Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Your EntroPay Visa Card has been activated and is ready to be funded!
Je l sad mogu da probam da je vezem za paypal?
 
Ne secam se da li sam prvo prebacio pare na nju ili ne, u svakom slucaju probaj. Ja sam za zemlju stavio Bosnu a za state Srbija. I da, posle prvog placanja Entropay ce ti blokirati nalog i traziti da im posaljes mailom skeniran pasos ili vozacku, karticu sa kojom punis virtuelnu i neki racun na tvoje ime (mobilni ili sl.) Tako da Entropay moras da registrujes sa pravom adresom i drzavom.
 
Kad probam da je registrujem na paypal izlazi mi ono da je odbijena od banke od koje je izdata. Probacu kasnije da prebacim neki dolar na karticu pa da probam
 
15eur je minimum koji moras da prebacis, ali i ako kojim slucajem ne prodje (mada ne vidim zasto ne bi, ja sam kreirao nalog sredinom novembra sto nije davno) mozes to da iskoristis za neko online placanje.
 
Nisi cuo za neka negativna iskustva s karticom jer kad ukucam u google entropay prvi predlog izadje scam?
 
Probaj da ukucas PayPal scam :D Sajt ima digitalni sertifikat, firma je iz Britanije, nisu neki Nigerijci ili sl. Do sada sam njihovom karticom preko PP platio robe za nekih 250-300eur, nije bilo problema a uspeo sam i daverifikujem PP posto to moras da uradis kada dostignes 150$.
 

Prilozi

  • pp.jpg
    pp.jpg
    39.7 KB · Pregleda: 124
Sta ovo moz da bude?

10417
Transaction cannot complete.
The transaction cannot complete successfully. Instruct the customer to use an alternative payment method.
 
Uvek se presecem :)
Prebacio sam pare na karticu, ali valjda nije jos bilo proslo.
U svakom slucaju Intesa jos uvek radi!

Ps
koliko cesto koristim paypall, uvek zaboravim sifru, pa moram da je resetujem, ali svaki put !
 
Poslednja izmena:
Ubacila sam juce entropay na paypal i sad cekam verifikacioni kod. Pise tamo da treba dan,dva da se proknjizi pa mi nista ne preostaje nego da cekam :)
 
Za verifikaciju naloga na PP? Mogla si i bez toga za pocetak. A treba malo vise od dan, dva dok se transakcija ne pojavi na Entropay-u (3-4 uglavnom.)
 
Mislim da me nisu ni pitali,cim sam ukucala podatke sa kartice stigao mi je mail da su rezervisali sredstva na kartici u iznosu od 1.5e sa kodom. Nema veze,sacekacu koliko god treba samo da radi na kraju
 
Nema na cemu, sva sreca pa mozemo bar na foru da se registrujemo. A sad udri u soping x)
 
Drugari, znaci samo da sumiram ovih hiljadu i kusur postova, cisto da rascistim u glavi.. Znaci stvari stoje ovako: pocevsi od skoro paypal ne prihvata vise intesa internet visa kartice (recimo izdate od ove nove 2012 godine pa na ovamo), i iz tog razloga da bi otvorio paypal nalog moram da napravim entropay nalog odnosno njihovu virtuelnu visa karticu koju cu vezati za moju pravu internet visa intezinu karticu pa onda otvorim paypal nalog i vezem entropay karticu za paypal nalog? Znaci fakticki to si tri "ruke". I na kraju upisem prave podatke kod svih (i entropay i paypal), sem kod paypal-a gde za drzavu stavljam country Slovenia a u state stavim Srbija, ili napisem Beograd-Srbija a coutry Slovenija (jedna od te dve opcije ako se nevaram).. I da, za ferifikaciju kartica mi je sve jasno..
Jel sam dobro sumirao?

Uh! :)
Hvala u napred!
 
Malo POGOLEM taj trosak...
 
Ljudi jel ovo sa entropay i dalje aktuelno?
Sutra podizem karticu pa me zanima da li se uzalud radujem...
Hvala.
 
Samo da proverim i ja da li je jos aktielno i da li je neko radio sa visa electron komercijalne banke.
 
Probao Visa Electron Komercijalne pre oko godinu dana i nije moglo, a njihov Master je radio bez problema do pre par meseci.
 
Ja probao sa virtuon vojvodjanske banke i kaze mi da se vec koristi kartica :) a ja je uzeo pre mesec dana...mzoda sam ranije na nekom drugom paypal koristio ali se ne secam...tako da moguce da ona radi posto mi sa ostalima prijavljivao da nije iz zemlje koja treba a za ovu da se vec koristi taj broj...
 
Master probao vise puta od kada je stao (poslednji put juce) i nece. Electron nisam mogao da uopste registrujem tako da nisam vise ni pokusao.
 
Poslednja izmena:
Znaci i zaobilazni putevi moraju da se zaobilaze. U svadji sam sa vecinom banaka tako da ako ne moze preko komercijalne da se uradi nesto onda nista. Jel moze bar neka od tih kartica za direktno placanje na sajtovima?
 
Vecinom moze - ja sam koristio Master Komercijalne i Visa Virtuon Rajfajzena na dosta sajtova i uglavnom prolaze. Virtuon od 2008. ne moze da se koristi za MOTO narudzbe ali sada prakticno i nema takvih sajtova. Najveci je problem sto mnogo prodavaca i van eBay-a koristi PayPal. Najbolje da napises koji sajtovi te interesuju pa se mozda javi neko sa iskustvom iz prve ruke.
 
Nazad
Vrh Dno