Šta je novo?

Patike - naručivanje i iskustva - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online (Zabranjeno traženje vaučera / zamena - instant ban)

Kako su se pokazale?
Ima neko preporuku za zimsku obucu do 100e. Nista za planinarenje i slicne aktivnosti. Najvise cu ih korisitti na poslu, gde uglavnom sedim a pod je od plocica pa zna da bude hladno.

Edit: Sad vidim da ih ckvrlj nahvalio. Verovatno cu uzeti njih.
Ја сам њих на крају мењао (али верујем да су супер) за "Icebug" модел писао сам о њима у теми тада...
 
CLARKS ATTICUS.jpgHALSEY-WASHED-BROWN-XD01208-2.jpgLondon Base Tatra.jpgSULLY-WASHED-BROWN-WX02208-2.jpg
Tražim u Beogradu😕 kvalitetne cipele klasičnog tipa kao na 👆slikama.

Bio sam u Alpina, Planica, Ecco i nisam video ništa da mi se sviđa. Neki modeli izgledaju lepo na sajtu, ali kad ih lično vidim-opipam nije to to.
Za Labrador i Africa sam čuo loše priče pa nisam ni gledao.

Našao sam dve prodavnice koje prodaju cipele brendova Clarks i London Base - još nisam išao da vidim šta imaju.
Na netu sam za oba brenda pročitao 😒loše ocene korisnika (stranci, sa stranih tržišta) i tvrdnje tipa "ranije su pravili sjajnu obuću, trajale su godinama, a ovo sad se raspadne posle jedne sezone, pokvarili su kvalitet"

Zahvaljujući vama, iz ove teme saznao sam za još dve mogućnosti:
Ambitious - hvalite ih da su dobre, traje sniženje cena, ali problemčić je što je prodavnica u Čačku; kupovina obuće bez da ih prvo opipam i lično vidim mi se više puta pokazala kao pogrešna odluka. ( na sajtu sam video samo jedan model da mi se sviđa )
Lucci Verrosi - prodavnica u sred centra Beograda, još nisam išao ali nameravam. ( i kod njih sam na sajtu video samo jedan model da mi se sviđa )

Predlozi, saveti ???
 
Tod's i Santoni imaju to što tražiš i zaista su kvalitetne ali su cene baš baš muške.
 
Pogledajte prilog 424074Pogledajte prilog 424075Pogledajte prilog 424076Pogledajte prilog 424077
Tražim u Beogradu😕 kvalitetne cipele klasičnog tipa kao na 👆slikama.

Bio sam u Alpina, Planica, Ecco i nisam video ništa da mi se sviđa. Neki modeli izgledaju lepo na sajtu, ali kad ih lično vidim-opipam nije to to.
Za Labrador i Africa sam čuo loše priče pa nisam ni gledao.

Našao sam dve prodavnice koje prodaju cipele brendova Clarks i London Base - još nisam išao da vidim šta imaju.
Na netu sam za oba brenda pročitao 😒loše ocene korisnika (stranci, sa stranih tržišta) i tvrdnje tipa "ranije su pravili sjajnu obuću, trajale su godinama, a ovo sad se raspadne posle jedne sezone, pokvarili su kvalitet"

Zahvaljujući vama, iz ove teme saznao sam za još dve mogućnosti:
Ambitious - hvalite ih da su dobre, traje sniženje cena, ali problemčić je što je prodavnica u Čačku; kupovina obuće bez da ih prvo opipam i lično vidim mi se više puta pokazala kao pogrešna odluka. ( na sajtu sam video samo jedan model da mi se sviđa )
Lucci Verrosi - prodavnica u sred centra Beograda, još nisam išao ali nameravam. ( i kod njih sam na sajtu video samo jedan model da mi se sviđa )

Predlozi, saveti ???
Bile su ranije portugalske Caravell ili Carvel cipele u njihovim radnjama koje su prodavale i brazilski brend Democrata, i oba su brenda bila kvalitetno dizajnirana i izrađena od kvalitetnih materijala, ali su kod nas zatvorili radnje pre par godina...
 
Pogledajte prilog 424074Pogledajte prilog 424075Pogledajte prilog 424076Pogledajte prilog 424077
Tražim u Beogradu😕 kvalitetne cipele klasičnog tipa kao na 👆slikama.

Bio sam u Alpina, Planica, Ecco i nisam video ništa da mi se sviđa. Neki modeli izgledaju lepo na sajtu, ali kad ih lično vidim-opipam nije to to.
Za Labrador i Africa sam čuo loše priče pa nisam ni gledao.

Našao sam dve prodavnice koje prodaju cipele brendova Clarks i London Base - još nisam išao da vidim šta imaju.
Na netu sam za oba brenda pročitao 😒loše ocene korisnika (stranci, sa stranih tržišta) i tvrdnje tipa "ranije su pravili sjajnu obuću, trajale su godinama,

Predlozi, saveti ???

Probaj ovde, mozda nadjes nesto sto ti odgovara.
 
Pogledajte prilog 424074Pogledajte prilog 424075Pogledajte prilog 424076Pogledajte prilog 424077
Tražim u Beogradu😕 kvalitetne cipele klasičnog tipa kao na 👆slikama.

Bio sam u Alpina, Planica, Ecco i nisam video ništa da mi se sviđa. Neki modeli izgledaju lepo na sajtu, ali kad ih lično vidim-opipam nije to to.
Za Labrador i Africa sam čuo loše priče pa nisam ni gledao.

Našao sam dve prodavnice koje prodaju cipele brendova Clarks i London Base - još nisam išao da vidim šta imaju.
Na netu sam za oba brenda pročitao 😒loše ocene korisnika (stranci, sa stranih tržišta) i tvrdnje tipa "ranije su pravili sjajnu obuću, trajale su godinama, a ovo sad se raspadne posle jedne sezone, pokvarili su kvalitet"

Zahvaljujući vama, iz ove teme saznao sam za još dve mogućnosti:
Ambitious - hvalite ih da su dobre, traje sniženje cena, ali problemčić je što je prodavnica u Čačku; kupovina obuće bez da ih prvo opipam i lično vidim mi se više puta pokazala kao pogrešna odluka. ( na sajtu sam video samo jedan model da mi se sviđa )
Lucci Verrosi - prodavnica u sred centra Beograda, još nisam išao ali nameravam. ( i kod njih sam na sajtu video samo jedan model da mi se sviđa )

Predlozi, saveti ???


Lucci Verrosi je ubedljivo najbolja radnja od navedenih po mom iskustvu, poslednja četiri para cipela sam kupio tamo. Imam i jedne koje su gotovo identične tim sa poslednje slike (skroz desno) i kupljene su u Africi, skroz su korektne.

Ako hoćeš nešto luksuznije, pogledaj obuću Opačić.
 
Lucci Verrosi je ubedljivo najbolja radnja od navedenih po mom iskustvu, poslednja četiri para cipela sam kupio tamo. Imam i jedne koje su gotovo identične tim sa poslednje slike (skroz desno) i kupljene su u Africi, skroz su korektne.

Ako hoćeš nešto luksuznije, pogledaj obuću Opačić.

Hvala ti za ove predloge. Cipele na sajtu Opačića izgledaju sjajno 🤩 Imaš li predstavu koje su cene ?
Jesu li kao cene kod Fratelli 🫣koje su mi predložili šaljivčine u prethodnim porukama ?

Ako hoćeš molim te opiši svoja iskustva sa Lucci Verrosi obućom. Kako ih ti koristiš; da li u njima hodaš ili ih nosiš samo kada znaš da nećeš morati mnogo da hodaš ? Da li je ta obuća za dane kada mora malo više da se pređe po gradu od lokacije do lokacije neka "kilometraža" po pločnicima i stepeništima ? Koliko traje par, izraženo godinama, mesecima, kilometrima😉?
 
Ne sećam se koje su cene, nisam odavno bio tamo.

Lucci Verrosi koristim za posao, tako da ne hodam previše, ali svakog dana u njima pređem bar kilometar-dva i dosad nisam imao ni žuljeve ni bolove. Imam troje cipela, jedne plitke i dva para dubokih, i jedne patike koje imaju tvrđi đon, ni najmanji problem nisam imao sa bilo kojim parom. U jednim sam pred NG prešao 10km u cugu, doduše, pošto su po gradu bile gužve, a morao sam da odem na 5-6 mesta, pa nije bilo poente da idem taksijem, i nije bilo nikakve razlike u odnosu na dane kad u njima pređem jedan kilometar. Sve su jako udobne i lagane, a kalupi mi odlično odgovaraju, tako da mi nisu uske, tvrde, klizave itd. Ne znam koliko traju, pošto sam sva četiri para kupio u poslednjih 5-6 meseci, ali se zasad sve odlično drže.

Baš preporuka za tu radnju, a i jedan kolega ih nosi i takođe je prezadovoljan.
 
Hvala ti za ove predloge. Cipele na sajtu Opačića izgledaju sjajno 🤩 Imaš li predstavu koje su cene ?
Jesu li kao cene kod Fratelli 🫣koje su mi predložili šaljivčine u prethodnim porukama ?

Ako hoćeš molim te opiši svoja iskustva sa Lucci Verrosi obućom. Kako ih ti koristiš; da li u njima hodaš ili ih nosiš samo kada znaš da nećeš morati mnogo da hodaš ? Da li je ta obuća za dane kada mora malo više da se pređe po gradu od lokacije do lokacije neka "kilometraža" po pločnicima i stepeništima ? Koliko traje par, izraženo godinama, mesecima, kilometrima😉?
u Opacicu su ti cipele oko 30.000 rsd. ima i za dosta vise, a ima i za malo manje. Mislim da ne vredi to toliko, ali rucna izrada, duga tradicija, rade na kvalitet, ne na kvantitet i to ti je to...
Meni je najbolje iskustvo za novac od 100e, mada ne nosim cesto cipele, i imam ih par za posao, neku svadbu, i sve zavisi koji tip cipele zelis, imaju momci koji prave isto rucno "pazari shoes" iz Novog Pazara...imaju jako kvalitetnu kozu i unutrasnju izradu.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se što ovako upadam u temu, ali komšinica me "smara" već par dana da joj proverim da li su ove patike original?
Odnosno da li je ovo lažni sajt i da li ova prodavnica zaista prodaje originalnu obuću/patike?
Nekako mi je sajt neprofesionalan(da se tako izrazim) za prodavnicu koja prodaje originalnu obuću.

 
Nije lažni sajt, original...
 
Izvinjavam se što ovako upadam u temu, ali komšinica me "smara" već par dana da joj proverim da li su ove patike original?
Odnosno da li je ovo lažni sajt i da li ova prodavnica zaista prodaje originalnu obuću/patike?
Nekako mi je sajt neprofesionalan(da se tako izrazim) za prodavnicu koja prodaje originalnu obuću.

Tike shop imas u Rajicevoj, i ja mislim Galeriji, nije lazno
 
Hvala na odgovorima!
Komšinica(kao i ja) ne živi u Beogradu, pa je "prisiljena" da kupuje na daljinu.
 
Tacnije Kralja Petra 24
Nema u galeriji
 
Tike rs imaju jezive komentare na guglu, ja sam posle citanja odustao od kupovine patika kod njih pre par meseci
 
To je kao da kazes Maxi ima jezive komentare na guglu pa necu vise tamo da kupujem hleb.
Ne prave oni patike nego samo prodaju, dovoljno je da znas sta zelis da kupis, kakve veze ima ko radi.

Tike je odlicna prodavnica zato sto imaju ekskluzivne modele koja nijedna druga nema.
 
Bile su ranije portugalske Caravell ili Carvel cipele u njihovim radnjama koje su prodavale i brazilski brend Democrata, i oba su brenda bila kvalitetno dizajnirana i izrađena od kvalitetnih materijala, ali su kod nas zatvorili radnje pre par godina...
Bile su neke brazilske od jagnjeće kože, samo sam ih jednom video u TC Merkator na rasprodaji (nije bilo broja) i to pre 10+ godina, naravno da se nisu pojavile sledeće sezoe.
 
Imam ja te Skechers Bengao, dva puta me uhvatio pljusak u njima, dođem kući mokar do gaća, ali čarape su bile suve.
 
Da li neko ima iskustva sa prodavnicom Sport Line iz Sida? Ne pojavljuju mi se Google recenzije sa strane, pa ne mogu da procitam iskustva korisnika.
 
Da budem iskren imam patike broj 46, crne, kupio sam ih kod Kineza, pre dve godine, nisu se ni okrzale... Tako da to preko interneta ne predlažem... odete kod Kineza imaju razne sorte... šarene, vake, nake, nije marka, ali traju dugo, zaista... Promenili su se i oni...
 
Pogledajte prilog 424074Pogledajte prilog 424075Pogledajte prilog 424076Pogledajte prilog 424077
Tražim u Beogradu😕 kvalitetne cipele klasičnog tipa kao na 👆slikama.

Bio sam u Alpina, Planica, Ecco i nisam video ništa da mi se sviđa. Neki modeli izgledaju lepo na sajtu, ali kad ih lično vidim-opipam nije to to.
Za Labrador i Africa sam čuo loše priče pa nisam ni gledao.

Našao sam dve prodavnice koje prodaju cipele brendova Clarks i London Base - još nisam išao da vidim šta imaju.
Na netu sam za oba brenda pročitao 😒loše ocene korisnika (stranci, sa stranih tržišta) i tvrdnje tipa "ranije su pravili sjajnu obuću, trajale su godinama, a ovo sad se raspadne posle jedne sezone, pokvarili su kvalitet"

Zahvaljujući vama, iz ove teme saznao sam za još dve mogućnosti:
Ambitious - hvalite ih da su dobre, traje sniženje cena, ali problemčić je što je prodavnica u Čačku; kupovina obuće bez da ih prvo opipam i lično vidim mi se više puta pokazala kao pogrešna odluka. ( na sajtu sam video samo jedan model da mi se sviđa )
Lucci Verrosi - prodavnica u sred centra Beograda, još nisam išao ali nameravam. ( i kod njih sam na sajtu video samo jedan model da mi se sviđa )

Predlozi, saveti ???
Ambitous imas u Avangardi ja kupio, F&F ima ok cipele ali msm da nisu toliko elegantne
 
Jel probao neko Ducati, lice na Airmax?
Ima par modela, Djak ih prodaje.
Na nevidjeno sam uzeo neke duboke, nosu Airmax fazon, mislim da su kao Puma kroj
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da sam nekad negde pročitao da su kod njih samo originali i da su zaista korektna prodavnica.
 

neka iskustva? oko 3700 izadje sa ptt 🤔
 
Jesi ti uopšte kupio neke patike?
 
Nazad
Vrh Dno