Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@emaremare Posle Descenta sam zapalio u Dubocku pecinu ilegala naravno. Mora tako nesto da bi se bas osetio ovaj film. Drugi deo je nastavak, nije los ali prvi je vrh vrhova. Gledao sam ga 5 puta i uvek primetim nesto novo jer je genijalno snimljen.
Recimo monsteri su vidljivi od pocetka, dok idu u pecinu i i pre nego sto se zaglave, primecuju se senke i njihove siluete ali se ne provai jer je sve napeto.

Taj s katakombama je verovatno ovaj

Slicno ti je


I ovaj isto nije los s obzirom da su isprosili pare po netu i snimili film

 
Mozda sam okasnio, ali sam juce gledao Top Gun Maverick...i odusevio se, svaka preporuka za gledanje !!!
Da li je neko gledao Black Adam kojim slucajem?
 
@emaremare The Descent mi je posle Hellraisera omiljeni horor film. Odgledaj i drugi deo.
Nije na nivou prvog ali je jako dobar!
Katakombe u Parizu ti je film "As abowe, so below" takođe jako solidan.
 
The Descent 2005
Ne mogu da se setim gledajuci trejler dali sam ga odgledao ili ne!Ima jedan film koji mi je ostavio bas jak utisak,pogotovo na kraju.Mozda je taj.
Scena na kraju je da jedna devojka bezi iz te pecine sva sretna,ali ispade da je sve to sanjala,zamisljala i na kraju se u mraku stvori to neko stvorenje ispred nje.To je kraj filma. :cool:
 
Werewolf by Night (2022)
u fazonu crno-belih horor filmova koje je radio Universal. nije loše, odgleda se i zaboravi

Thor: Love and Thunder (2022)
prosečan MCU film, nit' smrdi nit' miriše
 
Погледао оба дела мада се може гледати и одвојено, тешка болешчина па није за оне са слабим стомаком.
Оно што ме одушевило можда и више код првог него другог дела је главни антагониста који је одрадио посао врхунски, за разлику од гомиле slaher - а где се разно разни облици и ликови појављују ове кловн Арт иде и сече људе са стилом па ме је озбиљно добро насмејао доста пута. Сами филмови нису претерали са дозом комичности па има прилично језивих и одвратних сцена таман да не постане циркус од филма.
6.5/10 за оба јер не доносе ништа ново и невиђено али је главни негативац заслужио 8.5/10, сјајан наступ.
 
@Čičarito Dobar je Art, vredi odgledati oba dela. Baš sam juče pogledao drugi, koji je podugačak i ima nepotrebnih i nezanimljivih deonica, kao i neka po meni loša i nejasna rešenja što se tiče scenarija. Ali zato splater kida (ništa cgi), Art je odličan i dalje, fotografija i kamera isto vrhunske. Nije neka revolucija, ali na ovu horor sušu, ja sam zadovoljan.
 
Kao neko ko je uvek pljuvao po Top Gun prvom delu i nisam ni pomislio da pogledam drugi deo kako zbog meni lošeg prvog dela tako zbog jako iritantnog glumca Miles Tellera koji glumi jednog od glavnih likova u dvojci .Ipak sam odgledao dvojku sa drugom .Proletela su mi 2 sata ,film je daleko bolji od prvog dela .Svaka preporuka za one slične meni koji nisu ništa posebno videli u prvom delu,obavezno dati šansu drugom delu .8/10
 
Kao neko ko je uvek pljuvao po Top Gun prvom delu i nisam ni pomislio da pogledam drugi deo kako zbog meni lošeg prvog dela tako zbog jako iritantnog glumca Miles Tellera koji glumi jednog od glavnih likova u dvojci .Ipak sam odgledao dvojku sa drugom .Proletela su mi 2 sata ,film je daleko bolji od prvog dela .Svaka preporuka za one slične meni koji nisu ništa posebno videli u prvom delu,obavezno dati šansu drugom delu .8/10
Meni je Miles Teller mnogo gotivan lik, zagotivio sam ga u filmovima Whiplash i War dogs (gde igra sa legendom Jonah Hill-om). Oba filma su odlična. Barem meni.
 
Slažem se za Whiplash ,filmcina i po ali taj film je bar po meni nosio J.K Simmons na leđima a i Teller je bio dobar mora se priznati što ne umanjuje taj iritirajuci osećaj u mojim ocima na žalost .
 
Pearl (2022)
isuse...ako postojis, spali me, kao ono grmche.

4/10
[spoiler} Na trenutak, dok sam ga gledao, pomislih da ima dublju poemtu...
Nema nista u filmu, milsim one uvodne scene i zavrsne, a sto se rezisera tice... poor men Tarantino, zapravo jos gore.. Rob Zombi vonabi,... ne znam sta je gore
Hmmm, ovo nije bilo namerno, kako to da ne radi starinski [] ... [/] code?
[/SPOILER]
 
Poslednja izmena:
Mozda sam okasnio, ali sam juce gledao Top Gun Maverick...i odusevio se, svaka preporuka za gledanje !!!
Da li je neko gledao Black Adam kojim slucajem?
Jeste mi sin sinoc bio u bioskopu, i utisak je:"dobar je."
Bez usklicnika na kraju, i bez velikog D na pocetku odgovora.
Ne bih da mu rusim snove, pa mu ne rekoh "Sta si ocekivao od Dvejn Dzonsona...
bivseg fejk rvaca?" 🧐 😉
Lazem, rekao sam mu, naravno... da je fejk ez fak, kao i svi superheroji (osim mozda Deadpoola).
On mi je nekako "najprirodniji" 🤣🤣
Ne priznajem akcioni film bez R rejtinga, sve ostalo je fejk ez... dvejn dzonson 🤣
 
Poslednja izmena:
Kao neko ko je uvek pljuvao po Top Gun prvom delu i nisam ni pomislio da pogledam drugi deo kako zbog meni lošeg prvog dela tako zbog jako iritantnog glumca Miles Tellera koji glumi jednog od glavnih likova u dvojci .Ipak sam odgledao dvojku sa drugom .Proletela su mi 2 sata ,film je daleko bolji od prvog dela .Svaka preporuka za one slične meni koji nisu ništa posebno videli u prvom delu,obavezno dati šansu drugom delu .8/10
Ja sam iskreno ocekivao da ce biti jako los film, jer retko koji nastavak bude dobar..i odusevio se filmom !!!
Jeste mi sin sinoc bio u bioskopu, i utisak je:"dobar je."
Bez usklicnika na kraju, i bez velikog D na pocetku odgovora.
Ne bih da mu rusim snove, pa mu ne rekoh "Sta si ocekivao od Dvejn Dzonsona...
bivseg fejk rvaca?" 🧐 😉
Lazem, rekao sam mu, naravno... da je fejk ez fak, kao i svi superheroji (osim mozda Deadpoola).
On mi je nekako "najprirodniji" 🤣🤣
Ne priznajem akcioni film bez R rejtinga, sve ostalo je fejk ez... dvejn dzonson 🤣
Hmm, ekipa i ja se dogovaramo da odemo da gledamo, ali vecina komentara nije nesto :/
Sad je izasao i onaj Crni Panter novi, i to me je zaintrigiralo da ode da se pogleda :D
 
Ja sam iskreno ocekivao da ce biti jako los film, jer retko koji nastavak bude dobar..i odusevio se filmom !!!

Hmm, ekipa i ja se dogovaramo da odemo da gledamo, ali vecina komentara nije nesto :/
Sad je izasao i onaj Crni Panter novi, i to me je zaintrigiralo da ode da se pogleda :D
Panter nije jos izasao. 11.11. je premijera.
A koliko vidim, nece biti pantera, nego pantere.
 
Odgledah ga juče, gluma ništa specijalno, ali mi je tematika bila insteresantna, odlična kritika trenutnog stanja društvene svesti i gde to vodi.
Nakon cele price oko filma, kako je Olivija Vajld oterala Saju Lebufa, smuvala se sa Harijem Stajlsom i lazno napadala Dzordana Petersona zarad svog publiciteta.
Jasno mi je da je film jedno smece od neo feminizma koji zapravo nema ni veze sa feminizmom :D
 
Ja sam juče prolazio pored Doma sindikata i videh trejler, i još sam ubedjen da je već u bioskopima…
 
Одгледао сам нови Нетфликсов филм The chalk line ... Шта знам, изненадио ме је да није класично смеће у мору Нетфликсове хиперпродукције смећа. Шпански је и заиста солидан, оценио бих га рецимо са 6.5/10. Вреди погледати.
 

Meni je duze stojao na listi misleci da mi je ovaj od De Nira promakao medjutim posle 15ak minuta da jesam vec nekad odgledao.
Solidna komedija, De Niro jos uvek u "elementu",uloga mu je odlicno legla verovatno je jedna od redjih komedija koja mu je bila ok.
Poslednja 1/4 je malo slabija i razvucena, ali sveukupno vredi odgledati.
 
Nakon cele price oko filma, kako je Olivija Vajld oterala Saju Lebufa, smuvala se sa Harijem Stajlsom i lazno napadala Dzordana Petersona zarad svog publiciteta.
Jasno mi je da je film jedno smece od neo feminizma koji zapravo nema ni veze sa feminizmom :D
Film je teško smeće na svim nivoima.
 
Barbarian 7/10
Занимљив, другачији. Фантастично су одрадили сцене где будете врло напети, оно што ми се не свиђа јесте да од самог почетка филма па до краја имате осећај "Па не ради то глупачо/глупане" и то врло иритира јер је заиста претерано, рецимо једна сцена са полицијом, ужас... Али остало је сасвим солидно, било је ту и тамо претеривања, али све у свему квалитетно потрошена 2 сата.
 
Black Adam nije toliko ni loš film koliko sam očekivao, tj nisam očekivao ništa dobio bar 2h opuštanja mozga.
Nego ozvučenje jako slabo, loše u ovom filmu u IMAX sali, ne znam zašto...
Kong kad smo gledali tresla se sala, štede struju?
 
Otac je keva...scena (drugacije plocice u kuhinji nego u prethodnoj sceni, druga zapravo kuhinja) kad ti se igra sa mozgom i docara ti osecaj nemoći i zbuna su mi jedno od jacih scena kojima reziser utice na dozivljaj kroz sta zapravo prolaze dementne osobe.

Odgledah The Stranger, recimo da je dobar ali Sean Harris desetkica za jezivoću. Na trentuke namerno tumbaju scene kako bi dodali na mistifikaciji sto je apsolutno nepotrebno za ovakav film. 7 majnus
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno