Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Тренутно играм Old blood, после прелазим на Wolfenstein 2. А прешао сам и Return to Castle Wolfenstein и New order.
Мислио сам и ово да испробам.
Видим да је још два дана на акцији.

Него коју верзију да узме ако будем узимао? Ова Delux је права игра плус додатак или само додатак?
 
Poslednja izmena:
Тренутно играм Old blood, после прелазим на Wolfenstein 2. А прешао сам и Return to Castle Wolfenstein и New order.
Мислио сам и ово да испробам.
Видим да је још два дана на акцији.
Ne znam druže, prijateljski sam te savetovao, jer sam i sam pre par godina u cugu odigrao sve igre iz Wolfestein franšize osim YB koju sam i tada batalio na pola tutorial mape. Nedavno, više iz razloga da bar nešto igram na Game Passu kad ga već plaćam iz meseca u mesec, počeo ponovo YB (reko greota da samo nju ne odigram) i instant se podsetio zašto sam je batalio.
Jednostavno šuplja priča, nesimpatični glavni likovi (likuše) i njihovi retardirani dijalozi, očajne borbe sa boss-ovima i njihov dizajn, preočajan dizajn nivoa, nairitantniji sistem za snimanje napretka ikada (bukvalno se mora preći cela misija u cugu, a ima ih ukupno 5-6, dakle 1/6 igre prelaziš u cugu do automatskog checkpointa) i td, i td.
Da kažem da je jedini mlako poluzanimljiv pojednostavljeni RPG element levelovanja lika i nadograđivanja oružja...
Ukratko ni za prineti ranijim naslovima iz Wolfestein opusa.
 
Него коју верзију да узме ако будем узимао? Ова Delux је права игра плус додатак или само додатак?

Pa ako uzimas onda uzimaj Deluxe jer je on na popustu a uz igru dobijas i dodatne stvari kao sto su:

The Deluxe Edition includes the Buddy Pass, allowing you to invite a friend to experience the fast and frenetic co-op gameplay of Youngblood, even if they don't own the game.

The Deluxe Edition upgrade also grants the Cyborg Skin Pack which includes:
  • Cyborg player skin
  • Titanium alloy skins for all weapons
  • Armor-boosting pep signal

To use the Buddy Pass:
  • Invite anyone on your friends list who has installed the Wolfenstein: Youngblood Trial
  • In the Main Menu, select Play Game or Continue Game > Host Game > Invite, then select the friend you wish to invite.

Samo znaj da ti je @Čika_Kure bukvalno sve objasnio, igra je dno dna u poredjenju sa svim ostalim igrama iz seijala.
 

Prva igra za februar vec otkrivena, izgleda kao tesko :poop:

40387214f8891365bfdf3a4004f377072cee83dd.jpeg
Pošto je Splatoon dostupan samo za Nintendo Switch ovo je klon za Playstation da bi oni koji žele da igraju takvu igru a imaju Soni imali šta da igraju.Već se slično dešavalo sa klonovima Smash bros i Mario kart igara a i The Crew igre profitiraju od toga što je Forza Horizon Xbox ekskluziva.
 
Nba Live 2019 је задња игра коју су избацили?
Скинуо сам ово на ЕА претплати и нисам знао да нису избацивали ништа после овога?
 
Mislim da je to isplativo samo za one koje zanimaju sportske igre koje ces igrati celu godinu. Za nas ostale nema nista.
Odigrao bih jednu do dve igre i to je to.
 
I sportske igre koje daju nisu one iz tekuce godine, tako da ono, ne isplati se ni zbog toga
 
Prešao TLOU 2 Remastered, držalo me kao da nisam već 190 sati igrao PS4 verziju :D Fidelity radi kao sat na unlocked framerate. Došao sam do tačke da mi je survivor prelako, resursa i municije more imao na kraju... NG+ mora grounded. Pre toga krećem No Return koji nisam pipnuo...
 
