Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam taj D&D u prvih pola sata pauzirao ne znam kolko puta, to je i najdosadniji deo filma. Mada mozda ti i ostatak filma bude tanak nikad se ne zna...
 
Папин Егзорциста... Дај брате Раселе, немој и ти да падаш на овако ниске гране. Бедан филм поприлично, али убио је сат и по.
 
Evil dead rise - može da se gleda, bezumno zlo, kao i što se očekuje od serijala. Nešto mi fali, nije dovoljno ekstreman :) 6/10
Papin egzorcist - meh, nisam nešto zadovoljan. Svi Conjurinzi su bolji, Russel u ulozi može da prodje, lepo ga je gledati, iako je na granici karikature - 5/10
Babadook na primer 2 koplja bolji od oba.
 
Богами, мени је добар, још кад се узме у обзир да се хорори у данашње време мање снимају, бар они квалитетни.
7/10
 
To stoji, ovo jeste (za današnje pojmove) kvalitetan horor, s potpisom Raimija i Campbella.
 

Ništa posebno.
Prepun akcije i nelogičnosti ali dobro, nije baš da je Bergman režirao. :ROFLMAO:
 
Meni su Fast filmovi zanimljivi za odmaranje tj. totalni switch off mozga ali znaš kad mozak kaže "aj iskulirajte malo sa svim tim ludorijama". :D
 
Ne znam da li ćete interesovati novi Indiana Jones. Odgledah 30ak minuta raw materijala.
Ili su nas gađali sa stvarno dobrim delom filma ili je čitav takav, ne znam ali obećava.
I da, ne primećuje se da nema Spilberga iza kamere ali zato John Williams, ako mu je ovo poslednji film, onda svaka čast što me je vratio u detinjstvo.
 
Da. Izlazi krajem juna. Ovo je poslednji Indiana Jones. Nema više.
Podmladili su Harisona Forda negde oko 20-30 minuta filma, iz vremena dok se borio protiv nacista.
Veoma dobro odrađeno, možda najbolje do sad.
 
gde ste napipali taj raw footage za indijanca džona?
 
Gledajte dokumentarac 30 for 30: Sole man ako vas interesuje ta tema.
 

Izbegavao sam ovaj film jer sam mislio da je ovo onaj sa Danijel Redklifom (Horns), ali svakako nista poseban.


Ni ovaj nije nista zanimljiviji, prosek od filma.
 

Rađen po istinitim događajima i stvarnom liku Williju Heroldu
Na momente spor ali generalno dosta dobro odrađen
7/10
 
Da. Izlazi krajem juna. Ovo je poslednji Indiana Jones. Nema više.
Podmladili su Harisona Forda negde oko 20-30 minuta filma, iz vremena dok se borio protiv nacista.
Veoma dobro odrađeno, možda najbolje do sad.
Video sma trailer odavno. Jesu scene neke stare ili su ga CGI botoksovali?
 
@srkiller ти рече да си скоро репризирао Heat са ДеНиром и Паћином и да ти се није свидео.
Ја сам га данас први пут гледао и свидео ми се. По мени баш добар филм. Мало дуже траје него што ми је пријало, али свеукупно од мене солидна оцена.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno