Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Apropo

Očekivao sam na kraju da Arja izgovori ime: Deneris.
Znak da je dodala na svoju listu za odstrel.
Al' dobro, i ovako mislim da je jasno da je na listi.

Jedino što će Džon biti zbunjen šta se dešava... mislim da njegov mozak ovo ne može još dugo da isprati.
 
GoT

U suštini briga mene što je Daeneris ispala bad guy, od potomka mad king Aerisa se tako nešto dalo očekivati. Nervira me mlak kraj Eurona i Cersei jer sam očekivao ili neku jeziviju smrt ili pre ispunjenje proročanstva kada je Cersei u pitanju. Nervira me sam Kleganibowl iako je ishod bio očekivan. U stvari nervira me toliko toga pre mad queen Daeneris...

A taman sam se ponadao kada sam jutros video prve komentare (doduše slučajno)...


U seriji nije bilo prorocanstva vezano za nacin na koji ce Cersei da umre
 
  • Like
Reagovanja: M J
GoT 8x4 u principu ok epizoda ali...

Scena gde ubijaju zmaja trajala 5 sekundi... Ispade da 1 harpun boi moze da ih ucini beskorisnim... Ako zmaj bude imao bilo kakvu ulogu na pocetku u napadu na Kings Landing bice to smesno jer su totalno van pameti sa konzistentnoscu desavanja ove sezone

Samo cu da se citiram i da kazem da je sa ovom epizodom udaren poslednji ekser u kovceg logike, gora epizoda od 08x03
 
  • Like
Reagovanja: M J
@ Adamche

Ja bih rekao da jeste...

"When your tears have drowned you, the Valonqar shall wrap his hands about your pale white throat and choke the life from you."

E sad, to što ova dvojica napravila patetičnu splačinu od te scene je druga priča...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nije nije, naucila Deni kako da ga vozi gore-dole cik-cak :D
 
  • Like
Reagovanja: M J

Ja mislim da je ceo zez sa Martinom, nešto slično.
Dao im je neki svoj prvi draft kako se završava Got, oni su verovatno to još dosta i menjali, i mislim da je Martinov plan da kad se serija ispuca, da izbaci knjige sa mnogo boljim krajem.
Dupla pobeda - em će ispasti heroj u očima čitalaca, em će uzeti pare od serije.
 
Ja mislim da je ceo zez sa Martinom, nešto slično.
Dao im je neki svoj prvi draft kako se završava Got, oni su verovatno to još dosta i menjali, i mislim da je Martinov plan da kad se serija ispuca, da izbaci knjige sa mnogo boljim krajem.
Dupla pobeda - em će ispasti heroj u očima čitalaca, em će uzeti pare od serije.

Upravo takav utisak imam i ja. Mislim da ceka feedback publike kako bi izbacio kraj (i ispeglao problematicne delove) koji ce biti po volji fanova...
 
Ova poslednja scena sa konjem k'o da je Kusturica rezirao. :d Neko ce morati ovu jahacicu zmaja da rokne na kraju. Ne bi me cudilo da to bude Arja.
 
Poslednja izmena:
Odlična epizoda, očekivao sam ovako nešto.
Mada je ova
pržila za sve pare :D
 
  • Like
Reagovanja: M J
  • Like
Reagovanja: M J

Meni je ovo prejaka fora:

6wr3un1.jpg
 
Najzanimljivije je citati kometare na trailer sledece epizode, ima bas kreativnih :D

Patch 5.12.2019.8.05
- decreased skorpions accuracy from 90% to 0%;
- increased drogon firebreath skill radius by 500%;
- increased drogon speed by 350%;
- increased drogon maneuverability by 300%;



Jon dialogues in Season 8
"You are my queen"
"You are my queen"
"You are my queen"
"You are my queen"
"You are my queen"
"Fall Back"



- Jamie will kill Cersei
- Arya will kill Cersei
- Dany will kill Cersei
- Tyrion will kill Cersei
Bricks: HOLD MY CEMENT
 
  • Like
Reagovanja: M J
Za one koji još nisu gledali zadnju epizodu GOTa, pre epizode spremite kokice ali pustite malo da zagore :D
 
Necu jos da sudim, slezu mi se utisci sacekacu poslednju epizodu..

Al ovo je zanimljivo podosta :)

 
Nema sta da se nagadja sta ce biti, oni spoileri iz Spanije su tacni. Ko mi je kriv kada sam ih citao pa mi je cela epizoda bila dosadna.

Epizoda 5 audio vizuelno odlicna, rokanje rostiljanje borbe zveketanje super. Ali sto se tice price ode mast u propast jedino sam vise od ovoga razocaran sta je napravljeno sa House of Cards koju doduse nisam mogao ni da zavrsim kolko su je u$r@li

Nemojte citati Spanske spoilere ako niste!


Recimo ovako je to:
2018 - neko kaze da nije gledao GOT svi se nakostreme: Nisi gledao GOT, obavezno odgledaj.
2019 - neko kaze da nije gledao GOT: nemoj gubiti vreme, bolje iskoristi vreme i nauci da radis Dekupaž ili da naucis da heklas ili da peces rakiju, da rakiju definitivno. Odoh da drmnem jednu za svoje procerdano vreme
 
Poslednja izmena:
Najzanimljivije je citati kometare na trailer sledece epizode, ima bas kreativnih :D

- Jamie will kill Cersei
- Arya will kill Cersei
- Dany will kill Cersei
- Tyrion will kill Cersei
Bricks: HOLD MY CEMENT


Kad sad nisam uginuo :D :D :D :D
 
Odgledao Doom Patrol.
Dobra adaptacija Morisonovog stripa, vrlo uvrnut humor sa odlicnom pricom + nije klasican superhero zanr (i Marvel limunadica) koja se servirala u vidu Flasha/Arrowa pa i Netflix serija (osim DD-a)...
8/10, vredi odgledati. (btw kome se svideo ton serije moze slobodno od G.Morrison-a da procita i The Invisibles, We3 i Animal Man)

Da li je odgledao neko Deadly Class seriju? U pitanju je adaptacija stripa R.Remendera, navodno njegovo najbolje delo ( ko voli sci-fi zanr od R.Remendera posebna preporuka za Fear Agent, Black Science i Low; Tokyo Ghost moze da prodje ali samo zbog artworka)

Kako mislis "odgledao"? Doom Patrol ima jos 3 epizode.
Ja sam odgledao inace Deadly Class i strip citam od pocetka. Odlicna je serija, ima razlika u odnosu na strip ali odlicna.
 
Poslednja izmena:
13 epizoda valjda?
Zar 13. epizoda nije bila "veliko finale" i cliffhanger za sledecu sezonu?
 
Gledajte Shtisel ako već ne gledate.
Remek delo od serije, jedini razlog što ne mogu da joj dam 10/10 jeste to što za treću sezonu ima da se načekam. Zato 9/10.
 
Poslednja izmena:
Ako nista bar je Miguel Sapochnik pokazao svetu kako se rezira i montira u ovoj epizodi, scenografija i kostimografija su nadmasili Holivud, bukvalno su za oskara.
Vfx je na zavidnom nivou , sto se tice ova dva retosa D&D nastavili su sa sokantnom pricom i drzace se toga do kraja , iako nema smisla i vide se rupcage u scenariju.

Očigledno su korišćene scene iz verzije gde je Sersei trebalo da digne grad u vazduh sa divljom vatrom, mrzelo ih je da obrade ponovo te scene. Tako da to i zmajeva vatra koja ide od logorske vatre do Zvezde Smrti, iiiiii ne mogu da se zamaram svim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*nostima u ovoj epizodi, što bi rekao nesrećni Kiburn,' sebe smatram čovekom intelekta', a ovo je ipak D&D nivo.
 
Ja zaista nisam naisao na takve, a odgledao sam na stotine, bas nista nisu pogodili, ma ni blizu.Cak su neki spojleri bili bolji od ove gluposti sto se izdogadjala!
Druze bukvalno na youtube lik kaze od a do š sta ce se desiti u epizodi 5. Kanal je veliki ako hoces u pm mogu da ti posaljem link ali lik prica i o epizodi 6.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno