Šta je novo?

Pametni satovi sa Aliexpressa

Aplikacija za DT satove ne radi na Samsung telefonima! Ne znam jel ovaj apdejt od 25-og decembra to promenio.

Da se neko ne zezne kao što sam ja, a uzeo 2 komada.
Radi meni normalno na note 10. Wear Pro aplikacija.
 
Koristi li neko Amazfit GT3 Pro?
Moze li da napiše svoje iskustvo, ima li problema sa notifikacijama?
Kakvo mu je iskustvo sa baterijom, ima li primedbi?
Мени који год сат да користим, за Вибер или уопште не стижу нотификације или нешто зезају а све је подешено лепо. Тренутно Амејзфит ГТР4
 
Senbono 18.12,za razliku od Colmi nema zastitnu nalepnicu ispod senzora pa je stigao malo izgreban fabricki,ali sve radi kako treba.
 

Prilozi

  • IMG20231218210318.jpg
    IMG20231218210318.jpg
    62.4 KB · Pregleda: 117
  • IMG20231218210415.jpg
    IMG20231218210415.jpg
    118.4 KB · Pregleda: 101
Мени који год сат да користим, за Вибер или уопште не стижу нотификације или нешто зезају а све је подешено лепо. Тренутно Амејзфит ГТР4
Znači, da preskoči GT3? Ili je možda do podešavanja?
 
Ма до Вибера је... 😂
 
Jel neko od korisnika Zeblaze 7 vibe, zna kako da se izgasi da kad mi telefon zazvoni da se ne javljam na sat vec na telefon? Od kad sam ga povezao stalno mi tako, pa moram iskljuciti BT da bi se javio na telefon. Do sada sam koristio Samsung watch 5 i nikad mi tako nije iskakalo.
 
Nalepnica je,nisam zagledao,sad su mi rekli.Preporuka za ovaj satic.(y)
 
Samo kratki update. 04.01.2024 sam ujutru napunio sat i sklonio AoD. Sat pali ekran samo na okret ruke. Korake i spavanje mi normalno meri. Nije stalno povezan na BT (već ja upalim i sinhronizujem kad se setim). Trenutno je na 80% baterije. Deluje mi da će opušteno biti na preko 15 dana.
Doduše i dalje mi ve više dopada kada mi je ekran stalno upaljen i kada je sat sat (prikazuje vreme :) )
P.S. Ekran mi pali i dok vozim auto, kada skrećem u krivinama :)
 
stigao mi Zeblaze btalk 2 lite, lepo sat deluje, ali imam par pitanja...
mana je bucna vibracija, i sto ne ispisuje procenat baterije dok je na punjacu.

Skroman je sa opcijama, da li je zato sto je "lite" verzija ili su svi takvi?
Ali ovaj sat ima merenje pritiska, koji naravno ne deluje realno...

jel moram da koristim "da fit" app ili ima jos neka druga?

ne vidim nigde u opcijama da se podesi kada se okrene ruka da pali displej?
AOD takodje ne vidim u opcijama.
 
stigao mi Zeblaze btalk 2 lite, lepo sat deluje, ali imam par pitanja...
mana je bucna vibracija, i sto ne ispisuje procenat baterije dok je na punjacu.

Skroman je sa opcijama, da li je zato sto je "lite" verzija ili su svi takvi?
Ali ovaj sat ima merenje pritiska, koji naravno ne deluje realno...

jel moram da koristim "da fit" app ili ima jos neka druga?

ne vidim nigde u opcijama da se podesi kada se okrene ruka da pali displej?
AOD takodje ne vidim u opcijama.
Ima i 2e fit aplikacija,razlika je jedino što podrazumevano ima i viber u podešavanjima za notifikacije,sat po meni nije loš pogotovo za cenu od 12$,pozivi rade sasvim ok,pristojno izgleda,ja sam zadovoljan.
 
pa dobro ja sam ga platio dosta vise od 12$

ova 2e fit aplikacija je potpuno identicna kao i da fit, a meni poruke sa vibera rade i sa njom, mislio sam da ce se dobiti neke dodatne funkcionalnosti.
Najveca funkcionalnost su definitivno pozivi.

