Šta je novo?

Perači pod pristiskom

I ja imam taj iz Lidla 170.

Aluminijumska glava i odlican.

Imas na YT kanali Zona Alata odlican review istog.
 
Ja bih ti preporucio onaj iz Lidla, model 170, bili su na akciji skoro, verujem da ces sigurno naci jos neki na polici jer nije roba koja brzo odlazi (zbog cene). Ima 10m kabla, sto veoma znaci kad peres auto jer ne moras svaki cas da pomeras celu skalameriju. Dovoljno je jak za dvoriste i auto, kod mene je skinuo prljavstinu sa fasade za koju sam mislio da se boja isprala, ali ne ispod je sve bilo ok. U cugu (sto se kaze) je izdrzao pranje dvorista, 30m fasade turbo mlaznicom (krugic 10ak cm pa vidi koliko mu je trebalo za to) i jednog auta, gotovo bez gasenja. Ja prezadovoljan. Garancija 3 godine.

Pre njega sam imao jedan slican ovom Michelin sto si postavio, ali nije imao ni upola snage kao ovaj i nije mogao ni priblizno ovoliko dugo da izdrzi konstantni rad, stoga preporuka za Lidlov 170. (nemoj one sa manjim brojem jer imaju plasticne pumpe)
Kada je bio na akciji?Zna li se cena?Zvacu prodavnice ili im pisati da provere stanje zaliha po radnjama…

Da li je PHD 170 D2 ili B2 taj koji predlažete pošto vidim ima i jedan i drugi model?
 

Prilozi

  • IMG_0755.jpeg
    IMG_0755.jpeg
    178.7 KB · Pregleda: 31
Poslednja izmena:
Koji god, svejedno ti je, isti je pritisak od 170 bara maks i pumpa je alu. I garancija je 3 godine.
Karcher od prije neku godinu ima alu pumpu tek od K5 modela koji je otišao na 40+k dinara…
 
Zovem podrsku za informacije i stanje u nekim radnjama niko se ne javlja od juce,bio u najblizem Lidlu nema,jedino ako je ostao neki komad u NS i BG al krastavac-a cimanje mi da idem na blef i da na kraju ni tamo ne nadjem…🫣🫤
 
Taj od 170 svi jure, tako da je velika verovatnoća da se rasprodao. Svakako ti je najbolja opcija da pokušavaš i dalje da ih dobiješ.
 
Kada je bio na akciji?Zna li se cena?Zvacu prodavnice ili im pisati da provere stanje zaliha po radnjama…

Da li je PHD 170 D2 ili B2 taj koji predlažete pošto vidim ima i jedan i drugi model?
Bio je pre 2 nedelje, cena bila 16000 uz aplikaciju.
Ja mislim da je D2, da je to trenutno aktuelna verzija.
 
Bio je 170 D2, gospodja i ja smo uzeli tad.

Isprobali smo ga kratko na behaton plocicama da vidimo radi li i fino skida imajuci u vidu da nismo montirali ovu turbo cetku.

Jedino je glasan, mada uzmite to sa rezervom jer nemam pojma kako se cuju ostali.

1711816818814.jpeg
 
Uzeo mi danas brat u BG 😂
Kaže “hoćeš 2”?Bilo ih je 10-15kom na NBG tako da …eto,sutra ili narednih dana svečana proba,ako radi 🫤
Nešto su mi samo šušljivi za garanciju…
 
Samo sacuvaj njihov racun, idealno ga skeniraj i/ili fotkaj za svaki slucaj.

Dosta su fleksibilni i sa vracanjem, mesec dana nije za bacanje.

Vise me iritira cinjenica da ljudi kradu sve i svasta iz kutija tako da prvo proveri je li sve tu, ja sam morao da se vracam sa njihovog parkinga jer je neko maznuo LR44 bateriju iz meraca sare za gume...
 
Jasno, zato se ogradih da ne znam kakav je u odnosu na druge.
 
Pozdrav svima, interesuje me da li ima neko iskustva sa peracima Lavorwash, konkretno ovaj model:

LAVORWASH STM160 WPS​

 
Šta mislite o "Perač pod visokim pritiskom PHD 135 D5", sutra je na akciji 11999.00 din?

  • Količina ispumpavanja: maks. 420 l/h
  • Radni pritisak/nominalni pritisak: maks. 9 MPa (90 bar)
  • Pritisak: maks. 13,5 MPa (135 bar)
  • 1800 W
  • Dužina kabla: cca 5m
 
Ne znam kakva je pumpa unutra, ali PHD170 ima alu pumpu i bolji je izbor u svakom slučaju.
 
Nazad
Vrh Dno