Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Jel možete vi koji ga imate da kažete kakav je video snimak? Ono što sam ja video na YouTube je blagi užas, saturacija prekomerna, boja kože narandžasto crvena...kažiteeee mi da to nije tako?

P30 Pro
 
Ja bih ti rado rekao ali nisam snimao ništa, ako neko ne pošalje snimiću sutra nešto samo reci šta te zanima

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Video sam snimak, poslao mi je Dule, nisam zadovoljan uopšte, baš šteta.

P30 Pro
 
Cime konkretno nisi zadovoljan?
Jedino ako su nesto softverski uprskali ali ja sam svojevremeno na OP6 bio prezadovoljan video snimanjem. Od boja, preko zvuka, do stabilizacije, sve je bilo na vrhunskom nivou. Stock kamera, ne GCam.
 
Ljudi, kakva je situacija sa garancijom za ovaj telefon? Postoji li neki global waranty, nesto u stilu apple gdje je nebitno da li kupio preko oglasa ili u official store

Ne postoji worldwide garancija. Kad bi npr. kupio sa zvaničnog sajta i morao da ga kasnije reklamiraš, vraćao bi ga nazad za UK ili DE putem pošte na reklamaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cime konkretno nisi zadovoljan?
Jedino ako su nesto softverski uprskali ali ja sam svojevremeno na OP6 bio prezadovoljan video snimanjem. Od boja, preko zvuka, do stabilizacije, sve je bilo na vrhunskom nivou. Stock kamera, ne GCam.
Saturacija je prenapucana, kvalitet je skroz ok, kao i stabilizacija
https://youtu.be/dXI-yFK-Jmk

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
Sve je ovo lepo ali kao što si mogao da pročitaš konvertovao je snimak iz bt2020 u rec709 i samim tim popravio boje, ne dobija se ovako direktno iz telefona.

P30 Pro
 
Imao je drugar P30 Pro, sad je na 7T. Kaže slično deluju snimci.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ako često snimas low light video onda da

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Na ovom videu iznad baš ne vidim da je low light video loš..


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Stabilizacija videa je ocaj. Najveca mana na ovim telefonima. Inace ovako su najbolje sto se nudi na android sceni.
 
Ne znam na koji misliš, ali na 7t pro je jako dobra stabilizacija

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Na tvu izgleda 5 puta bolje,neverovatno ili sam mnogo ocoravio ili me zeza ova folija
 
Slažem se, lošiji je definitivno od Iph, Pixel nisam koristio, verujem da je i od njega. Ali dok ne vidim i Pixel kako snima, Iph mi je neki vrh za snimak na telefonu.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ni prici Pixelu i IPhonu. Mislim na telefone iz naziva threada u kojem trenutno pisem.
A znam ali je tema nekako postala za sve sedmice uključujući i T verzije

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja sam direktno poredio da s10e. Boli mi je Video da 7t u LL.
Daleko je od Katastrofe. Naravno ima i boljih Ali je svakako vise nego upotrebljiv
Objasnio sam gore ,kad pustim na tvu video izgleda super ,bolje od vecine telefona ali na samom tel to deluje uzasno,ne kapiram
 
Skini MX Player i probaj preko njega da pustiš, možda je do kodeka u fabrickoj aplikaciji. Jedino to mi pada na pamet.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ili vidi da li ti je ugašen "video enhancer", ume da rokne previše boje.

Edit: Zanimljiva stvar je da je "detaljniji" video na prednjoj kameri, vidno se softverski manje "pegla" i izgleda mi bolje nego zadnja gde je peglanje šuma preterano. [emoji3]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo i ja da se pridruzim, stigla masina 7Pro 8/256 za 470e. Presao sam sa OP6 i razlika je ogromna, najvise zbog ekrana, 90hz je definitivno must have po meni sada. Na Oxygen i snappiness sam navikao tu je sve standardno, vidim poslednjih par stranica se pojedini zale na kameru kao mozda i jedinu manu ovog telefona i dok kamera nije kao na konkurentima od 1000+ evra za ove pare je i vise nego zadovoljavajuca. Mada ja i ne koristim telefon kao fotoaparat pa me to ne dotice toliko. Za sada najveci utisak na mene pored ekrana ostavlja baterija tj SOT, mada je jos rano da se izvlaci neki prosek. I bonus prijatno iznenadjenje - zvucnici. Nikad do sad nisam imao telefon sa 2 zvucnika i definitivno se cuje razlika, kvalitet je neuporedivo bolji u odnosu na sesticu. Jos samo skin da stigne od dbranda pa da skidam ovaj fabricki kurton od futrole :)
 
Pozdrav drustvo, treba mi vasa pomoc, saveti, sta god bi moglo da mi pomogne...
Naime, kupio sam OP7Pro preko oglasa, i posle nepunih mesec dana koriscenja sam primetio pucketanje ekrana. Guglao sam screen popping, i da, postoji taj problem kod ovih telefona, a koje sam ja srece, potrefio sam bas jedan takav falicni.
Javio sam se coveku koji mi je prodao, rekao mi je da mu vratim pa ce (navodno) da nosi nazad preko da reklamira. Posle 10ak dana ga vraca nazad, kaze da nista nije mogao da uradi jer su rekli da telefonu nije nista. Ekran radi, nema razlivanja boja, sve radi, znaci nije ostecen, i zbog toga nema ni menjanja ekrana a kamoli novog uredjaja...
Prikacicu i snimak tog pucketanja, pa me zanima da li imate neku ideju sta da radim?
Da li mi preporucujete neki servis? Da li vredi pisati OP-u?
Mislim, u sustini ne smeta pri rukovanju, ali recimo kad vadim telefon iz dzepa, uhvatim ga za ekran, izvucem, i cim pustim, cuje se puckanje. Malo je iritirajuce kad znas da je to tamo... :)
 
Mislim da skin neće puno pomoći jer su klizave ivice telefona, a najvećom površinom se tu drži. Ja bih najradije uzeo bumper I stavio na leđa dbrand ali ta akcija bi me koštala oko 50$ što je previše.
 
Moja preporuka za original Sandstone case, super mu stoji, štiti koliko treba i ne kliza u ruci a minimalan je.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Dobra je Mobile Outfitters folija,telefon uopste ne klizi a ima fabricki izgled,doduse nije isti osecaj prstom preko ekrana ali ko hoce moze samo bocne ivice i ledja da zastiti verovatno,bas dobar grip ima sa folijom, nije reklama[emoji3][emoji3]
 
Mislim da skin neće puno pomoći jer su klizave ivice telefona, a najvećom površinom se tu drži. Ja bih najradije uzeo bumper I stavio na leđa dbrand ali ta akcija bi me koštala oko 50$ što je previše.

Da pomogne sa cime konkretno? Ja koristim iskljucivo skinove evo vec skoro 3 godine, nikakvi bumperi i caseovi mi se ne svidjaju jer dodaju na gabaritu vec ogromnih telefona.
 
Nazad
Vrh Dno