Nisam nigde nasao da moze da se podesava da se sat upali kada podignes ruku i nista oko toga?
 
Colmi M42 radi u fullu na iPhone. Sve radi out of box. Pozivi, notifikacije, watchfaces... Na Poco X3 Pro nisam mogao ništa od toga da podesim.
 
Trebalo bi da radi, mozda ne radi na lite verziji. Onda probaj hello zeblaze. Ima i zeblaze fit ali nju nisam nikad koristio.
 
Stigao mi Zeblaze Stratos 2. Trebalo je oko 40 dana da stigne na adresu. Plaćen je oko 29 evra plus harač od 800 din. Prvi utisak je ok i da je veoma lagan. Nadao sam se da će prečnik biti nešto manji, jer uglavnom sam nosio satove od oko 40 mm. Vidjeću da li ću se navići.
IMG_20240119_151724.jpgIMG_20240119_151706.jpgIMG_20240119_151701.jpgIMG_20240119_151656.jpg
 
Nesto mislim da ove lite i pro verzije satova prave dve razlicite firme koje obe potpisuje zeblaze, ali koriste razlicite aplikacije
 
Ako nekog zanima, na prodaju Colmi M42, ima slika par postova unazad.
Nosio ga 4-5 dana i odustao, ne ide sa Iphone 😁 Nedostaju notifikacije za poruke, viber …
Povezao sa androidom šljaka sve extra 🙁
 
Uzeo sam zeblaze vibe 7 pro. Neverovatno šta je sve spakovano u 30e. Preporuka od mene.
 
Vibe 7 pro ili Ares3, kao sekundarni smartwatch?
Jel im app radi uz iOS ?

1706860460188.png
 
Cini mi se da cu ga probati. Bolji ekran, rezolucija u odnosu na Ares 3.
EDIT: narucih ga, javljam utiske, doduse ne ocekujem bogznasta, jer mi je Apple Watch daily driver, ali bar da ne moram da punim sat svakih dan i po :D
 
Poslednja izmena:
Za ove pare ovo su odlični satovi.
Ja sam uzeo ovaj zeblaze btalk zato što mi vibe pro i slični modeli izgledaju previše glomazno...

A ekran je i ovde više nego dovoljno velik i dobar

Realno za ove pare ima sve što i neki xiaomi baterija duže traje a najprakricnija stvar je što može da se razgovara a toj funkciji sam prodavao najmanje značaja a sada to najviše koristim.

I što me takodje brinulo baterija drži odlično!

I Na ogrebotine je takodje iznenađujuće otporan.

Koliko vidim svi ti modeli sada imaju bukvalno iste funkcije najveća razlika je u dizajnu i aplikaciji koju koriste.

I da rikne bacis i kupiš drugi jer nisi dao neke pare.

Šta može da smeta?
Ne može da se razmeštaju prečice kao kod formiranih satova i app bih voleo da je bolja i da može da deli podatke sa drugim aplikacijama
 
Ja ga evo koristim svakodnevno. Baterija je bas bas dobra. Ekran je amoled što je bas dobra stvar u ovom rangu.

Jednako dobro radi i sa android i sa iOS.

Stvarno svaka preporuka. Treba imati u vidu da se radi o krupnijem satu.
 
Ja ga evo koristim svakodnevno. Baterija je bas bas dobra. Ekran je amoled što je bas dobra stvar u ovom rangu.

Jednako dobro radi i sa android i sa iOS.

Stvarno svaka preporuka. Treba imati u vidu da se radi o krupnijem satu.
Baterija je jedino sto mi ide na zivce na AW, posle npr GT2 Pro koji sam imao dok sam bio na Androidu.
Na velicinu i racunam, jer imam krupan zglob.
 
Vibe 7 Pro, za sada veoma prijatno iznenadjen. Sto neko reče, za ove pare (18$ u mom slučaju) ne mogu baš veliku manu da mu tražim. Možda bi mu malo veći max brightness dobro došao zarad bolje vidljivosti napolju. Jedino za sada nisam uspeo Viber da podesim da šalje notifikacije, sve ostalo radi bez ikakvih problema. Ovo je inicjalni utisak posle nekoliko dana korišćenja.
 
Nazad
Vrh Dno