Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Descent 2, nije loše nije loše cak sta vise bas me lepo isprepadao. Ne donosi nista novo u odnosu na keca. Mislim da ovo treba gledati za redom keca pa dvojku koja sa direkt nastavlja na keca.

Imam jednu zamerku na oba filma ali im je sve iprosteno jer su me bas isprepadali.

Monsteri nemaju čulo mirisa uopste a sve nesto kao njuskaju. Tacnije kao da culo mirisa ne postoji u filmu, i Sarah kad upadne sa policajkom u jamu u kojij seru monsteri kao da ne osecaju smrad. Ali kako se posrao po njima ahahhahah.
 
Poslednja izmena:
Верујем да има доста љубитеља ратних филмова па да пренесем утиске док је викенд ако неко планира да погледа. Изузетно добро снимљен филм али нажалост класична Нетфликсова продукција, где не осетите ништа иако филм обилује неким бруталним сценама и покушава да изазове неку врсту емоције. За ратни филм овог типа мене није ни растужио , ни насмејао( неким интерним шалама између војника) , а ни разбеснео. Мртво море.Обавезно заобићи Dubbed верзију на Енглески која додатно квари утисак.
7,5/10 јер је ипак доста уложено у филм и поред лошег soundtrack - a и драмског дела остало је одлично.
 
Popisujem. Bolje da su napravili miniseriju, bila bi fenomenalna. Ovako kao film, hvalim brutalne scene borbi (i mozda onaj deo sa viljuskom), ostatak me nije dojmio. Naravno, gledajte verziju sa Nemackim jezikom.

Od "neholivud" materijala sa ratnom temom, preporucujem Generation War i Tuntematon Sotilas.

 
Poslednja izmena:
^ Ima li gay midzeta barem, da gledam ili ne ?
Enivej

Prosek neki, mogao je da bude mnogo bolji da su malo vise dozirali pricu s serijskim ubicom jer je Richard Brake najbolja glavudza za takve uloge trenutno.


-100/10 Woke feminazi izmet. Otvorena mrznja prema muskarcima ceo film bukvalno.
 

The world don't give a shit about me.

Brutalan film. Teže mi je pao sada nego prvi put kada sam ga gledao, možda zbog godina 😂

Šteta što se Rourke upropastio, mogao je još dosta toga da pruži.
 
Komedija na tri sprata

Prvi deo filma pomalo zabavan, ne može da se kaže da je veliki promašaj ili veoma loš, dok mi drugi deo filma nije nešto legao.
Radnja se vrti oko raznolikih stanara jedne trospratnice u starom delu Beograda.

Naraciju vrši Boda Ninković koji igra vodoinstalatera, pojedini glumci po navici genijalni, Seka Sablić, Bandović , nisu loši Gagi Jovanović i Vesna Trivalić, osveženje je i mlada glumica Vanja Nenadić.
Malu epizodu ima i Sandra sa Tik Toka, genijalna epizoda kao što nas je i navikla na Tik Toku 🙂

Sve u svemu, ocena ipak 2,5/5.
 
Na zapadu ništa novo, je odličan Netflix-ov film koji treba odgledati, nikako kada si umoran jer ima momenata gde lako možeš da zadremaš. Veoma je realističan i pokazuje autentično WWI i užase rata. Od mene visoka ocena...

IMDb: : Im Westen nichts Neues
https://www.imdb.com/title/tt1016150/
 

Prilozi

  • Screenshot_20221030_092141.jpg
    Screenshot_20221030_092141.jpg
    207.2 KB · Pregleda: 9
Ajde u 50 marke da ce da uzme Oskara :)
 
Verovatno.
Ovo remek delo cak ni Netflix nije uspeo da zezne. Solidan remake, narocito imajuci na umu danaslji nekvalitet svega sto se rola sa zapada.
Dosta me podseca na Idi i smotri (ruski iz 85) gde vidimo tranziciju mladog i naivnog gustera u namazanog dzombu.
Ali jos se jezim one scene kada mora za kaznu da nosi ceo dan gas masku. Svi koji su sluzili vojsku znaju o cemu pricam.
 
Apropo Barbariana, meni lego...ima i debilnih momenata, ali ima i nikad vidjenih twistova...
7/10
Daj boze vise takvih "horora"! (y)

Kad smo vec kod horor teme, kada ste zadnji put gledali neki, koji Vas je bas ono pomerio?
Ja kao klinac... u zrelijim godinama ne doziveh nijedan. E jedino onaj FALLi, sto me drzao na ivici stolice, meke stolice 🤣
Kako starim, to manje uzivam u filmovima i serijama, to je fakat.
Sve neke drame me vise odusevjavaju, a fantazija , akcija, superheroji.. nula poena
 
Poslednja izmena:
Šta se sve snima u prethodnih 20-ak godina, smatram uspehom ako naletim na 6/10 ili 7/10 film u tom žanru.

Oltre il guado mi je baš dobar, jer nisam očekivao ništa, a dobio sam sasvim solidan slow burn(er)/suspense horor.
Naravno, ne čitati opise, recenzije, ne gledati trailer, ni cover. Da sam samo naleteo na taj film, i da nisam dobio preporuku baš u ovoj temi, verovatno ne bih ni gledao.
 
Na zapadu ništa novo, je odličan Netflix-ov film koji treba odgledati, nikako kada si umoran jer ima momenata gde lako možeš da zadremaš. Veoma je realističan i pokazuje autentično WWI i užase rata. Od mene visoka ocena...

IMDb: : Im Westen nichts Neues
https://www.imdb.com/title/tt1016150/
Meni se uopšte nije dopao, neubedljiv mi je skroz, najviše muzika koja se ne uklapa u to vreme, totalna greška. Čitao sam knjigu i gledao raniju verziju, ova nova je baš loša. Nisam gledao ceo film, naravno.
 
Quentin Tarantino’s seven perfect films were:
The Texas Chainsaw Massacre (1974)
Jaws (1975)
The Exorcist (1973)
Annie Hall (1977)
Young Frankenstein (1974)
Back To The Future (1985)
The Wild Bunch (1969)

Moraću Teksas da odgledam, Isterivača đavola verovatno, možda, mogao bi i Ani Hol i Mladog Frankenštajna, Divlja horda mi je već neko vreme na listi za gledanje.
Ajkulu i Povratak u budućnost uvek mogu da gledam.
 
Apropo Barbariana, meni lego...ima i debilnih momenata, ali ima i nikad vidjenih twistova...
7/10
Daj boze vise takvih "horora"! (y)

Kad smo vec kod horor teme, kada ste zadnji put gledali neki, koji Vas je bas ono pomerio?
Ja kao klinac... u zrelijim godinama ne doziveh nijedan. E jedino onaj FALLi, sto me drzao na ivici stolice, meke stolice 🤣
Kako starim, to manje uzivam u filmovima i serijama, to je fakat.
Sve neke drame me vise odusevjavaju, a fantazija , akcija, superheroji.. nula poena
Jedini horor koji je nakon dugoooo vremena uspeo da mi drži pažnju je The Conjuring.

Odgledah sa gospođom novog Thora. Njoj se svideo, naravno, a ja sam ga na mišiće odgledao.
Jeftin pokušaj već viđenog usiljenog humora, nabacani svi mogući heroji, pozvani svi mogući glumci, samo da se dobije na nečemu, ne znam čemu
Po meni, film za decu do 12 godina.
 
Mislim da od Saving Private Rayan-a nisam gledao ovako moćan ratni film.
Maltene svaki kadar mi je prepun užasa koje donosi rat.
Palite svoje Netflix naloge.

742ff8be3a.jpg
 
Синоћ га одгледах, одличан филм и претужан.
 
Kakav rolerkoster utisaka o Im Westen nichts Neues...
Jedni ga kude, drugi hvale...

krastavac, sad ga moram pogledati...
Zavisi kako kome legne. Meni je manje vise ok.Kvalitetno je odradjen,definitivno gledati na nemackom jeziku.
 
Apropo Barbariana, meni lego...ima i debilnih momenata, ali ima i nikad vidjenih twistova...
7/10
Daj boze vise takvih "horora"! (y)

Kad smo vec kod horor teme, kada ste zadnji put gledali neki, koji Vas je bas ono pomerio?
Ja kao klinac... u zrelijim godinama ne doziveh nijedan. E jedino onaj FALLi, sto me drzao na ivici stolice, meke stolice 🤣
Kako starim, to manje uzivam u filmovima i serijama, to je fakat.
Sve neke drame me vise odusevjavaju, a fantazija , akcija, superheroji.. nula poena
Film koji vidis jednom i ne zelis vise nikad.

Dobar i originalan

Prve 2 kasete poprilicno dobre za taj found footage podzanr

I ovaj nije los, imas i originalni spanski REC ali ovaj ima realniju samu pricu

Glupav film ali ako kampujes sam duboko u sumi bas i nije :LOL:
 
Obicno kampujem negde gde mogu najjacim oruzjem da ubijem nekog... u igrici... nije duboko u shumi 🤣
(Witch i Willow Creek sam gledao, onakoo). Moram da proverim ove ostale...
 
Film koji vidis jednom i ne zelis vise nikad.
E kad ti to kazes za neki film, onda zaista mislim da je bolje da ga preskocim 😄

Ne znam zasto, ali me donekle asocirao na ovaj iako nije bas ista tematika.

 
Uf jeziv je ali trash dobar, gledaj i cell blok 99 isti reziser.

Odgledao Aliens fotografija i zvucni efekti odisu istim vajbom kao T2. Onako nisam nesto prezadovoljan. Ipak je samo jedan Alien 1 deo. Dobar za akcioni film, za horor nako.
Secam se gledao sam prvi deo sa 9 god 😁 na politici a nisam imao pojma o cemu je radnja pre gledanja. Koje ke janje u ćega.
 
Poslednja izmena:
Druga polovina 90-ih, čitam novine i vidim na TV Palma američki igrani film "Osmi putnik". Mislio sam da je o nekom liku koji busom putuje po američkom bespuću. Šta sam znao, bio sam mali a i naslov nam je odličan. Te noći nisam spavao, stalno gledao hoće li ta čuda iskočiti iz mraka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno