Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Za iPhone odneses kožu sa ledja... Samo što on drži cenu mnogo bolje i lakše se prodaje pa da kažemo da mu je to plus. Ali ga nikad kod nas ne bih uzeo. Ali recimo bih pre dao 7800 za iPhone nego 6800 za One plus, nažalost.
 
Ja sam pre neka 2, 3 meseca dobio lepe popuste u VIP-u, gde mi je razlika u odnosu na oglase i cash cenu bila stotinak eura...
Neo 100 paket.
 
U VIP-u sam sa jednim brojem od samog pocetka, pa sam dobio 25% na paket a pored toga tada je OP8 Pro bio na nekom popustu 10% i ne secam se zbog cega, ali dobio sam dodatnih 15000 popusta pride.
 
Peca uopste nije pomenuo OP telefone u listi najboljih za 2020 godinu?Sta to znaci?
 
Znaci da ih nije pomenuo?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Znači da nema para za reklamu.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Te liste najboljih su cista glupost, svaki sajt bira potpuno drugacije telefone i ne bih pridavao nikakav znacaj tim godisnjim izborima za naj telefon

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Stigla Beta 5
fd0a5df3c27a0925c3a885aa6e8c43ed.jpg


Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Jel si probao?

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Stigao Nilkin Frosted....ekstra je legao,prosto nz koja mu bolje ĉuči,plava ili crna.....[emoji7]IMG_20201222_165020.jpegIMG-c9f8f26c6dc128ead8f6569b3c25b325-V.jpegIMG-e927da1c9c873d526c561a5c460ab45a-V.jpegIMG-88ebbe0bffff17e24e5580f5285ebb6a-V.jpegIMG-dfafcd1591418913ce71b1d9fdef5a4f-V.jpeg

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Lepo legne, samo ja ne mogu da skinem masku kada hoću da izvadim telefon. Jednom prilikom mi je u ćosku i naprsla od pokušavanja. :D

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
@sinda lepo izgleda futrola, meni se vise svidja crna. Meni su najlepse futrole alkantara, jesu malo skuplje i deblje, ali mnogo lepo izgledaju i lep je osecaj.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Meni je Nilkin frosted pukao na sva 4 ugla u roku od nepunih mesec i po...lezi perfektno i odlicno izgleda, to stoji.

Skoro su mi stigli Ringke Fusion X i RhinoShield Solidsuit i da budem iskren, ne znam sa kojom sam zadovoljniji.
 
@sinda lepo izgleda futrola, meni se vise svidja crna. Meni su najlepse futrole alkantara, jesu malo skuplje i deblje, ali mnogo lepo izgledaju i lep je osecaj.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Sve je go stvar ukusa naravno, ,meni je recimo alcantara bezveze,kao da drzim tepih u ruci[emoji3] a ima ljudi koji vole sto robusniju masku.Recimo ove nilkin su super po meni ja volim tanke maske. Po meni je pitaka najbolja ali je preskupa jos kad se doda postarina izadje papreno
E da sto kaze kolega Ringe su super mada ja trenutno na fonu imam spigen slim mada i Ringke ne zaostaju nista za Spigenom
 
Poslednja izmena:
Dajte linkove tih maski. :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
probajte poetic guardian. ja mislim da pruza najbolji odnos zastita/izgled/cena
 
Meni je Nilkin frosted pukao na sva 4 ugla u roku od nepunih mesec i po...lezi perfektno i odlicno izgleda, to stoji.

Skoro su mi stigli Ringke Fusion X i RhinoShield Solidsuit i da budem iskren, ne znam sa kojom sam zadovoljniji.
Odakle si poručio ringke? Nema na ebay, tj ima jedna ali ne šalje za Srbiju

Sent from my KB2003 using Tapatalk
 
Ja sam ringke fusion x uzeo kod nakupaca za 25e, jer iz juzne koreje ne salju za bih. Odlican oklop, utegnut, materijal odlican. Cak i odaje utisak skupog oklopa.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
odaje utisak skupog oklopa. pa bolje bi mu bilo da odaje utisak skupog oklopa kad je 25 evra
 
Kod nakupaca :) Inace je 15e iz koreje. Za svaki tel uzimam ringke u zadnjih 6-7 godina. Al zbog masovne lobotomije u svijetu izazvane nekim virusom sismisa, morao sam platiti 25e.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristio Ringke i mogu reći da su Spigen ili Caseology ipak po meni kvalitetniji.

U suštini, ne treba žaliti za zaštitu za telegon, opet to je uređaj koji he se koristiti godinu ili dvije...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Pa ako sam dao 550e za tel, mogu i 25 za case :) Nema smisla trpati ga u oklop od 3$ :)

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Jel koristi neko neke elegantnije malo? Ove većinom što ste preporučili su glomazne nekako. :) Nilkin ispade nekako najlepši, mada to je subjektivno sve.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Pa takva elegantnija dodje uz tel u kutiji?

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Jeste, ali požuti posle nekog vremena i to me nervira. :D
 
Nazad
Vrh Dno