Prešao TLOU 2 Remastered, držalo me kao da nisam već 190 sati igrao PS4 verziju :D Fidelity radi kao sat na unlocked framerate. Došao sam do tačke da mi je survivor prelako, resursa i municije more imao na kraju... NG+ mora grounded. Pre toga krećem No Return koji nisam pipnuo...
tenor.gif
 
Co'ek knulla TloU... :ROFLMAO:

OT
Vredi li remaster keca i jesu li drasticno promenjeni izgledi nekih lokacija?
 
Prešao TLOU 2 Remastered, držalo me kao da nisam već 190 sati igrao PS4 verziju :D Fidelity radi kao sat na unlocked framerate. Došao sam do tačke da mi je survivor prelako, resursa i municije more imao na kraju... NG+ mora grounded. Pre toga krećem No Return koji nisam pipnuo...

Jel ima stvarno neke drastične promene u odnosu na "regularnu" verziju?
 
Ja peglam keca trenutno, spustio sam tezinu na ono orangutan lvl, i samo uzivam u prici. Nadam se da je dvojka u istoj ravni.
 
Ja peglam keca trenutno, spustio sam tezinu na ono orangutan lvl, i samo uzivam u prici. Nadam se da je dvojka u istoj ravni.
Mnogo je bolja borba i sa hladnim i sa vatrenim oružjem, neuporedivo bolji encounter-i a sama igra sigurno duplo duža. Baš ima epskih borbi, posebno na većem nivou težine...
 
Meni je prvi deo ubedlljivo najomiljenija igra svih vremena.

Drugi deo je takodje fenomenalan i doplaticu za upgrade ali nisam siguran da cu ga ponovo igrati. Jednostavno, osecaj teskobe koji sam imao kroz skoro celu igru bas i ne zelim da ponavljam.
 
Meni je prvi deo ubedlljivo najomiljenija igra svih vremena.

Drugi deo je takodje fenomenalan i doplaticu za upgrade ali nisam siguran da cu ga ponovo igrati. Jednostavno, osecaj teskobe koji sam imao kroz skoro celu igru bas i ne zelim da ponavljam.
Da, mnogo je mračnija igra od prvog dela tu nema spora. Imam drugara koji je prešao igru bukvalno jednom a skupio je 220 sati pre ovog apdejta :D Igra encounter-e koje voli do iznemoglosti.

No Return je pravo zajeban... nekoliko sati na hard nisam mogao preći sa Ellie. Bukvalno sam jednom došao do finalnog bosa a sve ostalo poginuh ranije. Neki modovi kao Hunted i Holdout su horor :)
 
Nivo reze(RE1-3) ili još mračnije?
Mračno na potpuno drugi način. Cela priča je jako teška zbog ljudi, stvari koje rade i njihove motivacije. Mislim da ovo ne mora u spojler - tema igre su mržnja i osveta sa svim posledicama koje one nose. Samim tim je cela igra jako teška i mračna.

Infected su ovde najmanji problem.
 
Mračno na potpuno drugi način. Cela priča je jako teška zbog ljudi, stvari koje rade i njihove motivacije. Mislim da ovo ne mora u spojler - tema igre su mržnja i osveta sa svim posledicama koje one nose. Samim tim je cela igra jako teška i mračna.

Infected su ovde najmanji problem.
Ekstra, patologija ta vrste donosi priči dubinu. Nikako da zavrsim RE3 zbog prokletog PESa. Čim RE3 finishiram danas uzimam upgrade i avantura moze da pocne.
 
Ako si igrao stari RE3 iz '99. onda ti ovaj osakaćeni remake uopšte ne treba
 
Ma na poslednjoj sam borbi tako da veceras cu da utepam neman pa onda Tlou2. Imam 6h u igri posle mesec dana 😅, moram da poradim na disciplini igranja.
 
Nazad
Vrh Dno