Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Naravno da je prevara kao i vecina tih jutjubera...
Njihov poslovni moto je: hvalim onoga ko da/plati vise.

Послато са SM-N970F уз помоћ Тапатока
 
Evo jedna Stock
87b10eb08c353c86c2e6648449345b00.jpg


Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Nije nista cudno nego se informisi malo bolje o prevari zvanoj ''DxOMark u rukama novog vlasnika'' i nacinu po$$$lovanja poslednjih godina.

Nemam sta da se informisem, nisam toliko glup da se ne razumem u fotografiju. Skoro vec 20 godina se bavim fotografijom ( dslr aparati, mirrorless, ne interesuju me youtuberi i njihova poredjenja ) Lepo odem i pogledam specifikacije kamera na telefonima i vidim da je kamera na oppo find x2 pro bolja od kamere na op 8 pro, ili kamera na mi 10 pro bolja od kamere na op8pro. Naravno da je rezultat realniji jer su i kamere bolje, sta nije jasno?
 
E sad konacno znam ko si, tacnije koji ti je prethodni ''banned'' nalog :) Doduse, sa proslim si pisao iole u skladu sa godinama, iza ovog novog deluje kao da se krije srednjoskolac kome su roditelji pre par meseci kupili prvi Saomi :d
 
Poslednja izmena:
Ne branim ja saomi, vec mi nije jasno zasto se toliko velica OP? Taman toliko koliko je bolji OP8Pro od xiaomi mi10 pro , za toliko je i skuplji. Oppo find x2 pro moze biti samo bolji od op 8 pro sto se kamere tice, verujem da je i oppo reno 10x zoom bolji jos uvek.
 
Nije sve u hardware-u ima nešto i u softveru kamere.
Tako da slepo gledanje specifikacija senzor, otvor blende itd ne mora da znači i bolja kamera.
Na sve to i da je bolja kamera ne kupuje se telefon samo zbog kamere. Da kod nas može da se kupi u legalnoj prodaji op8 VS mi10, a da je ista cena teško da bih isao na mi.
No opet o ukusima ne treba raspravljati.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Jel realno da ovaj telefon nema AOD i da ne može da se menja sa kamere na kameru u toku snimanja videa?

P30 Pro
 
Nerealno al tako dođe [emoji849] Tj za kameru mislim da sam video na nekom review da je zumirano tokom snimanja...mada sam toliko toga pogledao da je moguće da sam zamenio sa mi 10 pro ili find x2 pro! Aod nema al treba da dobije nekad

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Opalio okidac juce za Op8 ,nisam hteo da rizikujem sa pro verzijom zbog znanih nam problema,moj prvi one plus iskreno nisam ocekivao ovoliko dosao sa s20+ i 11 pro max,ovaj mob rocks sto se kaze

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Opalio okidac juce za Op8 ,nisam hteo da rizikujem sa pro verzijom zbog znanih nam problema,moj prvi one plus iskreno nisam ocekivao ovoliko dosao sa s20+ i 11 pro max,ovaj mob rocks sto se kaze

Sent from my IN2013 using Tapatalk
Dobro dosao [emoji1305]

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Dvoumim se da pređem sa op7t pro maclaren edition na op8 pro. Mada ovaj problem sa ekranom koji ima op8 pro ispade poveliki. Kako ste zadovoljni sa op8?

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Dvoumim se da pređem sa op7t pro maclaren edition na op8 pro. Mada ovaj problem sa ekranom koji ima op8 pro ispade poveliki. Kako ste zadovoljni sa op8?

Sent from my HD1913 using Tapatalk
Pazi ja sam prvi hteo na op8pro i na kraju nisam al opet ne znaci da necu hahahah
Sve u svemu op8 radi odlicno kao i Kamera stock i gcam.Baterija izmedju 6 i 8 SOT zavisi sta radim.E sad ne znam sta juris Brzinu ili Kameru?

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Opalio okidac juce za Op8 ,nisam hteo da rizikujem sa pro verzijom zbog znanih nam problema,moj prvi one plus iskreno nisam ocekivao ovoliko dosao sa s20+ i 11 pro max,ovaj mob rocks sto se kaze

Sent from my IN2013 using Tapatalk
Dvoumim se da pređem sa op7t pro maclaren edition na op8 pro. Mada ovaj problem sa ekranom koji ima op8 pro ispade poveliki. Kako ste zadovoljni sa op8?

Sent from my HD1913 using Tapatalk
slobodno na op8,sve je dobro i brzina i kamera
Ovde ako između neki komentari između nisu brisani, ja evo ne razumem jel ti sebe ili koga ubeđuješ da treba da kupi telefon koji već ima?! [emoji849][emoji6][emoji2772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
to za meklaren nije moj komentar,bugcina neka teska
 
Poslednja izmena:
Apsolutno nema potrebe sa 7t pro na bilo šta prelaziti.. Moje mišljenje samo naravno.. Takođe smatram i da je bolja kupovina i dalje 7t pro od 8 i 8 pro..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
I ja isto mišljenje imam, al zeznuto kad gremlini prorade [emoji6][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
I ja isto mišljenje imam, al zeznuto kad gremlini prorade [emoji6][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Da znas i meni setaju po glavi i vicu op8pro,op8 pro ali se odupirem zbog displeja,a da 7zmem obican ne bih nista dobio u odnosu na n10 plus
 
Znam druže...i ja se par puta uhvatio da se kajem što nisam rizikovao i pazario onaj 8pro 256 za 699e ali ko zna zašto je to dobro [emoji849][emoji56]

Btw jel zna iko jel postoji s20 duos za HK u snap izvedbi (pa još sa 256 ili 512gb)?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ma kakvi gremlini za 1500$. Oni nisu normalni. Best buy je op7pro

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ima li neko info da li ce skoro da se pojavi u Vip-u? Neko je pominja da bi trebalo...
 
Prezadovoljan! [emoji1305]
6ab409c8faaa9b9de336331100201c1c.jpg


Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Ovo je stvarno odlično. Kakav je odnos Wi-Fi-mobilne mreže?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Super. Mislim da ću se vrlo brzo priključiti vašem taboru :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno