Šta je novo?

PES 2012

Meni deluje dosta arkadnije.

PES 2012 - Top500 players (Review Code) 720p HD

Maicon 94, Gerrard 93, Bale i Lennon 90, N'Zogbia 87, Sneijder 88, Ozil 87

:D



Kod mene C.Ronaldo na 2012 Demo ima ocenu 99 a na ovom snimku 95???
 
Onda Borise, cekaj i dalje Godoa! :d

krastavac, da igraci u Fifi nisu od helijuma i da teren nije od leda, mozda bi i presao. Neverovatno, nema konkretnog fudbala vec 5, 6 godina... bravo programeri, super ste. 2K games bi pod hitno morali da se bace na fudbal.. :(
 
Polako počinjem da kapiram pasove...
 
Ma i njemu su nego pokusava da ubedi sebe :D :)
 
Znam da nece :d

Sto se mene tiche kad bi izbacili PES6 sa modernijom grafikom to bi bio njihov najveci doprinos u poslednjih nekoliko godina, to bi mogao da igram naredne 2, 3 godine sto posto.
 
S obzirom da su sada u "modi" HD izdanja PS2 igara, mozda i izadje PES6! :d

Mada iskren da budem, mislim da bi se to zaista prodavalo! Sto je zalosno, jer pokazuje koliko su developeri nesposobni na novoj generaciji konzola... Mada ja se ne bunim, i FIFA mi odgovara. :D
 
Pa nisi se nesto ni pokazao kada smo odigrali onaj jedan mec tako da ti je i bolje da batalis fudbal! :p

Battlefield je za tebe! :D
 
Ja prvu utakmicu nikad ne igram dobro, true story :d
 
Nemacki GamePro je dao 91%...

Cak je i Online Mode dobio + :D Mada to cemo tek videti kada krene prodaja.

Nedostaci su, naravno licence, golmani, kao i off the ball kontrola za koju kazu da nema neke koristi...
 
A ja prvi put nemam zelju da uradim preorder :(
 
Tek ima 6 recenzija, biće ih još mnogo, ja verujem da će srednja ocena biti tako oko 84, 85 na kraju što bi bio uspeh, s obzirom da su prošle 2 verzije pesa bile ispod 80 ako se ne varam...
Evo ovde ima još dosta http://winningelevenblog.com/blog/pes2012-eu-reviews-are-in/, kontam da su samo stavili one najbolje :)
 
Daj bre da li se bavite tim ocenama :)
 
Realno nije bitno i da je igra dobila 1/10, bitno je kako se meni igra dopada :)
Ali eto, brojke čisto da ima o čemu da se diskutuje...

Meni je igra svakim danom sve bolja i bolja, što više igram više je učim i izvaljujem, ali još nisam igrao protiv živog protivnika, zato se nadam dobrom onlajnu. PES 2011 sam zamrzeo baš zbog katastrofalnog onlajna(kasnije je znatno popravljen, nekim čudom)... prvi put je i džoj stradao.

P.S.
Sad imam i rezervni :D
 
Poslednja izmena:
Meni su ocene korisne, ali ne odlucuju o tome dal cu uzeti igru ili ne!
 
Ma, pogotovo za sportske igre, koje moras nekoliko meseci da igras da bi dao takvu ocenu. Kad vidim Fifa 9.5/10, 10/10, a ja ne mogu jedno poluvreme da izdrzim po onom ledu sa beztezinskim igracima..
 
E, a sta ti ono bese mislis o fifi?
 
Ma, pogotovo za sportske igre, koje moras nekoliko meseci da igras da bi dao takvu ocenu. Kad vidim Fifa 9.5/10, 10/10, a ja ne mogu jedno poluvreme da izdrzim po onom ledu sa beztezinskim igracima..

Iskreno ni ja nisam mogao da izdrzim sa PESom i nacin na koji se igraci krecu i sve te animacije posle fife... Ne pljujem vec sam se jednostavno navikao. :D
 
Pa to nam treba, nemoj da zaboravis :)
 
Rekose mi ovi u computerland-u malopre da ce biti popodne u orange shop-u da se kupi PES 12 za ps3...YESS! :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno