Šta je novo?

PES 2012

Ladno dva demoa izlaze! :D Prvi u toku sledece nedelje, drugi jos nije najavljen..

borat_dance.gif
 
:Klanjanje

AXDwTWKCEAA-X_m.jpg
 
jedno uvo mu klempavije xaxaxa zez se

jedva cekam da ga raspalim sa cimerima :D
 
KONAMI offers early taste of PES 2012 for fans

Konami DigitalEntertainment GmbH has announced it will release TWO playable demos for its eagerly awaited PES 2012 title. The demos will be available free for PlayStation®3, Xbox 360® and Windows PC, and will give PES fans a chance to experience the game early in its development cycle and prior to release.

The first demo will be released on August 24th and will be based on a preview build of the game. While there will be areas that are refined, KONAMI wants PES users to try out the game’s many new Teammate Control elements prior to launch and experience the realism that Active AI brings to PES 2012, and which have been singled out for extensive praise by the media. The demo will also showcase the individuality of the many teams in the game, and users will be able to pick from six teams and their playing styles – Manchester United, AC Milan, FC Porto, S.S.C Napoli, Santos FC, and C.A. Panarol – and pit them against each other in 10-minute matches. The demo will also showcase key Challenge Training elements, where fans can practice the new control systems to fully enjoy the game.

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2012-demo-coming-wednesday/
 
Nadam se da me i ove godine ne ceka ovakva reakcija :)

jX42G.png


tj. da Boris nece opet ovako reagovati :)

uFjag.jpg
 
A sa Fifom se svake godine usrecis u pm :) Toliko su svi srecni da sve prsti od uzbudjenja :d

Btw, filmic koji ne moze da se preskoci i koji je svake godine bio nakon meceva, sada ce biti kad upalis demo, ali onda posle toga moze rematch koliko hoces..
 
Ili PES verzija sa Defoe-om :D

defoeboratnew.jpg
 
Videcemo.
Aj da budem (jednom) optimista.
 
A ovo je FIFA ciklus emocija a?

Pa kad je FIFA cool i nema potrebe za emocijama. A i ako su ti emocije, koje u 99% igre ne vidis, najvaznije stavke u fudbalskoj igri, onda stvarno nema potrebe raspravljati.
 
Koliko niste skapirali na koje emocije mislim :)
 
Da nije na emocije dok igras igricu? :D
 
To :D Ona neopipljiva sila, plavicasta svetlost, kao neka magma..
 
Jedina emocija koju kod mene PES izaziva u poslednjih par godina :

anger-scream.jpg


A onda dodjem na forum, procitam Borisovo pisanije i :

lol-46383.jpg
 
Ma i nije neka slika, ne gubis mnogo ;).
 
Svaka cast na filmicu :)

Btw Demo je izasao na UK PSN-u!
 
The Xbox 360 version of the PES 2012 demo has been delayed until September, Konami has announced.
Apparently "unforeseen issues" need ironing out before Microsoft patrons can get their mits on it.
The PC and PlayStation 3 demo is unaffected and launched today as planned.
The latest iteration of Konami's long-running footie franchise arrives in stores on 14th October.
 
Na WENB-u je ludnica, idu da pazare PS3 :d
 
Pametni ovi iz Konamija, kontaju da će više ljudi kupiti igru ako ne izađe demo :D
 
Da, i zato izlaze dva :) Bio si gotivniji dok te nisu kupile jeftine mazalice ociju Fifine :d
 
Prošle godine smo imali slucaj da je demo bio bolji od full verzije... A meni se ove godine ovaj demo jos više svidja!
Popravili su dodavanja, ima finih animacija i igrači se više otvaraju tj inteligentniji su... :)
Golmani su nazalost katastrofa, a šutevi sa distance podsećaju na onaj dobri stari PES.

Sve u svemu bolje izgleda ali čekam utiske full verzije, ali svakako ne od gosn Borisa koji je vrlo objektivan! ;)
Fifa i dalje ima prednost, a demo tek treba da izadje.
 
Par utisaka (iz pera FIFA igraca :D):
+ dobra prezentacija (meniji, grafika, animacije)
+ bolje kretanje igraca u napadu
+ manje karambol situacija pred golom
+ mogucnost promene brzine igre (-2 i +2 se drasticno razlikuju)

- ocajni golmani
- stari propusti u fizici (nerealno odbijanje lopte i slicno)
- igraci i dalje nicim izazvani rade stvari koje nisam hteo (ispucavanje lopte, uklizavanje na 20m od lopte, voleji sa 30m i slicno)
- gameplay je i dalje arkadniji nego sto bih voleo (dueli, dodavanja iz mesta, napucavanje)

Sve u svemu, da li zbog toga sto je ovo zaista osetno bolje od par prethodnih delova ili zbog toga sto me je Fifa pomalo smorila, igra mi je zabavna.
Cekamo punu verziju.
 
....

- ocajni golmani
- stari propusti u fizici (nerealno odbijanje lopte i slicno)
- igraci i dalje nicim izazvani rade stvari koje nisam hteo (ispucavanje lopte, uklizavanje na 20m od lopte, voleji sa 30m i slicno)
- gameplay je i dalje arkadniji nego sto bih voleo (dueli, dodavanja iz mesta, napucavanje)

Sve u svemu, da li zbog toga sto je ovo zaista osetno bolje od par prethodnih delova ili zbog toga sto me je Fifa pomalo smorila, igra mi je zabavna.
Cekamo punu verziju.

Ovo sto si napisao za ispucavanja i uklizavanja, to mozes u opcijama da iskljucis skroz. Ovo ostalo je manje vise tacno.

Moj utisak je sledeci:

Posle nekoliko partija, bolji fudbal od 2011 ali za sada ima ipak dosta bagova.

- Desava se cesto da kada lopta pogodi igraca odbije se i po 20 metara od njega (presecanje pasa ili uklizavanje).

- Golmani uzas.

- Pas igra malo cudna (ugasene sve pomoci) jer mi se desava da pipnem pas i igrac sutne loptu 10cm ispred, a ponekada doda igracu koji stoji 10-15m od njega normalno.

- Sutiranje van 16m problematicno. Desava se da veoma spora lopta zavrsi u golu iako je vec vidjena lopta u rukama golmana (mozda je ovo ipak problem sa golmanina)

- Dimenzije terena. Nekako mi deluje kao da je teren mali u odnosu na igrace ili mi se samo cini ???

Znam da je ipak demo, ali moj licni utisak je da je Fifa 11 bolja od ovog PES-a jer je fluidnija. PES mi i dalje deluje robotski. Zar je moguce da ne mogu da odrade dobro animacije vec 5 godina???

Nadam se da ce neke nedostatke ispraviti do izlaska full verzije.
 
Nazad
Vrh Dno