Šta je novo?

PES 2012

Nisam dokumentovao?

[YOUTUBE]BxpVRnzMBVs[/YOUTUBE]

Ne vredi, moracu da uploadujem i od ove godine retardacije :d
 
Ne razumem, pa ruka se ne svira vec par godina, i bilo je uz telo poprilicno :) Daj te ne svirane ofsajde :)
 
Poslednja izmena:
evo samo da kompresujem i da dignem... Pa zasto za promenu ne urade nesto povodom toga "ruka se ne svira godinama".. to znaci da je "hitbox" u stvari ne igrac nego cetiri igraca.. kako se onda ne cudish ako je ruka sastavni deo tela igraca, da ti bash za "delic" oduzme protivnik loptu???

Prolazenje kroz mrezu pri izvodjenju svakog korenera niko nije komentarisao? I to je normalno?
 
[YOUTUBE]z1jzBQXxk9g[/YOUTUBE]

Kao sto sam i napisao u samom videu, dakle postignut je gol.. jel ovo vama "cista situacija" ???
 
Tebra jel ti znas sta je ofsajd :) Obojica ste prosli odbrambene i dodao si svom koji je bio iza tebe.. To sto ti izgleda da sudija pokazuje je druga stvar, verovatno tako izgleda dok trci sa zastavicom.
 
Tebra ja sam se branio, on je uputio centarsut coveku koji je bio u ofsajdu zar ne ali je loptu zahvatio igrac koji je natrcavao.. ide bolja kompresija...pa nisam valjda toliko lud da ne znam sta je ofsajd ????
na 14 sekundi vidish plavog igraca ispred crvenog zar ne? a onda ulece ovaj skroz levo i daje gol glavom... ili ja zaista ne znam sta je ofsajd :(
 
Pa izgleda da jesi, kompresija ne pomaze :D
 
Poslednja izmena:
Pa nije dodao najisturenijem igracu (on je sam najistureniji sa loptom). Dodao je "unazad", to ne moze da bude ofsajd.
 
@ oki

Pa onaj plavi na 14 je iza ovog sto centrira :)
 
Dobro nisi dzabe snimao filmic barem si naucio sta je ofsajd :d
 
Mozda je do sada dzabe proklinjao sudije i lomio televizore i ostalo... :)
 
mozda niste shvatili da u momentu centarsuta igrac kome je isla lopta je bio ispred igraca koji je upucivao centar sut, ali gol je priznat najverovatnije jer je totalno drugi dao gol.. ali ok...mozete da me zajebavate ne tangiram se.. jednostavno po meni ovo je propust a vi kako god hocete...

ps: greska je sto sam rekao ono za 14 sekundu.. priznajem u naletu sam lupio, ali na 26 sekundi se vidi da u momentu centarsuta plavi igrac je ispred ovoga koji to radi kod korner zastavice.. a ponasanje sudije ? pa naravno..skroz je normalno da kada se ukopava tj iz trka u stop polozaj, da jednostavno "digne zastavicu" pa spusti jer to je zakon "fizike" hahaha videcemo uskoro jos jedan zakon fizike gde bi igrac u najmanju ruku izvrnuo nogu na nacin na koji je postigao gol.. uskoro i to ;)

[YOUTUBE]bVBSxkTDXsc[/YOUTUBE]

dakle 26 sekunda pozz
 
Poslednja izmena:
Cini ti si Oki, iza je.. dakle i da je taj dao gol opet bi bilo regularno.

Ovo je otprilike linija...

pesm.jpg
 
Poslednja izmena:
Eto, i Boris jednom da bude u pravu! :p ;)

Ja do sada nikad nisam doziveo da sudija ne svira ofsajd, bilo to PES ili FIFA!
Cak sta više, nerviram se kada vidi milimetarski ofsajd! :D
 
Oki omaš potencijala za novog predsednika FK Crvena Zvezda, paranoja je već tu :D
 
Eto, i Boris jednom da bude u pravu! :p ;)

Ja sam uvek u pravu, i ti to dobro znas BOBO! :d

A i bilo bi ustvari odlicno da sudije mogu nekad da omanu ovako za par centimetara, linijski je bio markiran malo od strane ovog sto centrira. Ja cekam dan kada ce tako gresiti na ofsajdima ponekad, kao u pravom fudbalu.
 
Bas je to ono sto fali PES-u - jos random faktora :).
 
Konacno opet mogu slobodnjaci u blizi ugao :)

 
Evropski cover

PES2012_PS3_Packshot-OB-bwin_UK-Italy-PEGI3-RGB-580x667.jpg
 
Da ne izvodi slobodnjak i da nije u dresu Reala, ne bi se znalo da je Ronaldo! :D
 
Drugi demo se pojavio na UK PSN-u.
 
Meni deluje dosta arkadnije.

PES 2012 - Top500 players (Review Code) 720p HD

Maicon 94, Gerrard 93, Bale i Lennon 90, N'Zogbia 87, Sneijder 88, Ozil 87

:D
 
Sve mi je nekako random, nemam totalnu kontrolu uopste.. gomila stvari mi smeta, bolje od prvog demo-a, ali izgleda da posle duzeg vremena necu preorderovati..
 
Dodavanje i skala za dodavanje nema veze sa životom, skroz je random čak i na 0, lopta se nekad kotrlja kao balon. Igram Copa Libertadores na 0 za pass assisted i relativno je ok, onda sledeću utakmicu igram sa Bajernom i pasovi nisu ni slični onima iz predhodne utakmice, napunim skalu preko pola i lopta se vuče i skakuće kao lopta za vaterpolo...
Grrrrrrrrrr toliko pomešanih osećanja imam u sebi da ne bi znao šta da kažem, znam jedino da su pasovi u PES 2011 za ovo sad 10x bolji, ili ja jednostavno ne igram kako treba.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno