelj je teško gledati ovo. Neke stvari u ponašaju glavnog lika mi nisu bile baš jasne ali sigurno je imao svoje razloge. Sve u svemu 6/10 i ne znam da li bih preporučio ovaj film.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk

Još kad sam video slike na netu... Nije mi bilo dobro koliko je tužno i potresno.
 
Meni je Shape jedan od zasluženijih Oskara.

Nego jeste gledali šta od ovogodišnjih nominacija?

Nominovani za najbolji film:

Roma

Inače Oblik vode je mnogo bolji film nego što sam očekivao. Muzika i atmosfera su odlični.
 
Poslednja izmena od urednika:
A da se vece slike ubace u spojler tag?
 
odgledao the promise,po meni odlican film koji treba pogledati od mene jaka 8ca.Ovo za oskara mislim sta reci bolje da su osvetnici bili u nominaciji ali ovo je zato sto su crnci u pitanju.Da li je mozda neko gledao glass to bas sa velikim nestrpljenjem cekam da osgledam
 
Ja ga upravo odgledao na netflix-u izvorni italianski jezik sa engleskim tekstom.
Evo već tvoja druga preporuka ali za razliku od onog španskog ovaj ide mnogo dublje.Jako emotivan film, na kraju pustio suzu. Kao roditelj je teško gledati ovo. Neke stvari u ponašaju glavnog lika mi nisu bile baš jasne ali sigurno je imao svoje razloge. Sve u svemu 6/10 i ne znam da li bih preporučio ovaj film.

Dobro je da videh ovu rečenicu, da ni ne pokušavam da gledam. I Kralj Petar Prvi mi je bio strašno težak...
 
Gledaao interaktivno ili obican rip? Da li si znao pre gledanja da je interaktivno? Jel ti zbog interakcije djubre ?
Gledao sam na Netflixu interaktivno. Napravio sam trial nalog, od mesec dana i probao.. Znao sam da je tako odradjeno, a nije samo u tome mana. Prica je jednostavno bezveze, a sama ta kako je oni nazivaju "interaktivnost" je totalno obesmisljena na vise nacina, da ne spojlerisem previse.
 
Stime šta je forum prerastao granice Srbije,pitam se koliko je fer stavljati imena kako su prevedena u Srbiji

Eto juče razbijao glavu za film Oblik vode,dok nije drugi kolega stavio i eng. naziv,pa onda puno spominjan Pretparačke priče,ja sam puko od smeha,za VAŠ naziv filma,mada ni Slovenački nije ništa bolji Šund.hervatski Pakleni Šund

Da ne polemiziramo sad u nedogled,stavljajte original ime,najlakše naći na netu
 
Ko voli Queen njemu će Bohemian Rhapsody biti 7/10, ko mnogo voli Queen za Bohemian Rhapsody ce dati i 8/10 a svi koji obožavaju Queen i Fredija će dati barem 9/10...
U koju grupu vi spadate?
Fin film sto se mene tiče, ko voli njihovu muziku neka ga odgleda.
 
Stime šta je forum prerastao granice Srbije,pitam se koliko je fer stavljati imena kako su prevedena u Srbiji

Eto juče razbijao glavu za film Oblik vode,dok nije drugi kolega stavio i eng. naziv,pa onda puno spominjan Pretparačke priče,ja sam puko od smeha,za VAŠ naziv filma,mada ni Slovenački nije ništa bolji Šund.hervatski Pakleni Šund

Da ne polemiziramo sad u nedogled,stavljajte original ime,najlakše naći na netu

http://bfy.tw/LxKs ;)

...nije me mrzelo da potrazim, kakav je Slovencki prevod za naziv filma https://www.mladina.si/184277/oblika-vode/
 
Poslednja izmena:
Ko voli bracu Koen preporuka za film koji su snimili za Netflix.
the ballad of buster scruggs
 
Pogledah par dobrih filmova na Pink Premium i Pink Action u poslednjih mjesec dana.
Nekako mi više ni Hbo ne pušta dobre filmove ( mislim za moj ukus)
Komšo moj samo Pink western gleda :)
 
Ko voli Queen njemu će Bohemian Rhapsody biti 7/10, ko mnogo voli Queen za Bohemian Rhapsody ce dati i 8/10 a svi koji obožavaju Queen i Fredija će dati barem 9/10...
U koju grupu vi spadate?
Fin film sto se mene tiče, ko voli njihovu muziku neka ga odgleda.

Ko mnogo voli "Queen" filmu će dati slabiju ocenu, naročito zbog previše netačne priče ionako pošto su u pravljenju filma učestvovali ostali članovi benda. Remi jeste odlično skinuo Fredija i film je delom odlično urađen, ali je ostalim delovima zbrda-zdola sastavljen i na momente konfuzan, zbrzan...
 
Gledao sam na Netflixu interaktivno. Napravio sam trial nalog, od mesec dana i probao.. Znao sam da je tako odradjeno, a nije samo u tome mana. Prica je jednostavno bezveze, a sama ta kako je oni nazivaju "interaktivnost" je totalno obesmisljena na vise nacina, da ne spojlerisem previse.

Sa jedne strane mi je ovaj interaktivni Black Mirror glup, a sa druge strane sam ga od meraka odgledao i izvrteo par opcija... Koje su baš kao i knjige glupe! Ovo mu dođe čisto demo film i ništa više od toga. Simpa mi je jedino kraj sa prozorom.

Kao klinja sam besomučno isčitao sve te knjige i svaka do jedne je bila realno gluplja od drugih avanturističkih knjiga koje sam čitao.
 
o mnogo voli "Queen" filmu će dati slabiju ocenu, naročito zbog previše netačne priče
koja prica je onda tacna?
 
Gledao sam na Netflixu interaktivno. Napravio sam trial nalog, od mesec dana i probao.. Znao sam da je tako odradjeno, a nije samo u tome mana. Prica je jednostavno bezveze, a sama ta kako je oni nazivaju "interaktivnost" je totalno obesmisljena na vise nacina, da ne spojlerisem previse.
Ja sam ga odgledao a da nisam imao pojma nista kao rip i bio mi je odlican. Posle gledanja mi je bilo nesto cudno pa sam otisao na net i skontao da je inetarktivan. Potom sam razmisljao da napravim trial nalog ali sam predpostavio da kada gledas i znas sta se desava i da sam biras scene da nije to taj trip kao kad nemas pojma o cemu se radi vec samo gledas film kao film.
 
Roman J. Israel, Esq. ( код нас преведен као Адвокат ).
Занимљив филм. Могао бих се заклети да је по истинитом догађају. Дензел Вошингтон по обичају одличан.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Polar 6/10 čak ni Mads nije mogao da izvuče tako glupu priču.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Green Book

Jel moguće da je rasizam i dalje toliko 'ziv' u USA da se konstantno ovakve stvari moraju poturati za oskara?

Korektan je film skroz ali, ne znam.. ne volim kad pogledam nesto samo da bi mi nešto poturili pod nos..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
A star is born - osim par dobrih pesama, smor od filma. Gledao sa devojkom, oboje imali osecaj da ga gledamo 4h, razvuceno do maksimuma,par puta sam hteo ubrzam... Gaga bas nema osecaj za glumu, Kuper odlican.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno