Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam valjda jedan od retkih kome se Breaking Bad nije dopala uopšte..
Gledao 5-6 epizoda, i posle me toliko smaralo da sam radio fast forward i odustao..
Sa Breaking Bad-om treba biti strpljiv. Narocito u prvoj sezoni. A posle remek delo. s03e10 kada Walter White u celoj epizodi juri muvu neprocenjivo.
 
Naposletku ja nisam za BB rekao ni da je odlična niti da je loša već jednostavno da mi nije legla (nije mi se dopala) i to je to.
 
Upravo završio poslednju epizodu Severance
Ja sam "sucker" za ovakve serije, podseća me na Lost, kako vozi sa cliffhangerima i misterijom

Ja bih rekao da je odlična za vikend binge
Preporuka
 
Gledao sam Better Call Saul od prvog dana i svidjala mi se serija medjutim nakon 3 sezone sam se umorio od stalnog ponovnog cekanja na sledecu.
Vidim da je krenula poslednja sezona pa razmisljam da krenem ispocetka.

Kakve su cetvrta i peta sezona? Isplati li se vracati se na seriju nakon prve 3 sezone?
 
Gledao sam Better Call Saul od prvog dana i svidjala mi se serija medjutim nakon 3 sezone sam se umorio od stalnog ponovnog cekanja na sledecu.
Vidim da je krenula poslednja sezona pa razmisljam da krenem ispocetka.

Kakve su cetvrta i peta sezona? Isplati li se vracati se na seriju nakon prve 3 sezone?

Treća i četvrta su najbolje, odlična je i peta. I šesta je počela dobro, ima par nekonzistencija ali vjerovatno će se ispeglati kako bude odmicala sezona.
 
Halo je takvo smece od serije da je to strasno, da su hteli, ne bi je gore napravili od ovoga.. Jedino je gledam jer sam ljubitelj igara.
 
Severance serijetina!

Happy Ben Stiller GIF by Apple TV
 

Odlicna serija, preporuka od mene.
Izuzetno mi je legla tematika jer se doticu vise tema osim jakuza. Postavka glumaca je takodje odlicna (jedino mi je glavni lik nesto vise antipatican), kao i OST.
Nadam se da nece previse da je razvuku, odnosno ubace previse filera i samim tim dovesti do pada kvaliteta jer bi trebalo da pokriju 12 godina memoara, koji su svega nekih 350 stranica.
Ova prva sezona deluje da pokriva samo prve dve godine.
 
Poslednja izmena:
Dobar je Tokyo Vice. Krenuo da je gledam pre neki dan. Ima potencijala za sada.
 
Ja počeo Lost (ni jednu epizodu nikad odgledao nisam :D), ladno Mira Furlan u ulozi misteriozne Francuskinje. :)
Ali nisu normalni, 25 epizoda po sezoni...
 
BTW, deca 80ih se secaju serije Heart Break High. U to doba sam ja na velikom odmoru pustao muziku u skoli, preko skolskog razglasa i uvodna spica serije je bukvalno bila najveci hit.
A seriju smo gledali i upijali u tim ranim tinejdzerskim godinama. To i The X Files.

I sada sam seo da pogledam prvu episozdu HBH (25 god. kasnije), i gluma je na (skoro) amaterskom nivou, pa nisam hteo da kvarim secanje...
 
Tu gluma i nije bila u planu nego "sloboda i slobodno ponašanje" australijskih klinaca koji su tada za nas klince iz ex-Yu bili nešto sasvim novo - bar iz tog domena... Sa druge strane mi smo imali nešto što oni nisu a to su rat, sankcije, inflacija etc. znači drugi vid avanture...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno