Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Pretpostavljam storno kao povraćaj. Većina banaka knjiži transakcije kao uplatu, ali zbog Inteze znam da je njihova praksa bila da PayPal povlačenja vode kao storno.
Jeste u pitanju refund, hvala
 
  • Like
Reagovanja: uji
Drugaru u USA trebam da uplatim novac za iphone , na koji način je najbolje da obavim tu transakciju a da me ne urnišu sa kamatom i njega sa nekim proverama?
 
Ladno mi iz PP traže Call us jer ovi debili iz Mts i globaltel mi ne šalju kod za logovanje na sms i sad sam u nekoj blokadi.
Da probam sa menjanjem password-a ili da ih zovem?
 
Jel vam radi paypal, hteo da kupim neku igru i prvo mi je bilo cudno sto ne mogu da se ulogujem sa trenutnom sifrom, onda mi kaze da promenim sifru sto uradim i opet pri logovanju kaze: Please check your entries and try again.
 
Radi normalno, upravo se logovao.
 
Od jutros radi sve normalno, ko zna sta se desilo.
 
I kod mene od jutros sve normalno,uspeo da se ulogujem i šalju mi kod na sms
 
Imam problem oko otvaranja naloga, nakon sto sam uneo mejl i šifru kad kliknem log in piše we can't confirm it's you . Kako resiti ovaj problem ?
 
Mislim da imaš 3 pokušaja da se uloguješ i onda moraš da čekaš da prodje 24h. Takodje nemoj da koristiš VPN, imaćeš isto problema.
 
Imam problem oko otvaranja naloga, nakon sto sam uneo mejl i šifru kad kliknem log in piše we can't confirm it's you. Kako resiti ovaj problem ?
Pošto nemaš dodat broj telefona, koji je obavezan, moraćeš da zoveš podršku u Irskoj. Samo ako imaš negde trenutno aktivnu sesiju možeš samostalno da upišeš i verifikuješ broj.
 
Pošto nemaš dodat broj telefona, koji je obavezan, moraćeš da zoveš podršku u Irskoj. Samo ako imaš negde trenutno aktivnu sesiju možeš samostalno da upišeš i verifikuješ broj.
Hvala na odgovor , zvaću ih sutra.
Mislim da imaš 3 pokušaja da se uloguješ i onda moraš da čekaš da prodje 24h. Takodje nemoj da koristiš VPN, imaćeš isto problema.
Nisam koristio VPN, i na prvom pokušaju nisam uspeo bilo je odmah we can't confirm it's you. čak i sa drugim mejlom pravio opet nalog ista priča.
 
pozdrav drustvo..
imam pitanje jedno, nadam se da nije pogresna tema..
drugar mi skace po glavi i ne znam kako da resim situaciju..
koristi tik tok i zaradio je iz prve ture 100 i nesto eura, tu svotu je prebacio na paypal i regularno je podigao pare.. ostalo mu je nekih 11e i on sad te pare sa paypala hoce da vrati na tik tok tj da kupi coine da moze da gifta..
cackao sam danas 2 sata njegov mob i nisam uspeo nista da uradim.. u opciji gde su kupuju coini ima opcije da se uzmu preko kartice a ima i preko pp, ali kad trazi da se ulogujem izbaci gresu i to je to..
da li je neko imao ovakva iskustva?
hvala
 
Viđao sam neke klipove gde navodno TikTok mod ima opciju da live coin revenue konvertuje u gift balance, ali ne bih rizikovao sa tim. Karticom može da kupi gift balance preko sajta ili posredstvom Play/App Store.
 
za karticu znam, i ja sam par puta iz 2 koraka to odradio.. ali ovo sa pp je misaona imenica.. cak sam probao nekako da veze pp nalog sa google play nalogom pa tako da probam ali ne ide nikako
 
Jel postoji mogucnost da se naruci paypal mastercard ili visa, pokusavam da nadjem nesto ali nista.
 
Odkle da se naruci, imas u raiffeisenbank, online otvaranje racuna, popunis, sta treba i otvoris devizni i dinarski, i trazis da ti povezu. Visa.
 
Odkle da se naruci, imas u raiffeisenbank, online otvaranje racuna, popunis, sta treba i otvoris devizni i dinarski, i trazis da ti povezu. Visa.
Imam Payoneer mastercard koju sam od njih narucio , jel postoji za paypal master ili visa?
Postoji li mogucnost povezivanja Paypala i Payoneer nalog ako neko zna nesto o tome ?
 
Jel postoji mogucnost da se naruci paypal mastercard ili visa, pokusavam da nadjem nesto ali nista.
Za srpske naloge ne može. Samo američkim nalozima je data mogućnost izdavanja kartica.
Postoji li mogucnost povezivanja Paypala i Payoneer?
Postojala je preko američkih bankovnih računa, ali Payoneer i Wise su na crnoj listi, što nije isključivo ni za druge fintech banke kao N96, Monese i slično, jer su im konkurencija. Od jesenas je uvedena provizija za povlačenje na američki račun.
 
Za srpske naloge ne može. Samo američkim nalozima je data mogućnost izdavanja kartica.

Postojala je preko američkih bankovnih računa, ali Payoneer i Wise su na crnoj listi, što nije isključivo ni za druge fintech banke kao N96, Monese i slično, jer su im konkurencija. Od jesenas je uvedena provizija za povlačenje na američki račun.
Jel mogu onda da dodam payoneer karticu na paypal i da na atm podignem novac, kao sto i sada radim preko payoneer kartice?
 
Mozes da dodas Payoneer MC da placas sa njom, ne mozes da povlacis novac sa PP na Payoneer.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Mogu da ti plaćaju direktno na Payoneer karticu Paysend-om, odnosno još bolje, direktno na evropski IBAN vezan za tu karticu, ali pošto Payoneer Master nema instant transfer, povlačenje sa PayPal-a neće biti moguće.
 
Pozdrav, usao pre neki dan na paypal, i vidim nema vise opcije za slanje friends and family, nego samo kao placanje. Takodje nemam opciju da dodam novac na paypal, mogu samo da vucem direktno sa kartice koja je vezana.

Nisam koristio paypal nekoliko godina, pa se bas ne secam da li sam mogao da ubacujem novac na njega. Dobijao sam uplate, i prebacivao to na banku bez problema. Zanima me da li je moguce da se dobiju ove dve stvari, i kako? Stari je nalog, verifikovan je, kartica je vazena, nista mi u podesavanjima ne trazi dodatno.
 
Ne može, to je zbog naše drage NBS i zakona o deviznom poslovanju :)
 
  • Like
Reagovanja: uji
F&F i balance top-up nije nikad ni bio moguć kod nas. Imali smo samo mogućnost kupovine kao Crnogorci i od 2016. dobili pravo na povlačenja.
 
Nemacka.
Jos jedno pitanje,ima li neki godisnji limit za placanje u inostranstvu?
Prijatelj nema PP pa mu ja povremeno preko mog naloga uplacujem za neke stvarcice koje kupuje u Nemackoj.
Ovo je do sada bio najveci iznos.
Pozdrav svima , kao i tebi druze, primetih ovo pitanje pa i mene zanima postoji li neli limit kada se placa preko paypal iz Srbije, tipa kupovina preko Ebay i ostalih platformi? Inace odem u banku i uplacujem kad treba nesto da kupim kao fizicko lice naravno? Robu naravno uvek neko donese od prijatelja fakticki kao da nikad nije ni usla u Srbiju?
 
Ljudi krajem marta mi istice Mastercard koji sam povezao sa PP-om.
Kako bese treba da radim kad ni stigne nova kartica?
 
Nazad
Vrh Dno