Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Za ove sto kukaju da ovo izgleda lose, zapravo ovo izgleda odlicno. Mi gledamo nesto sto je jos u produkciji ovo se koristi kao osnova da se postavi scena i dobije atmosfera.
Ono sto je neverovatno sto Sony ima jako losu zastitu.
 
Ovde se bas vidi razlika izmedju XBOX i PS fanova.

Kada MS najavi da ce bilo kakav krs doci na Game Pass, komentari su uglavnom pozitivni i nema glasnog negodovanja.

Da Sony u martu da GoW Ragnarök, Spiderman 2 i (na primer) HzD Forbiden West kao PS + Essential igre, ovde bi se ipak naslo nekoliko ljudi da kazu kako su smece i kako Sony ne zna sta radi...
 
Pa nije baš tako. Sećam se postova da je baš dobar mesec po pitanju igara i slično. Samo što se to već dugo ne dešava pa izgleda kao posipanje soli na ranu nakon poskupljenja usluge.
Usluga poskupi i baš tog meseca razjare korisnike glupim igrama umesto da ih malo zamažu.
Par meseci pre poskupljenja je bilo ok igara i pozitivnih utisaka
 
Da ali se ovde kritikuje neobjavljena igra.
Obzirom da znamo ko je radi, nema ni teoretske sanse da nece biti tehnicki savrsena.
 
Spajdermen 1 je bukvalno jedina superherojska igra u zadnjih 15 godina koja je bila zabavna za igru i to prvenstveno zbog mehanike kretanja. Ja ne razumem iskreno kako neko moze da ima visoka ocekivanja od igre o Vulverinu, al aj cekamo pa cemo videti...
 
^^Prvi ne bih igrao takvu igru, samo sam rekao da sačekamo da igra izađe, a ne na osnovu snimka ko zna koje verzije igre dati sud o istoj.
Drugo, osim ako nisi bio pod kamenom, onda razumem da nisi igrao Arkham serijal i da ne znaš da se dosta toga u Spiderman-u (čitaj combat) bazira na tim igrama.
 
Igra li neko World of Warships: Legends?

Mene prilično lepo drži. Naravno mora da se grinduje ako hoćeš da igraš džabe, ali mi odgovara ritam od 10ak minuta po bitki pa onda promeniš brod.

p.s. Nisam našao ni jednu SRB flotu pa narpavih jednu, ako neko hoće da se priključi SerbianHeroes
 
Pozdrav drugari,uzeo sam juce ps5 ,pa ako možete da preporučite sta treba odigrati od igrica ps4/ps5 jer nisam igrao igrice ni za ps4.
Sta odigrati sve od ekskluziva za ps počevši od last of us,god of war...
I planiram da uzmem ps plus,mislim da mi se najviše isplati extra paket?
 
Pozdrav drugari,uzeo sam juce ps5 ,pa ako možete da preporučite sta treba odigrati od igrica ps4/ps5 jer nisam igrao igrice ni za ps4.
Sta odigrati sve od ekskluziva za ps počevši od last of us,god of war...
I planiram da uzmem ps plus,mislim da mi se najviše isplati extra paket?
To stvarno zavisi samo od tebe. Vidim da neki pikaju fifu do iznemoglosti, dok neki jure lagane decije igre.
Po meni, treba odigrati najzvucnije ekskluzive
uncharted serijal (imas dva paketa: nathan drake i legacy of thieves. to ukljucuje 5 igara)
ghost of tsushima
spiderman
god of war
last of us

Ako se ne igras na kompu onda imas jos tonu igara koje su dostupne na plus pretplati
 

@Dinja0

Odigraj igre koje su dobile ocenu 10. Em sto su dobre, em sto ces ih lako prodati/deliti sa nekim dalje jer imaju kvalitet i traznju.


Mozes filtrirati zanrove koji te zanimaju.
 
Pozdrav drugari,uzeo sam juce ps5 ,pa ako možete da preporučite sta treba odigrati od igrica ps4/ps5 jer nisam igrao igrice ni za ps4.
Sta odigrati sve od ekskluziva za ps počevši od last of us,god of war...
I planiram da uzmem ps plus,mislim da mi se najviše isplati extra paket?
da tebi se isplati ps plus extra... Tako ni ja nisam igrao nista na ps5 od ps1-2 (ne racunam pc mada ni tu nisam igrao dugo nista), i sad me uopste ne pogadja nedostatak novih naslova, jer dok odigram sve sto hocu, lagano 3 godine ne moraju nista da izbace... a inace skoro sve igram sa ps+, kupio sam par igara do sad...
 
Igra li ko FF7 Rebirth? Ja sam na 22. satu i za sad mi više vuče na Yakuza serijal (humor, mini igre). Previše cring momenata, side questovi na nivou dvogodišnjeg deteta. Na sve to performance mod je toliko mutan da sam morao da se odaljim od TV da mi ne bi toliko smetao.
 
Igram ja, ali slabo vremena imam. Nekako završih tek 1. chapter. Očekivao sam takav opis kao što si naveo. Nema onog nekog mističnog vajba, sve deluje nekako nabacano i usiljeno. Nadam se makar zanimljivim borbama, kao u prvom delu. Vidim da su ubacili nekakav sinergy sistem koji nisam još video u punom potencijalu, deluje mi kao cringe u najavi. Verovatno sam takvog utiska jer sam mator, i očvrsnuo zbog Souls igara.

Čeka se zakrpa koja će navodno rešiti to zamućenje u performance modu.
 
Što bi rekli: "I'm too old for this shit"
Mislim da me samo nostalgija drži.
Sva sreća pa su borbe za sada zanimljive. Nije loš ni synergy sistem. Dodaje wow efekat na borbe.
 
Konacno se nakanio da zavrsim Ghostwire: Tokyo dok je nisu sklonili iz pretplate. NIje losa igra, dao bih joj jedno 7-7.5/10.
Mislio sam da odigram i Outer Wilds pre nego sto je sklone, ali nemam vremena, necu stici iako je nesto kraca.

Sad gledam sta se vrti po netu kao mogucnost da uklone is PS+ Extra u aprilu i izdvojih jedan naslov, pa me interesuje vase misljenje.
Radi se o Disco Elysium. Vidim da ima dobre ocene, ali samo me brine da ce mi jako puno vremena otici na sve zive dijaloge, citanje i citanje i citanje.
Generalno bih igrao, ali se plasim da me ne uvuce igra previse u taj mod i da stucem glat 30-40 sati. Pre bih mozda odigrao neke druge dve za to vreme, ali ako Disco BAS vredi, onda bih se upustio. Doduse, jos nisam zavrsio God of War, pa bih ipak to prvo.
 
20 sati minimum. Tesko je reci da li bas vredi jer je vrlo specificna igra, probaj sat-dva i odmah ces znati, meni je licno vrhunska.
 
Instalirao sam, pa cu probati ovih dana. Dacu joj jedno 3-4 sata fore, pa ako legne, legne.

Au da, imam i god of war 🤦‍♂️
 
Zavisi od ukusa, meni nije legla uopste. Što se kaže terao sam se da je igram i brzo odustao. Mada to nije moj tip igre.
 
dobra vizuelna reprezentacija ali osim toga nista specijalno, combat je dosadan i repetitivan, svaka borba se svodi na isto. na pocetku mi je bila zanimljiva prica ali negde na pola igre mi je dosadila bila, ali u svakom slucaju se ne kajem sto sam je zavrsio. ocekivao sam immersive sim koji sam dobio :D
 
"da ce mi jako puno vremena otici na sve zive dijaloge, citanje i citanje i citanje." To je suština Disco Elysium. Mozes za manje od sat vremena skontati da li je za tebe. Ja sam je poceo igrati i batalio. Kontam ako vec ovoliko citam, radije procitam knjigu. I ovako ih ima dosta na Kindleu koje me cekaju.

Disco Elysium je slikovnica za odrasle.
 
Disco Elysium je čista umetnost, jedna od boljih stvari koje su se desile u ovoj eri modernog gejminga.
 
Kad si lagan, meni koji kad udjem u lift pritisnem dugme 14 puta dok lift ne krene i popijem dve kafe pre 9 nikako nije legao. Ali vec rekoh nije moj tip igre iako tih par sati igranja se vidi veliki trud i da će to biti uvrnuta priča.
 
Videste li ovo? Izgleda impresivno samo je pitanje kakav ce biti gameplay.

 
Tech demo-a od studija bez prethodnih igara koji obradjuje već posustajuću franšizu. Smeši im se sudbina ovogodišnjeg Suicide Squad-a. Kad investitori to shvate pitanje da li će uopšte izaći.
 
Nazad
Vrh Dno