Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Probala da prebacim ali ne moze, vuce sa kartice i ne moze da se promeni to. Ostaje mi da cekam prvi
 
Ja sam kupio nesto sa ebay-a za nesto smesno sitne pare, tipa 2,5" na 3,5" ide hdd koverter pa cekam da vidim sta ce da se desi.. Mislim da mi je ballance manji nego sto je bio, odnosno skinuo mi je skoro sve to sto je uzeo za proveru.. U svakom slucaju cekamo kraj meseca..
I da, ovaj link stosi postavio nije validan, kapiram da je pod tvojom sesijom kopiran, odnosno tvojim userom pa sada vec odavno ne radi zato sto su linkovi dinamicki.. Uh, nadam se da razumes..
 
Poslednja izmena:
Ne radi link ali je nebitan posto sam probao i ja da potrosim balance tj da posaljem prijatelju iz Grcke pare (pritom izbacuje kalkulaciju provizije) ali ne moze vec je jedina opcija da povuce sa kartice pare. Nema mi nikakve logike i ne znam zasto ali tako je.
 
To je zbog Bosne, za odredjeni broj zemalja je tako, procitala sam na sajtu paypala-a u user agreement-u
 
Idi0ti totalni, nisam nasao tu informaciju ali ako je za Sloveniju drugacije onda je bolje birati nju pri otvaranju naloga.
 
Posle više godina korišćenja Rajfajzen revolving kartice za paypal nalog(jedno 3kom x 2god) najnovija koju sam dobio pre neki dan ne prolazi na paypal-u.To je i jedini razlog što sam je imao.Kakva je sad situacija sa karticama? Ima li neko rešenje za ovakav slučaj?
 
Slicno se meni desilo sa Intesa internet kakvom-vec karticom... :S
 
Prodje prvi u mesecu. Nista se nije desilo, nije paypal ni pokusao automatski withdraw iako i dalje stoji ona recenica o automatskom withdraw-u svakog prvog u mesecu. Ono sto se promenilo je da kad udjem u svoj profil mogu da kliknem manage automatic transfer, sto pre nisam mogla, i tu sad imam da izaberem na koju karticu da mi se radi automatski withdraw, imam jedan izbor da selektujem, ovu karticu koju koristim. Mozda nisu povukli novac sto nisam izabrala nacin, to mi je jedino logicno
 
@jelenaki: Da li si radila verifkaciju naloga na entropay? Mislim na slanje skena lične, kartice, nekog računa itd...
 
Nalog mi je vec neko vreme verifikovan i entropay kartica , medjutim onda kad su mi blokirali paypal trazili su mi da verifikujem adresu, poslala racun od telefona i proslo
 
Mislio sam konkretno na entropay - da li ti se desilo da ti blokiraju account i da ti traže sve ovo što sam naveo?
 
Ne, entropay bas nista, ali sam cula da moze da se desi traze neki dokaz o identitetu, al to se lako resi
 
Bas su temeljni sto se tebe tice, mora da si im sumnjiv :) salim se, mozda mene nisu dirali jer sam u startu nakupovala neke stvari za 200$ pa su mozda pomislili bolje da je ne diramo, donece nam dosta para, lupam...
 
^^^ Oni koji odjednom pocnu da mnogo trose i jesu sumnjivi ;)
 
Misliš da su pouzdani? Koliko si dugo korisnik?
 
Poslednja izmena:
Posle više godina korišćenja Rajfajzen revolving kartice za paypal nalog(jedno 3kom x 2god) najnovija koju sam dobio pre neki dan ne prolazi na paypal-u.To je i jedini razlog što sam je imao.Kakva je sad situacija sa karticama? Ima li neko rešenje za ovakav slučaj?
Ista prica i kod mene, posle 3-4 promenjene kartice , danas uzeo novu (stara istekla) i ne prolazi paypal.Kartica je visa internet kartica Komercijalne banke (samo da napomenem da je ista takva karta prosle godine prosla).
Znaci nesto paypal menja, provalili nas ...
 
@HighONE
Pa sta znam, barem su firma iz Britanije ako nista i do sada nisam imao problema a koristim od novembra.
 
Da li bi neko mogao od vas koji imate PayPal da primi novac pa da prosledi posle meni? A vi dobijete neku proviziju :p
 
Ista prica i kod mene, posle 3-4 promenjene kartice , danas uzeo novu (stara istekla) i ne prolazi paypal.Kartica je visa internet kartica Komercijalne banke (samo da napomenem da je ista takva karta prosle godine prosla).
Znaci nesto paypal menja, provalili nas ...

mislim da je rajfajzen banka posle dužeg vremena obeležila i revolving kartice tako da se zna da su iz Srbije.Valjda će neko rešenje da se pronađe ;)
 
Ni meni nije prosla obnovljena kartica banke inteze,visa internet.Izgeleda da su nas provalili,bas neprijatno iznenadjenje...
 
Sto je najgore ne mogu nista platiti iako imam para na paypalu jer mi uvek trazi da unesem bar jednu karticu(jer mi je stara istekla), ali ova nova nece da prodje .Jel ima neko resenje za ovo ?Uvek sam dosad vrteo pare na paypalu (neko nesto plati ,ja nekome i tako u krug) .Sad ni to nece , odnosno nista nece dok se ne unese nova kreditna kartica...
 
Ni meni nije prosla obnovljena kartica banke inteze,visa internet.Izgeleda da su nas provalili,bas neprijatno iznenadjenje...

Sacekaj malo, probaj jednom svaki dan. Meni je prosla posle 7-8 dana tek
 
Evo i ja da potvrdim, obnovljena Intesa kartica prolazi na PP.
Juče sam podigao karticu, sa istim brojem kao na staroj, samo ima drugi datum isteka i validation code. Danas sam uradio edit kartice na PP, ubacio ovo novo i prošlo je. Probao sam i da kupim nešto i radi.

Ima li još neko da je probao ?

Samo dakle datum i onaj kod 3 cifre?
 
Meni istice u 4om mesecu kartica, da li je dovoljno samo da odem pre kraja marta u banku i trazim da mi produze postojecu karticu? Ne treba nista da napominjem?
 
Nazad
Vrh Dno