Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Da li vam normalno radi PSapp, ne mogu da updatujem, kaze nije dostupno kod nas, jel zbog Rusa ili?
 
Nikad nije ni bio dostupan kod nas, mora apk da se skine i instalira ili vpn za play store
 
App postoji za trzista gde postoji i playstation store, mozda si bio negde kad si instalirao 🤔
 
A ček, koja je fora onda da imamo zvanični Playstation sajt na srpskom jeziku, reklamiraju sve igre sa srpskim opisima? Na dnu strane uredno Country/region: Serbia.

Da li se ide ka tome da dobijemo full PSN store ili ovo postoji već sto godina ovako?
 
Jel igrao neko od vas Diablo 3 na PS5?

Radi u podmazanih 60fps i grafika je skroz pristojna s obzirom da je igra stara. Prelazim u coop sa gospodjom, niko od nas nije igrao Diablo, dobra zabava :D
 
Diablo 3 je jedna od najboljih couch coop igara na konzolama. Meni se mnogo više sviđa od PC verzije, koju sam prvo igrao. Ali nisam ga igrao na PS5, već na PS4 Pro, gde je takođe odlično radio.
 
Je l mozete da preporucite neke naslove iz ps now? Osim ovih poznatih..
 
Jel igrao neko od vas Diablo 3 na PS5?

Radi u podmazanih 60fps i grafika je skroz pristojna s obzirom da je igra stara. Prelazim u coop sa gospodjom, niko od nas nije igrao Diablo, dobra zabava :D
Potpisujem reči @Corvus Corax D3 je na konzoli pesma od igre, sve utegnuto, džojped su implementirali savršeno.

Ne znam kako je urađen D2:R.

EDIT: @milos0888 imaš Gow3 remake. Takođe ima i ona kratka anti-ratna igra o prvom svetskom ratu gde pola igre igraš u čizmama starijeg nemca koji traži svog sina za kojeg je čuo da je zarobljen, a drugu polivinu mladog engleza fotografa koji je u rat otišao zbog neuzvraćene ljubavi (neubičajena geafika, kao akvarel crtež, predivna muzika), da me ubiješ ne mogu se setiti imena.
 
Poslednja izmena:
Probacu i D2 kad zavrsimo ovo, steta sto nema coop.
 
Navodno po nekim leakovima druga polovina ove godine
 
Za sad nista, mada oficijelni sajt Fanateca salje pakete u Srbiju. Mogu misliti kako ce carinici da se obraduju kada vide tako skup hardver...

Sacekacu GT7 pa cu videti tokom proleca da li ce se pojaviti volan kod nas.
Ima li nekih novosti i ideja kako do volana? :)
 
Jel uspeo neko da reši problem da mu pod njegovim profilom u PS App, pod Recently Played games stoje neki matori naslovi i da se novi ne pojavljuju?
Stoje mi na spisku Ratchet & Clank iz Wipeout Omega koje nisam igrao pa sigurno ima 2 godine...

Probao sam "fix" koji sam našao online u smislu promene jezika aplikacije kao i to da olabavim privacy podešavanja, ali mi nije rešilo problem.
Isti problem od zadnjeg PS5 updatea nisam uspeo da resim
 
Nije direktno PS5 vest ali je nesto sto potencijalno i PS5 i XS mogu da koriste u blizoj buducnosti, naravno ako devovi implementiraju.
 
Sa poslednjim updateom dodali su konacno da se screenshotovi uploaduju interno i da mogu da im pristupim sa mobilne app i onda shareujem kao covek, medjutim to mi ne radi za video klipove. Je l' ima neka fora ili?
 
Aaaa vidis to mi je promaklo, znao sam da moze do 3m al nisam video deo za FHD.
Hvala :)
 
Sigurno je već pisano ali moram da pitam pošto ja kažem da može (po onome što je ovde pisano) a drugar tvrdi da ne može jer je već probao sa drugim drugarom Fifu22...
Ja imam ps5 i svoj nalog. Drugar ima ps4 pro i njegov nalog.
Ja imam na svom nalogu rdr2, on nema. Ja kažem da je moguće da on ubaci moj nalog na njegov ps4 i da možemo obojica u isto vreme da igramo istu igru tj rdr2 koju sam samo ja kupio?
 
Moze, on na svom soniju oznaci tvoj nalog kao primarni i u igru ulazi sa svog naloga
 
Sta si uzeo? Video sam da dd pro 5Nm ima pristojnu cenu.
 
Ja cu ipak T300RS. Dostupnost modela je losa ako nemas nekoga da ti posalje. DD na papiru je ok za 700€.
 
Vidi da uzmes verziju sa 3 pedale, jer je razlika ogromna.
 
Nazad
Vrh Dno