Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Vrv od sutra krecu fpkg dump-ovi. ­čĆ┤ÔÇŹÔśá´ŞĆ

Prilozi

• unknown.png
    unknown.png
    9.9 KB · Pregleda: 100
Kakva je situacija sa kp? Ja sam i dalje na 5.05, vecina igara rade backportove. Tlou2 sam probao i radi, sad svlacim ghost of thushi.

Prilozi

• IMG_20210315_130027.jpg
    IMG_20210315_130027.jpg
    101.8 KB · Pregleda: 95
@Imotep95 uff svidja mi se taj kutak za igranje, kakav je to monitor deluje mi nesto zakrivljeno, bas lepo

Da prijavim da radi jailbreak na 7.55
Post automatically merged:

Evo dokaza ­čśŐ
Koji imas PS4? Ja sam na 7.02 i nekad mi treba i po 1h da jailbreak prodje uspesno. Koristim stranicu od night kinga, a probao sam i jednu sa github ali isti problem. Je li ista stabilniji jailbreak na 7.55?

Imam fat verzija 2 mat, prosao mi iz prve jailbreak, citam da je dosta nestabilan na 7.02 a i ovaj ne hvale baš previše, testiracu sutra pa javljam, za sada ga ne gasim haha

Mašala, bravo.
Kp?! Kompatibilnost , jel na to misliš?
kp=kernel panic, kad zabode i ugasi se kad kliknes na HEN.
@Imotep95 uff svidja mi se taj kutak za igranje, kakav je to monitor deluje mi nesto zakrivljeno, bas lepo
AOC 27G2U/BK IPS, nije zakrivljen. Lep je dizajn, samo pazi, ja sam iz drugog puta uspeo da ne dobijem mrtve pixele.
Koji imas PS4? Ja sam na 7.02 i nekad mi treba i po 1h da jailbreak prodje uspesno. Koristim stranicu od night kinga, a probao sam i jednu sa github ali isti problem. Je li ista stabilniji jailbreak na 7.55?
Pre─Ĺi na 7.55, ka┼żu da je ve─çi % tu i na 7.50 nego 7.02.

Imam fat verzija 2 mat, prosao mi iz prve jailbreak, citam da je dosta nestabilan na 7.02 a i ovaj ne hvale baš previše, testiracu sutra pa javljam, za sada ga ne gasim haha
Koji tutorijal si ispratio za jailbrake?

Pratio sam od Modded warfare za 6.72, do dns-a samo, a posle sam u web browser iso na onaj hosting sajt, imas na slikama gore pa prepisi adresu, ima u vidu da jos uvek sve to nije stabilno, ja sam imao srecu neku mo┼żda, pa mi ve─ç dva puta prolazi sve iz prve, mislim da treba da se strpimo jos malo da ispeglaju sve kako treba

Da li ima još neka "ekskluziva" osim The Last Of Us 2 i Ghost Of Thushima da nije bila backportovana za 5.05 do sad a da vredi da se odigra?

Ko voli Crash, ima i to bp. Cekamo backport za Sackboy, Novi Tony Hawk, MK11 Ultimate(novi likovi).

Pozdrav, drugari. Kakva su vasa iskustva sa 7.5x verzijom?
Ja sam se generanlo napatio dok nisam nasao stabilnu verziju host-a. Samo mi je problem rest mode, tako da ovih par dana ne gasim PS4.

Odmarao je godinama... :):):)

Nema ništa da se podešava, al treba da ukljucis, keep application suspended , i meni nije hteo prvog puta da radi, a posle radi bez problema

Pozdrav svima,novi sam na forumu,imam ps4 sa verzijom 5.05 ,zadnjih nekoliko igara sam probao da pokrenem sa verzijom 7.55 uradim backport i izbacije ce-34878-0 a neke nec euopste da instalira,ako neko zna o ovom problemu zamolio bih ga da pojasni u cemu je fazon..hvala

Nikad nisam imao sli─Źnih problema, na 5.05 sam i igram sve nove(7.5x) igre. Sa kojih sajtova skida┼í? Treba da se podudara cusa backport patch i cusa base game.

IMG_20210325_223607.jpgIMG_20210325_223548.jpg
Post automatically merged:

Zamolio bih bilo koga ako moze i zna da napise bilo sta o ovom problemu,hvala puno..

To je problem. Ja sam na al-azif offline keširan još od prošle godine. Taj hen na tom dns-u ima spoof na 9.05(sa 5.05fw) i vrv zato nisam nikada imao problema.

Drug sta mi je raditi po tom problemu?

Probaj ovo odradi, pre toga pogasi u opcija auto update i sve ostalo vezano za to.
Ne znam jedino da li se DNS promenio u medjuvremenu, ja sam ovo uradio jos letos i od tad je konzola offline.

Pozdrav svima,novi sam na forumu,imam ps4 sa verzijom 5.05 ,zadnjih nekoliko igara sam probao da pokrenem sa verzijom 7.55 uradim backport i izbacije ce-34878-0 a neke nec euopste da instalira,ako neko zna o ovom problemu zamolio bih ga da pojasni u cemu je fazon..hvala
Prvo sto treba da uradis ako koristis al-azifov exploit je da osvezis kesh. To radis tako sto udjes u internet explorer i uopcijama izbirses cookies i cache. Onda opet pokrenes stranicu gde expolit i imaces najnovije payload-e (treba da se pojave expoloiti za 5.05, 6.72 i za 7.55).

Sto se tice dela za instalaciju nemoj ti da pravis backport (ja sam razumeo da si ti pravio) vec skini gotov update koji je backportovan. Dakle prvo instaliras base game a nakon toga backporotovani update pkg i koristi Hen 2.12 iz 5.05 a mozes in GoldHEN 1.0 (skoro se pojavio). Ovde moras da vodis racuna da uparis CUSA (verzija igre u smisli dal je za EUR, USA) od base game i od update fajla.

Nazad
Vrh Dno