Šta je novo?

Ovlazivac vazduha

Da li postoji neki ovlazivac gde moze ici obicna cesmovaca sa 100-110ph vrednosti a da ne dize los kvalitet vazduha u prostoru. Kakvi su ovlazivaci bez ispustanja magle, jesu li oni isti kao i oni sto ispustaju maglu? Hvala!
 
Gledam na netu venta lw45 i noviji model Xiaomi, ona imaju drugaciji sistem ovlazivanja preko lopatica, bez magle. Da li je takav sistem bolji i zdraviji od mist sistema.
 
Da li neko ima ovaj Philipsov serije 200? Vidim da mu je cena pala 10.000 (na akciji je trenutno) pa me zanima da li vredi uzimati taj ili ce i manji da zadovolji potrebe za nekih 20ak m2. Ili ako ima neko neki drugi predlog. Po cemu je npr ovaj toliko bolji u odnosu na Gorenje i Xiaomi?
 
Pozdrav. Taman kada sam pomislio da mi je preciscivac riknuo i skroz poblesavio, ovaj forum me je smirio :) Naime imam SmartMi P1 preciscivac i Xiaomi Air Humidifier 2 ovlazivac vazduha. Odaljeni su cak nekih 5-6m jedan od drugog. Tek sam uzeo ovlazivac pa se jos navikavam na njega, ali eto danas se preciscivac upali sam na detekciju i pokazuje neke lude vrednosti. Kupicu demineralizovanu vodu definitivno. Pitanje koje me zanima. Koliko vam sati dnevno gori ovlazivac i da li je stvarno potrebno 5l vode dnevno. Isto tako mogu da deaktiviram preciscivac dok koristim ovlazivac sa filtriranom vodom preko aquaphora, zar ne? :)
 
Xaomijev takodje imam, ovih dana smo se grejali na klimu pa je radio 24/7 posto je klima bas iza njega.
Kada se grejemo na etazno onda zavisno kolika je vlaznost a preciscavac i ne palim jer ludi a i treba mu 5l vode za 24h tako da u mom slucaju 120-150 din dnevno za voduu se ic neisplati
 
Odlično. Preporuka za uređaj.
 
Nazad
Vrh Dno