Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

I Division 2 dobio 60fps mod.
 
Ne pišem ja gluposti već vrlo dobro znam kako funkcioniše za zamenu pokvrenih uređaja kod nekih firmi. Sad u Srbiji je sve moguće završiti preko partijsko-rođačko-kumovskih kombinacija pa tako i da neko ko čeka popuši a rođa dobije dve.

Neka si se ti pohvalio da znaš ljude i da si jedini u Srbiji dobio dve. To je i bila poenta pisanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa nije valjda da ti je to bolno i da ti tesko pada sto je odmah covek sve sredio i dobio, nije valjda da bi ti bio srecan da mu se pokvarila pa da ne moze da dodje do nove ili da mu je “krpe”. Daj kralju ne verujem da si neki klinac da te to ispunjava, meni je bas milo sto je odmah zavrsio i sto tako funkcionise i sto su ostavili lager bas iz tog razloga da neko sto je uplatio unapred u slucaju kvara da ima i zamenskih, a ne pokvari mu se i da ceka leto za zamenu itd...
 
Ma, sve je to OK. Ljudi ima raznih, tako da ja razumem kada neko ima licne frustracije, ali me uvek nervira taj stav "da komsiji crkne krava" i "da ti ja objasnim". A ja sam napisao da sm jedini dobio dve, jer znam da je digitalnih bilo bas malo, po pisanju ovde i na drugim mestima. I isto tako su mi rekli u GC da ce to mozda biti problem, jer nisu sigurni da digitlanih ima na lageru i da ce Sony odobriti zamenu za disk verziju uz doplatu, tako da nije sve bilo mirno more, ali dobro...

No, tu je moderacija, pa neka reaguje ako misle da treba.


Sto se tice nove konzole, za sada je sve OK. Cini mi se i da je hladnija, u smislu da izbacuje hladniji vazduh nazad.
Cak sam onu proslu probao i da izbacim na sims da probam da vidim da li je do haldjenje, jer je napolju tada bilo oko 0c i ni to nije pomoglo...
 
e posten narod ne moze da dodje do konzole a ti je izbacuješ na sims [emoji39]
 
Nemoj tamo da kažeš da si opalio sims edition, čuvaj to duboko u sebi xD
 
Radi li i dalje ono dodavanje igara sa ps5 konzole, znam da su jedno vrijeme masovno blokirali?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pa nije valjda da ti je to bolno i da ti tesko pada sto je odmah covek sve sredio i dobio, nije valjda da bi ti bio srecan da mu se pokvarila pa da ne moze da dodje do nove ili da mu je “krpe”. Daj kralju ne verujem da si neki klinac da te to ispunjava, meni je bas milo sto je odmah zavrsio i sto tako funkcionise i sto su ostavili lager bas iz tog razloga da neko sto je uplatio unapred u slucaju kvara da ima i zamenskih, a ne pokvari mu se i da ceka leto za zamenu itd...

Iskreno me zabole jer ja ne kupujem u Srbiji i nisam osuđen da nekog molim i cimam da mi nešto završi. Naravno da nisam zavidan, zabole me ali vidim šta ljudi ovde pišu, kako ne mogu da dobiju konzole iako su platili pre tri meseca i onda dođe neko i kaže “ja jedini u Srbiji dobio dve” a dobio je tako što će neko ko je pošteno platio još malo da sačeka.

Eto samo sam taj deo prokomentarisao iako mene lično ne dotiče ni najmanje.

Ja sam moj Xbox X i PS5 dobio odavno. Tačnije XSX odavno a PS5 pre dve nedelje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
a dobio je tako što će neko ko je pošteno platio još malo da sačeka.

Nisi u pravu oko ovoga.
Sony navodno ima konzole ostavljene sa strane za slucaj da se nekome pokvari konzola i menjaju bez pitanja.
Sa druge strane, Microsoft popravlja konzole. Znam jer je moja riknula posle jednog dana.
 
Ne postoji niko ko je platio a da čeka konzolu, ne znam o čemu pričaš :) @FloydSRB Ima ljudi koji su preorderovali bez uplate i nisu dobili, ali to je drugi par cipela...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Nisi u pravu oko ovoga.
Sony navodno ima konzole ostavljene sa strane za slucaj da se nekome pokvari konzola i menjaju bez pitanja.
Sa druge strane, Microsoft popravlja konzole. Znam jer je moja riknula posle jednog dana.

Naravno da je Sony ostavio konzole, bas za ove slucajeve. To sam ja pisao jos pre nedelju dana, ali neki tumace kako njima odgovara.
A ja dobio dve, jer je meni jedna crkla. Tako da ja imam jednu. No, neka njega obe sluze, da nema dve ili deset, na nacin na koji ja imam dve :trust:

Ne postoji niko ko je platio a da čeka konzolu, ne znam o čemu pričaš :) @FloydSRB Ima ljudi koji su preorderovali bez uplate i nisu dobili, ali to je drugi par cipela...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Ne vredi. Pisemo mi o tome vec mesecima, na desetinama strana. Samo treba procitati. Ali sta ces...
 
Poslednja izmena:
Iskreno me zabole jer ja ne kupujem u Srbiji i nisam osuđen da nekog molim i cimam da mi nešto završi. Naravno da nisam zavidan, zabole me ali vidim šta ljudi ovde pišu, kako ne mogu da dobiju konzole iako su platili pre tri meseca i onda dođe neko i kaže “ja jedini u Srbiji dobio dve” a dobio je tako što će neko ko je pošteno platio još malo da sačeka.

Eto samo sam taj deo prokomentarisao iako mene lično ne dotiče ni najmanje.

Ja sam moj Xbox X i PS5 dobio odavno. Tačnije XSX odavno a PS5 pre dve nedelje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne kapiram sta pišeš? Čovek nema dve konzole nego jednu. Nije on dobio nego je kupio da bude ispravna. Šta njega boli ona stvar da li je deficitarna roba ili ne, to je problem prodavca da ima za zamenu ili sta god je predviđeno garantni uslovima i zakonom o zaštiti potrošača. Ta druga konzola svakako ne bi došla kod novog kupca jer je izgleda bila "u rezervi" (što znači da su znali da su im konzole lako kvarljiva roba ali to je druga priča).

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Pale Su cene i to drasticno na Ebay, blizi se kraj preprodavacima izgleda , nakon ove ture 18 tog februara, krenuce da prodaju po normalnim cenama sigurno skoro pa 100%
 
Sam AMD je izjavio da tržište neće sigurno biti namireno do leta, a za dalje je upitno. U međuvremenu će stići nekoliko kontigenata, ali mislim da ništa od toga neće biti ni približno dovoljno da namiri potrebe kupaca, odnosno skalpera.
 
Sam AMD je izjavio da tržište neće sigurno biti namireno do leta, a za dalje je upitno. U međuvremenu će stići nekoliko kontigenata, ali mislim da ništa od toga neće biti ni približno dovoljno da namiri potrebe kupaca, odnosno skalpera.

To je sigurno tacno, jer su iz sonija najavljivali da ce isporucivati od 2,5 do 3 miliona konzola svakog meseca ( od nove godine ) dok se situacija ne smiri ali evo vec je februar a nista nista od toga nisu ispunili vec "sipuju" oko 1 do 1,2 m konzola mesecno.
 
Pa najavili su u martu 7.5m. Do kraja 2020. je isporuceno 4.5m worldwide.
Mada ko zna..
 
Ajde nađite na KP te od 800 €, pa da pucamo. Nema ih ispod 950 i teško da će uskoro pasti cene.
 
Ima, i bice i za manje, nisi jedini koji prolazi "dobro" tako sto das 800/900e i ps4.
 
Ponoviću, ko je koliko platio konzolu je lična stvar i suzdržite se od negativnih komentara. Za vređanje slede poeni.
 
Ja znam likove koji su raritentne konzole plaćali brdo para. Tipa daš 200eu za Sega Dreamcast (toliko pojedinci i traže na KP za istu). Tako da svako ima svoju istinu. Ja iskreno mogu da čekam, jer po prvi put među posetiocima igraonice nema onog hajpa koji je pratila pojava ps3 i ps4. Koliko vidim, pazariću 2 komada PS5 za sledeći black friday:)
 
Pojavio se u domacim prodavnicama Dualsense charger, uzimajte dok ima, posto se KP prodavci bacaju i na to, i otimaju sve sto se pojavi na trzistu..
 
Hvala za info , upravo narucio iz GC
 
Vec nema.. na Gigatronu i dalje stoji da imaju na stanju, ali ga nemaju, niti ce mi poslati porudzbinu od juce...
 
Mene su malopre zvali iz GC i obavestili me da ce mi biti isporuceno u sredu , probaj tamo , mozda jos uvek imaju na stanju
 
Ja odoh da nas da preuzmem punjac, bice to vrlo lepa investicija. Sto zbog estetike, sto zbog funkcionalnosti. Jedino se pitam, da li je dobro za bateriju da stalno stoji na njemu?

Posto to nije mobilni telefon, pa da me boli uvo, jer cu ga zameniti za godinu dana...
 
Nazad
Vrh Dno