Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

nJcDIDj.jpg
 
Ovo je top. Uzimam ako je tacno i konz i jos jedan dzojstik..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Korektno skroz, sad jos da krenu i dobri bandlovi.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ove cene iznad dolaze od lika sa Tvitera koji je mnogooo puta tvrdio da ima insajderske informacije, a isto toliko puta i pogrešio, tako da ih uzmite sa rezervom i čistim nagađanjem kao što i mi ovde radimo.
 
Ja sam ubedjen da ni sam Sony ne zna cene PS5 sve dok Microsoft ne objavi svoje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Falcon

Izvor? Odakle je ovo... sumnjam da je tacno
 
Imate na prethodnoj strani isto to. I piše da je taj lik nepouzdan.

edit: @mare037 već napisao, nisam video.
 
Poslednja izmena:
Ja sam ubedjen da ni sam Sony ne zna cene PS5 sve dok Microsoft ne objavi svoje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Treba onda ovog lika Sony da pita i da saznaju da je MS odredio 499$ za Series X i 399$ za Series S.
 
Bila bi fora da ovako jedni druge čekaju za cenu do... septembra recimo :-D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A niko ne komentariše PS5 "vertical stand" = 20€

Inače, ako se ispostavi da je ovo tačno predviđanje cene su više nego korektne.
 
Bila bi fora da ovako jedni druge čekaju za cenu do... septembra recimo :-D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako ništa od julskog MS otkrivanja Lockhart verzije, eto cena konzola tačno u septembru. :D
 
Zasto nista od julskog otkrivanja ?
 
Jer su ga izgleda pomerili za avgust.
 
Koliko znam, julski event je I najavljen samo kao prikaz igara. Pretpostavljalo se da bi u junu, u okviru xbox 20/20 mogla da se pojavi Lockhart, ali nije. Verovatno će biti u avgustu, kada će biti date i cene za oba. Xbox julski event nije odložen.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ako ostane ovakva situacija sa koronom, ne znam ni kako će je izdati za novu godinu.
 
Pa ovako i ocekujem da bude, nista specijalno. :D

Datum dan kasnije nego CP 77, jos ako se ceka na day one kod madjara, hmm... :smash:
 
Ako ceo svet bude glavio na gajbi jesen zimu 2020 onda im je najpametnije da "poklanjaju" konzole i posle na pretplatama i digitalnim igrama da vracaju pare. Tipa nek je daju za 300 evrića [emoji1787][emoji1787][emoji1787] podignu pretplatu za 10ak posto i igre za 5 posto
 
Taman pred lokdaun...
 
Ako ceo svet bude glavio na gajbi jesen zimu 2020 onda im je najpametnije da "poklanjaju" konzole i posle na pretplatama i digitalnim igrama da vracaju pare. Tipa nek je daju za 300 evrića [emoji1787][emoji1787][emoji1787] podignu pretplatu za 10ak posto i igre za 5 posto

Ако цео свет опет заглави кући, неће имати да једу а камоли за претплате и игре
 
Amazon najavio pre order za 7.07. za 399 i 499 evra.
Vec trljamo rukice sa prijateljem, narucimo i kada se pojavi, kao i uvek bice velika potraznja, utopimo za 800e.

...Helios rising...
 
Ps5 ili xbone?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
I ja gledam, da li sam promasio temu ili sta...

...Helios rising...
 
NBA 2K najomrazenija igra godine, nema sta ne izbace da im nije bojkotovano zbog mikrotransakcija, i onda igra nakon pola godine bude 4 funte, idi bre...smece!

I sad oni kao nabijaju cenu, smesni su.

Sto se mene tice bolje da ne diraju cenu igara, neka konzola bude 100e skuplja, vise se isplati.
 
Dobra fora, daju jeftinije digitalne verzije konzola ali zato podignu cene igara u sledecoj generaciji... :)

Sto se mene tice PS+Steam backlog mi je ogroman (i deb'o), posebno Steam, tako da mogu da naplacuju kao Ubi i 100e za igru na launch-u, niko mi ne drzi pistolj na slepoocnici da kupujem i pre-orderujem naslove.
Uvek mogu da sacekam pad cena i pazarim posle 4-6 meseci...
A ko voli da se flexuje sa igrama u trendu i pati od FOMO-a nek kesira d1...
 
lova je u igrama, gvozdjurija polako ide u penziju... za 10ak god cemo se igrati na LGijevima i Samsunzima... striming aplikacije za gaming ce da zgrcu masnu kintu

p.s. o da i kontroleri od 150 eur verovatno :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno