Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Prvi macici se u vodu bacaju...
 
Bilo bi im pametnije da izbace neke ekskluzive a ne rimejkove, rimastare i nastavke igara koje lagano mogu biti DLC.
 
Možeš da koristiš daljinski umesto gamepada. Kanal gore i dole ti je napred nazad a volume up i down je levo desno.
 
Имам магични даљински, и могу да угасим конзолу, горе доле.
 
Ne rekose nam nista...
I ne znam sta podrazumevas pod "overklokovan PS5pro" - PS5pro cpu ce dobiti OC u odnosu na PS5, novi GPU/APU, novi AI chip za Sonijev SS.
Nekih paketa sa igrama ce biti uvek, pitanje je koje, sto zavisi i od datuma objave konzole...
Ako se ne varam u EU je uvek stizala koji mesec kasnije nego zvanicni launch date...
A koliko sam shvatio u Srbiji uvek uvaljaju sa nekim paketom igara kako bi nabili dodatno cenu, hteli vi to ili ne...
 
Bolje da uvaljaju neki disk koji može da se proda, nego da cene luduju kao sto je bilo u ps4 eri
 
Hvala,kasnio sam provalio da piše. Ipak ne moze da mi stane ispod tv komode. Ovaj ogirigal je ružan i nestabilan, pogotovo kada čistim prašinu
 
Evo sa drugog Ali oglasa, možda sa slika možeš da oceniš.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231217_084545_Chrome.jpg
    Screenshot_20231217_084545_Chrome.jpg
    111.5 KB · Pregleda: 88
  • Screenshot_20231217_084241_Chrome.jpg
    Screenshot_20231217_084241_Chrome.jpg
    377 KB · Pregleda: 90
Može neko u PP da mi pošalje kontakt nekog sigurnog prodavca sa kp?
 
Samo ću da konstatujem da je posle ubacivanja NVME od 2TB PS5 konačno postao zaokružen sistem.
Žongliranje sa prostorom pre toga je bilo ponekad prilično loše iskustvo.
Heheh meni je i to malo, ja sam isao rutom 1GB kad su divljale cene, pa onda uzeo 2GB a taj od 1GB stavio kao externi u Asus Strix kuciste i opet sam na knap :D
 
Heheh meni je i to malo, ja sam isao rutom 1GB kad su divljale cene, pa onda uzeo 2GB a taj od 1GB stavio kao externi u Asus Strix kuciste i opet sam na knap :D
Mogu li PS5 igre na taj eksterni?

Ja sam imao 512GB 2.5" SSD zakačen, ali je to bilo samo za PS4 igre, plus se dešavalo da ga konzola ne vidi kad se podigne iz rest moda.
 
Samo na interni fabrički ili dodatni ali u samoj konzoli. Eksterni samo ps4 igre.
 
Pa mogu i ps5 igre na eksterni :D
Ne mozes da ih igras dok ih ne iskopiras na interni, ali bolje i to nego download.
 
Koliko ti desetina igara stane na tih 2GB? ;)
Nazalost i ne bas desetine, PS5 igre su ogromne.
Mogu li PS5 igre na taj eksterni?

Ja sam imao 512GB 2.5" SSD zakačen, ali je to bilo samo za PS4 igre, plus se dešavalo da ga konzola ne vidi kad se podigne iz rest moda.
Kao sto rekose drugi sve igre mozes da stavljas na eksterni ali samo PS4 igre mozes da igras direktno sa eksternog.
Sto se tice rest moda, ja taj problem nemam sve radi i nakon rest moda i nakon full gasenja konzole. Pri cemu kao sto rekoh cak nije ni pravi ssd nego je 1GB NVMe koji je bio stavljen kao dodatak interno pa je sad u Asus Strix kucistu.
 
Ovaj Sony postaje poput Apple-a. Ladno sam se šokirao kad sam video da uz PS5 Slim ne dolazi stand. Odnosno dolazi neka glupost za horizontalni položaj dok se za vertikalni mora dokupiti. Pošto PS5 koristim vertikalno, a nemam stand niti znam gde ga mogu nabaviti, zna li neko koliko je sigurno koristiti PS5 Slim bez istog? Bar što se tiče hlađenja, jer se meni čini da stoji savršeno stabilno i bez vertical stand-a.
 
Ovaj Sony postaje poput Apple-a. Ladno sam se šokirao kad sam video da uz PS5 Slim ne dolazi stand. Odnosno dolazi neka glupost za horizontalni položaj dok se za vertikalni mora dokupiti. Pošto PS5 koristim vertikalno, a nemam stand niti znam gde ga mogu nabaviti, zna li neko koliko je sigurno koristiti PS5 Slim bez istog? Bar što se tiče hlađenja, jer se meni čini da stoji savršeno stabilno i bez vertical stand-a.
Na aliexpresu znam da ima za PS5 obicni za par dolara, pogledaj mozda ima i za slim
 
Nazad
Vrh Dno