Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Vrv od sutra krecu fpkg dump-ovi. 🏴‍☠️
 

Prilozi

  • unknown.png
    unknown.png
    9.9 KB · Pregleda: 101
Kakva je situacija sa kp? Ja sam i dalje na 5.05, vecina igara rade backportove. Tlou2 sam probao i radi, sad svlacim ghost of thushi.
 

Prilozi

  • IMG_20210315_130027.jpg
    IMG_20210315_130027.jpg
    101.8 KB · Pregleda: 96
@Imotep95 uff svidja mi se taj kutak za igranje, kakav je to monitor deluje mi nesto zakrivljeno, bas lepo
 
Da prijavim da radi jailbreak na 7.55
Post automatically merged:

Evo dokaza 😊
Koji imas PS4? Ja sam na 7.02 i nekad mi treba i po 1h da jailbreak prodje uspesno. Koristim stranicu od night kinga, a probao sam i jednu sa github ali isti problem. Je li ista stabilniji jailbreak na 7.55?
 
Imam fat verzija 2 mat, prosao mi iz prve jailbreak, citam da je dosta nestabilan na 7.02 a i ovaj ne hvale baš previše, testiracu sutra pa javljam, za sada ga ne gasim haha
 
Mašala, bravo.
Kp?! Kompatibilnost , jel na to misliš?
kp=kernel panic, kad zabode i ugasi se kad kliknes na HEN.
@Imotep95 uff svidja mi se taj kutak za igranje, kakav je to monitor deluje mi nesto zakrivljeno, bas lepo
AOC 27G2U/BK IPS, nije zakrivljen. Lep je dizajn, samo pazi, ja sam iz drugog puta uspeo da ne dobijem mrtve pixele.
Koji imas PS4? Ja sam na 7.02 i nekad mi treba i po 1h da jailbreak prodje uspesno. Koristim stranicu od night kinga, a probao sam i jednu sa github ali isti problem. Je li ista stabilniji jailbreak na 7.55?
Pređi na 7.55, kažu da je veći % tu i na 7.50 nego 7.02.
 
Imam fat verzija 2 mat, prosao mi iz prve jailbreak, citam da je dosta nestabilan na 7.02 a i ovaj ne hvale baš previše, testiracu sutra pa javljam, za sada ga ne gasim haha
Koji tutorijal si ispratio za jailbrake?
 
Pratio sam od Modded warfare za 6.72, do dns-a samo, a posle sam u web browser iso na onaj hosting sajt, imas na slikama gore pa prepisi adresu, ima u vidu da jos uvek sve to nije stabilno, ja sam imao srecu neku možda, pa mi već dva puta prolazi sve iz prve, mislim da treba da se strpimo jos malo da ispeglaju sve kako treba
 
Da li ima još neka "ekskluziva" osim The Last Of Us 2 i Ghost Of Thushima da nije bila backportovana za 5.05 do sad a da vredi da se odigra?
 
Ko voli Crash, ima i to bp. Cekamo backport za Sackboy, Novi Tony Hawk, MK11 Ultimate(novi likovi).
 
Pozdrav, drugari. Kakva su vasa iskustva sa 7.5x verzijom?
Ja sam se generanlo napatio dok nisam nasao stabilnu verziju host-a. Samo mi je problem rest mode, tako da ovih par dana ne gasim PS4.

Odmarao je godinama... :):):)
 
Nema ništa da se podešava, al treba da ukljucis, keep application suspended , i meni nije hteo prvog puta da radi, a posle radi bez problema
 
Pozdrav svima,novi sam na forumu,imam ps4 sa verzijom 5.05 ,zadnjih nekoliko igara sam probao da pokrenem sa verzijom 7.55 uradim backport i izbacije ce-34878-0 a neke nec euopste da instalira,ako neko zna o ovom problemu zamolio bih ga da pojasni u cemu je fazon..hvala
 
Nikad nisam imao sličnih problema, na 5.05 sam i igram sve nove(7.5x) igre. Sa kojih sajtova skidaš? Treba da se podudara cusa backport patch i cusa base game.
 
IMG_20210325_223607.jpgIMG_20210325_223548.jpg
Post automatically merged:

Zamolio bih bilo koga ako moze i zna da napise bilo sta o ovom problemu,hvala puno..
 
To je problem. Ja sam na al-azif offline keširan još od prošle godine. Taj hen na tom dns-u ima spoof na 9.05(sa 5.05fw) i vrv zato nisam nikada imao problema.
 
Drug sta mi je raditi po tom problemu?

Probaj ovo odradi, pre toga pogasi u opcija auto update i sve ostalo vezano za to.
Ne znam jedino da li se DNS promenio u medjuvremenu, ja sam ovo uradio jos letos i od tad je konzola offline.
 
Pozdrav svima,novi sam na forumu,imam ps4 sa verzijom 5.05 ,zadnjih nekoliko igara sam probao da pokrenem sa verzijom 7.55 uradim backport i izbacije ce-34878-0 a neke nec euopste da instalira,ako neko zna o ovom problemu zamolio bih ga da pojasni u cemu je fazon..hvala
Prvo sto treba da uradis ako koristis al-azifov exploit je da osvezis kesh. To radis tako sto udjes u internet explorer i uopcijama izbirses cookies i cache. Onda opet pokrenes stranicu gde expolit i imaces najnovije payload-e (treba da se pojave expoloiti za 5.05, 6.72 i za 7.55).

Sto se tice dela za instalaciju nemoj ti da pravis backport (ja sam razumeo da si ti pravio) vec skini gotov update koji je backportovan. Dakle prvo instaliras base game a nakon toga backporotovani update pkg i koristi Hen 2.12 iz 5.05 a mozes in GoldHEN 1.0 (skoro se pojavio). Ovde moras da vodis racuna da uparis CUSA (verzija igre u smisli dal je za EUR, USA) od base game i od update fajla.
 
Nazad
Vrh Dno