Agent Orange
Čuven
- Učlanjen(a)
- 29.06.2000
- Poruke
- 121
- Poena
- 619
Da li neko ima ideju da li kada se dobije invite, možeš da ga iz srbije naručiš na adresu neke od zemalja u koje šalju???
Da li neko ima ideju da li kada se dobije invite, možeš da ga iz srbije naručiš na adresu neke od zemalja u koje šalju???
Колико ће те изаћи царина и пошиљка пошто ти стиже у Немачку? Ја имам неку шему како да га довучем у Србију, међутим оно што ме занима је нето цена када стигне до Немачке (слање+царина+пдв)
Јел то верзија са 16 или са 64 гигабајта?304e izađe slanje iz USA>DE.
Јел то верзија са 16 или са 64 гигабајта?
Колико ће те изаћи царина и пошиљка пошто ти стиже у Немачку? Ја имам неку шему како да га довучем у Србију, међутим оно што ме занима је нето цена када стигне до Немачке (слање+царина+пдв)
130000 HUF
=
415.54437 EUR
Mnogo.
![]()
415-87= 328
To je acceptable cena.
Izgleda da taj noise canceling pravi više štete nego koristi što se tiče kvaliteta razgovora...
Zato i kažem da je mnogo. 16GB je 250 $, ako se ne varam.Minus 21% kad ti vrate AFA-u (Madjarski PDV). Bar da je za ovu cenu ponudjen model od 64 GB.
Zato i kažem da je mnogo. 16GB je 250 $, ako se ne varam.
Cekaj kako se ne placaju pdv i carina kada dovlacis uredjaj iz usa u nemacku ? Mozda te nisam razumeo najbolje..Ako je delivery adresa u nemačkoj telefon košta 300€ i express shipping 5€. Ovo preporučujem jer dobiješ tracking broj i možeš na sajtu dhla da proveravaš šta ti se dešava sa telefonom u putu. Pdv, carina, itd se ne plaća u EU, dakle ono što piše na sajtu pri poručivanju se plaća i ništa više...
Takođe kada sam ja naručivao bila je varijanta za običan shipping koji je free, ali ipak je express bolji... Ako poručiš npr u ponedeljak velika je verovatnoća da do petka stigne telefon.
Cekaj kako se ne placaju pdv i carina kada dovlacis uredjaj iz usa u nemacku ? Mozda te nisam razumeo najbolje..
Kako to ? Znaci uvozim robu iz usa i preprodajem u nemackoj bez da platim pdv u carinu ? Ili ima neka donja granica ,fazon sve ispod 500e ulazi za dz ?dobro si razumeo. ne plaća se ni carina ni pdv. USA > GER izađe 304.99€
Kako to ? Znaci uvozim robu iz usa i preprodajem u nemackoj bez da platim pdv u carinu ? Ili ima neka donja granica ,fazon sve ispod 500e ulazi za dz ?
Edit:
270e kosta tamo. Ovih 35e su kao carina ili.. ?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari