Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Mislim da pogrešno tumačite račun. Ukoliko bi hteli da vratite proizvod za keš, moraju i igre da se vrate. Ukoliko pak garancija treba da se iskoristi radi npr neke popravke onda nema potrebe čuvati igre. PS ima garanciju za sebe, nije uslov nositi igre da bi se ostvarila.

Uf, mozda gresim ali secam se da su ljudi na forumu pisali da su imali probleme da ostvare garanciju.
Trazili su im da dostave konzolu, kontroler, kablove i igru iz bundla.
Pa su ljudi kupovali igre sa oglasa na disku, da mogu da posalju na popravku
 
Baš tako je bilo ranije, znajući kakvi su - verovatno će i sad da traže, protivno zdravom razumu.
 
Mislim da je tako bilo ali za pravi bundle, a ne ovaj izmisljeni bundle
 
Ako je na fiskalnom kao jedna celina, možemo mi da ga zovemo izmišljenim - oni ga prodaju kao bundle.
 
Uf, mozda gresim ali secam se da su ljudi na forumu pisali da su imali probleme da ostvare garanciju.
Trazili su im da dostave konzolu, kontroler, kablove i igru iz bundla.
Pa su ljudi kupovali igre sa oglasa na disku, da mogu da posalju na popravku
Ja mogu da potvrdim da se tako radi i da su drugaru pravili problem sa PS4 pre xy godina kad ga je nosio na servis, jer ga je kupio u nekom Uncharted bundle, a nije imao da priloži igru.
Inače, ne javlja se kolega @Aksi da čujemo kako je prošao, da li je pitao za zamenski bundle.
 
Ja mogu da potvrdim da se tako radi i da su drugaru pravili problem sa PS4 pre xy godina kad ga je nosio na servis, jer ga je kupio u nekom Uncharted bundle, a nije imao da priloži igru.
Inače, ne javlja se kolega @Aksi da čujemo kako je prošao, da li je pitao za zamenski bundle.
Kao da su citali ovaj forum, ubacili su igrice u kutiju sa sonijem, iskucali su sve zajedno kao bundle na racunu, i na sajtu su okacili da prodaju samo bundle, nisam nista mogao da uradim sem da prihvatim to
 
Kad je bila poslednja tura u computerlandu?
Zvali su me bili, ali nemam orijentaciju kad. Nisam hteo tad da prihvatim neki bundle od 80-90k jer sam se bio prijavio za digital.

Zvao sam ovih dana i rekao da moze i disk verzija, samo da stigne vec jednom. Valjda ce ispostovati da me zovu sa spiska, jer su to vec cinili, ako idu redom opet, valjda ce biti... 🙏

Cisto orijentaciono pitam kad su poslednji put imali isporuku, da znam hoce li to biti tokom leta opet. Strasno mi se igra nesto, iscekuju igre, ali konzola nema i nema...
 
^ Druže, spram ranijih pisanja kolega koji su se prijavili za digital, pa nisu uzeli disk kad im je ponuđena, pa se u međuvremenu predomislili, ti si sad na dnu spiska, tj. na spisak su te ponovo ubacili "ovih dana" kad si ih zvao i preneo da može i disk verzija.

EDIT: Ako ti je za utehu i imaš PS4, trenutno (a kako stvari stoje i do kraja 2022. godine) neće na PS5 biti ništa epohalno da se igra, što neće izaći i za PS4... Pre svih HZD 2 i novi GoW, za koje je potvrđeno da izlaze i za PS4.
 
Nadam se da nisu spisak uredjivali, vec da stojim tamo gde sam bio i da krecu opet otpocetka... Nadam se...

Nemam PS4 u tome je problem,a i PCa sam se resio.
 
^ Naravno da jesu, čim si odbio bundle, obrisali te sa spiska i prešli da zovu sledećeg...
 
zvali me i gigatrona za bundle… otisao i uzeo …pitao 3 puta za igre dali trebaju za garanciju ,cak dam i sefa zvao i rekli mi da ne treba!!!! Ponudili jos +2 godine garancije 2500 din da sam i to uzeo…sad imam 4 godine garancije
 
To ako nemaš napismeno, posmatraj kao rekla-kazala.

Isti sistem kao "ne treba Vam pisana za garancija za treću godinu garancije, vidmo to preko fiskalnog". I posle dođeš na treću godinu garancije i hoćeš da reklamiraš "a gde Vam je garancija, fiskalni je za 2 godine saobraznosti".

Ne znam da li živimo u istoj Srbiji, ali ovde bez papira i neke potvrde (bilo kakve) koja nešto dokazuje, ćeš dokazati bukvalno ništa. Ja sam baš zbog tih zayebancija i prestao da kupujem u određenim prodavnicama. Em plaćaš, em te prave budalom.
 
Gde naruciti tj. kupiti crni ili crveni kontroler ? :)
 
Jel ima neko da je dobio poziv iz Game centra, a da je napravio rezervaciju posle 1-og januara ?
 
Najbolja stvar sto mi se desila - prestao sam da pratim. Vise me ni ne zanima. Ako pozovu buzdovani da nude ultra giga mega bundle odbijam lagano , cekam da normalno odem i kupim sta meni odgovara. Opterecenje na 0.
 
Ista prica. Posla preko glave. I da kupim nemam kad da koristim.
 
Jel ima neko da je dobio poziv iz Game centra, a da je napravio rezervaciju posle 1-og januara ?
Ма они су пропали с тим. Ја сам у новембар наручио и нико ме не зва. Е сад, можда су ме прескочили и неког после тог звали, то већ не знам, али од њих ништа не очекујем више.
 
kako lepo "odustajemo" :cool:
jedan po jedan

porucio Xbox series S (ionako sam hteo obe konzole)
pa ovi nasi kad se smisle krajem godine mozda i bude ok cena za digital PS5
 
porucio Xbox series S (ionako sam hteo obe konzole)
Ima na kp series x za ok lovu, padah u iskusenje par puta :D Samo sto mi se igra Spiderman MM i novi R&C :shmrc: xD Ako se oduzi ova kriza mozda i pokleknem...
 
Ma meni je i u planu bio ps5 i lepo Series S za tako par igara. Realno X se sad pojavio kod par proverenih ali mi za moje potrebe overkill .
 
Ма они су пропали с тим. Ја сам у новембар наручио и нико ме не зва. Е сад, можда су ме прескочили и неког после тог звали, то већ не знам, али од њих ништа не очекујем више.
Ti si verovatno negde blizu na spisku da dobijes. Meni je stigao Sony pre desetak dana, a rezerviso sam 12. Novembra u game centru.
 
Nazad
Vrh Dno