Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Zvali me iz Gig****na. Sledeće nedelje stiže novi bundle Demon's Souls + Miles Morales. Cena 79k.
 
Znaci digitalci ga ispaštaju, pitanje dal ce i nabavljati u skorije vreme.

Realno i ne isplati im se, onda ne mogu da gruvaju ove “bundle-ove” sa igrama.

Mada onda mogu da daju neku dodatnu opremu u paketu. Ali dobro... bas ću da pošaljem svima mejl da se prijavim za digital.

U Game Centru sam im prošli put napomenuo kad su me zvali da me zanima digital. Sad dal su me ostavili na listi čekanja ili skroz izbacili posto nabavljaju samo disk verzije.
 
isti bundle, kod istih g..... 85k u aprilu
još mi ni bodove nisu pripisali :(
 
Ja bih voleo da je u pitanju Miles Morales Ultimate edition jer se tu dobija i remasterizovani Spiderman za PS5 sa raytracingom koji se drugacije ne moze nabaviti ili kupiti.
 
Ja bih voleo da je u pitanju Miles Morales Ultimate edition jer se tu dobija i remasterizovani Spiderman za PS5 sa raytracingom koji se drugacije ne moze nabaviti ili kupiti.
Мислим да на store-у може да се доплати да ти се унапреди тај милес моралес на ту верзију са првим спајдерменом.
 
Ko nema ni jedan ovo je prava stvar, samo sačekati popust mada vredi i ovako...
 
Po kojoj ceni se posebno prodaju ove igre MM i Demon Souls sto nude uz bundle?
 
Predračun
 

Prilozi

  • Screenshot_20210610-172028__01.jpg
    Screenshot_20210610-172028__01.jpg
    58.4 KB · Pregleda: 171
Мислим да на store-у може да се доплати да ти се унапреди тај милес моралес на ту верзију са првим спајдерменом.

Da ali ako si kupio preko PS stora, ali ako imas igru na disku ne znam da mozes to da uradis tako.
Mozda i moze, ali nisam cuo za to..
Ko nema ni jedan ovo je prava stvar, samo sačekati popust mada vredi i ovako...

Da, o tome sam pricao.
Ne mozes posebno da kupis tog Spidermana za PS5, jedino da uzmes ovako sa Miles Moralesom.

Bas pilicarska fora..
 
Zvali i mene danas iz Gigatrona, dok recimo Game centar jos uvek nije, a porucio sam jos decembra prosle godine.
 
Zvali i mene iz Gigatrona, prijavio se pre mesec za bundle kad se pojavio na sajtu. Ista prica bundle spiderman i deamon souls.
 
@CarnX Ovo je GC. Slično sam i ja dobio, al' u CL. Digitalka+dzojstik+punjac
 
ahaaaa, pa dobro, ovo i njie onda bundle... fakturisano je odvojeno
u gigatroniu mislim da fakturisu kao jednu stavku, neko rece tako pre par dana
 
Meni su na fakturi 3 stavke odvojene, Gigatron (konzola+igra+igra)
 
Meni je takodje Game Centar poslao predracun, jer su trazili uplatu unapred. Sad ne znam da li je isti slucaj i sa Gigatronom.

Dobro je sto je na racunu odvojeno konzola i igri, za ne daj boze neku reklamaciju ne moze da smaraju i traze i igre
 
Jel mogu da se prodaju igre ili moraju da se čuvaju zbog garancije, ako se uzme bundle u Gigatronu?
 
Nemaju posle kome da prodaju diskove za 9500 dinara ;)
 
Nisam se toga setio.
Ako me budu zvali iz Gc ili Cl mogu nekome da prosledim.
 
Pa nabavljace u manjim kolicinama, naravno... Taman za porodice/prijatelje zaposlenih xD
Vazi i za ostale, ne samo za njih.
 
Nazad
Vrh Dno