Šta je novo?

PES 2012

Ja se trenutno pitam da li je ovo neka za*ebancija i da je neko podmetnuo FIFU kao PES demo.. :trust:
 
Imam isti onaj osecaj kao kad igram Fifu, bacam pogled da vidim hoce li kraj utakmice vise. Animacije dosta podsecaju na Fifu, 'klizaju' po terenu onako i totalno neubedljivo deluju.. Dobacivanje je katastrofa, ne mozes da promasis igraca i ne ide cesto onom prema kome si uperio, identicno kao deffault u Fifi, tesim se da onaj assisted bar ne radi kako neki kazu, ima 5 podesavanja za dobacivanje i koje god stavis dobacivanje je po sinama. Sutevi neubedljivi totalno.. Bas sam se gadno smorio, a ceo internet bruji kako je najbolji PES ikad :(
A da, golmani, mislim ja i ljudi koje prate PES znaju da ide jos jedan demo i da ce golmani verovatno biti drasticno popravljeni ali trenutno su smehoteka.. tu su samo graficki.
 
Poslednja izmena:
ja tek treba da probam, ali kad ti tako pricas... Mozda si sad i protiv celog interneta, a ne samo bencha, videcemo :). Zezam se, bas me zanima kako ce meni da legne...
 
Stvarno nisam nameravao tako da se osecam :) jer su komentari bili nikad pozitivniji, ne secam se ovako pozitivnih komentara. Kao da su svi na hype vozu i jos nisu sishli, ne kapiram stvarno..
 
Igrači i kontrola lopte izgleda nekako mekše što nije bio slučaj sa predhodnim pesovima i zbog toga ti verovatno kao i meni PES čudno igleda, PES je uvek imao neku svoju čvrstinu... nadam se da je to zbog toga što je ovo neka tamo rana afla verzija.
 
Definitivno.. aj da vidimo drugi demo.
 
Ne znam, ali meni se ovo vise svidja... A ne ono kruto kretanje igraca i lopte!
 
Posle odigranih par meceva danas, ostajem pri tome da je bolji demo od proslogodisnjeg...

Ali...golmani su zaista uzas! Neshvatljivo je kako ne mogu da uhvate, ajde i to nekako da shvatim. Ali kada je vec ne uhvate neka je boksuju izvan 16m ili preko gola a ne na 5m... I pritom kada je ispusti igrac sa kojim nalecem nista ne radi nego jos staje i ceka da je golman pokupi!
Takodje sam iskljucio sve one asistencije ali opet mi se desavalo da igrac ispuca ili ukliza bez moje komande.

Fino sto su ubacili da kazes igracu da trci u prostor, ali meni je to u Fifi bolje reseno... Ovde moram da se mucim sa pecurkom a kod konkurencije to ide na L1. To mi nekako lakse ide, mada verovatno je to stvar navike. Mada meni je opet bilo neprikosnoveno L1+X :D

Koliko sam primetio, slobodnjaci se lakse pogadjaju... Ali brate, sta je sa onim Milanom!?!?!
Ako je onakav Milan, kakva li ce tek biti Barsa i Real!!!
 
ako se po jutru dan poznaje,onda ce ce ovaj PES biti krsina teska.
 
Malo mi je bolji osecaj sad.. na pecurke mi je ladno bolja igra :d Ali definitivno dodavanja moraju biti slobodnija od ovoga i sutevi dosta poboljsani. Da je ovo final ne bi uzeo igru nikako, ali ima potencijala definitivno..
 
Gde bas tu nadjoste zamerku, kontrolisanje igrača je do ja*a..
 
Ti i dalje ne igraš na pećurkama? :)
 
Tek od ove verzije ima smisla..
 
Totalna je glupost karakterisati igru po DEMO verziji.

Verujem da ce ovaj PES doneti nesto novo, nesto sto su igraci zeleli tokom svih ovih godina.

Jedino mi se nesto ne svidja grafika, nadam se da ce je ispraviti do finalne verzije.
 
Slazem se, pogotovo ne po ovom prvom. Posle klasicnog hejta kad je nesto novo, polako se navikavam.. Sto se tice grafike, zesce je kompresovana zbog demoa, svi koji su igrali one preview i ostale kodove su to potvrdili.
 
Plan je da drugi demo bude baziran skroz na full verziji, kazu casna pionirska ovog puta.
 
Menjanje taktike na d-pad je odlicno odradjeno(sa sve trenerom koji vice igracima :)).
Ako se poprave stvari koje mi zaista smetaju(dodavanja, golmani, nerealno odbijanje lopte i situacije kada se igraci u odbrani zaglupe i nece da pokupe loptu) i netcode bude dovoljno dobar, mozda ovo bude prvi PES koji cu kupiti.
 
Poslednja izmena:
Gde si primetio to nerealno odbijanje lopte.. ja jos nisam.
 
Nisi, zato sto ti nije smetalo ni u starim PES-ovima :).
Mislim na situacije kada pritisnes X, igrac presece loptu koja posle toga ode 30m.
 
Mislio sam da pricas o onome kad ih pogodi lopta u petu pa se odbije 10 metara i slicno, toga nema koliko vidim..
 
Ne znam za vas ali meni AI igra kao čovek, nikad do sad nisam imao takav osećaj, ni sa jednim PESom do sad, čak se na professional mučim kao Isus da dam gol.
 
Plasi me koliko realno igraju, kao protiv nekog odlicnog pesovca/poznavaoca fudbala da igras, cak i na regular tezini..
 
Igrao sam par puta na Top Player... Jednu me je Milan razbio 4:1, kakve su to akcije bile! :D

Ali je po meni Milan nerealno odradjen ali nema veze.

Jel pricaju nesto za netcode?
 
jflores je napisao(la):
I don't know if this has been said already. The WE Jap Demo (PS3) version is far better than the US version. I have played it and noticed that the controls, shooting, player movement/dribbling, and graphics are much better than the US version. Don't know why really.

Heck, even the nets on the goals are graphically improved, not to mention the animation of it when the ball strikes the net. On the US Demo, the nets barely even animate upon ball impact. They remind me of FIFA's nets.

On the JAP Demo, the ball doesn't feel and behave floaty as the US version. The animations and player models look and feel much more stern and solid, not sliding all over the pitch. Even the pitches look more crisp and improved graphically.

Having said that, I am enjoying the JAP WE Demo (ps3) version to death more so than the US version. Something just doesn't feel right about the US version. It just feels unfinished and older than the JAP version. I'm guessing the PC version of this Demo must play as good as the JAP version as well.

I really hope the PS3 final US Version of the game feels as good if not better than the JAP Demo. I really do.
...
 
morao sam da virnem i u ovu sobu, dakle maremas sta ti imas od te dve verzije i da li je "ista" na pc-u takodje?

:wave:

i dalje nisam izmontirao onaj ofsajd i nerealan gol...smara me...ali sam takodje danas opet primetio gresku linijskog koji nije svirao vise nego ocigledan ofsajd - klasicno trcanje uz aut i centarsut na sredinu gde se odjednom gle cuda lopta nasla na glavi lika koji je "utrcavao" ko zna odakle a jasno se videlo da je isla prema igracu koji je bio u ofsajdu, tacnije u liniji... pizdim od takvih stvari
 
Jesi ti onaj sto je i prosle godine vidjao takve stvari ali nikako da dokumentujes? :) Stvarno nikad u istoriji PES-a nisam video pogresan ofsajd.
 
Nazad
Vrh Dno