Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Prilično je tight fit što bi rekli ameri, ali može lagano da se skine, nije klasičan hard shell plastikaner. Sad me podseca na pixel 3 xl pandu. [emoji4]

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakva je situacija sa AOD? Je l prikazuje notifikacije? I da li su ubacili onu opciju da radi uvek ili u određenom vremenskom periodu (kao na Samsungu)?
 
Kakva je situacija sa AOD? Je l prikazuje notifikacije? I da li su ubacili onu opciju da radi uvek ili u određenom vremenskom periodu (kao na Samsungu)?
Ambient Display prikazuje sve notifikacije koliko sam primetio, ali ne radi non stop kao kod Samsunga. Ima double tap da ga uključi, takođe kad god podignes telefon sa stola on ga uključi. Što se mene tice sasvim dovoljno, nisam koristio ni jedan telefon koji ima aod non stop pa ne bih znao bas da ti uporedim sa tim.
 
Bas mi loše radi otključavanje putem otiska prsta na OP7 pro kada su mi ruke vlažne (slane). Ne mokre skroz, već samo vlažne . Više puta ne otključa nego sto otključa. Jel tako i kod vas?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Pa sa mokrim prstima nijedan fp reader ne radi kako treba.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Istina, ali ovo mi je baš loše.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Da li je isti skener otiska na 6T i na 7? Ovaj na 6T je očajan, srećom preko dana radi prepoznavanje lica.
 
Kako vam se ponasa Chrome sa zadnjim updateom aplikacije.
Meni radi katastrofalno, stuttering pri skrolanju, otvaranju i zatvaranju aplikacije radi u cca 15fps.
Citam kao Google onemogucio 90hz mode pa se zato javlja problem.

Sent from my GM1911 using Tapatalk
 
Ja bih ti preporučio browser "Samsung Internet" (njihovu verziju Chrome) + Adblock Plus for Samsung Internet.
Meni ovo radi perfekno a bolji je od klasičnog Chrome-a, između ostalog zbog komandi: na dnu lista je pop-up meni sa < > tasterima (Back, Forward) i tu je i ikona za tabove (na kojoj piše koliko tabova je otvoreno), a na vrhu ekrana desno je Refresh taster ... praktično sve tražene komande su ti na izvolte. Radi super brzo i elegantno. U forumima, pamti koju si zadnju stranicu/post čitao, i kad uđeš u neku temu - on skoči pravo na tu stranu i postavi se na zadnji gledani post (mnogo zgodna stvar). Evo kako izgleda:
Samsung-Internet-sec-android-app.jpg

P.S.
Kada se instalira app Adblock Plus for Samsung Internet, mora se u samom browser-u uključiti: tap desno dole na "tri crtice", pa u meniju desno gore na "Ad blockers", i tu onda izabereš koji god želiš bloker (možeš ih imati više).

P.P.S.
Ja koristim uvećane fontove jer me bije godina proizvodnje ('65.).
 
Poslednja izmena:
Samsung internet je odličan ali ne podrzava 90hz, tako da je besmisleno koristiti ga na op7 pro.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Samsung internet je po meni najbolji browser. Koristim ga 2 i po godine i nema šanse da bih se vratio na Chrome. Sve je na dohvat ruke, ima dosta korisnih stvari a i brži je od hroma.
 
^Takođe ga koristim odavno.
Odličan!

Послато са SM-G970F уз помоћ Тапатока
 
Chrome radi u 90hz kad se vrati prethodna verzija. Sad sam proverio na UFO testu. Dok ne reše poslednju verziju ne treba raditi update definitivno.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Kakva su vam.iskustva sa Folijama.i Staklima za ovaj tel.?
Sta preporucujete?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
D-brand?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Samo nilkin super frosted shield i uživaj. Vrhunski case i od sad ga narucujem za sve telefone.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Ja sam uzeo original crni sand stone, predobar je.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Danas mi je stigao crveni nillkin super frosted, jedva čekam da ga isprobam kad dodjem sa odmora. Kontam da sa crveno crnom kombinacijom nema greške. Sad da li je lepša od belo crne koja je trenutno aktuelna, videćemo. Jedan od ta dva cu da poklonim nekome sa foruma ako ima zainteresovanih.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Ja bih kupio tu drugu(ne crvenu). Moze slika te druge?
Sutra mi stize One Plus 7 Pro.
 
Poslednja izmena:
Danas mi je stigao crveni nillkin super frosted, jedva čekam da ga isprobam kad dodjem sa odmora. Kontam da sa crveno crnom kombinacijom nema greške. Sad da li je lepša od belo crne koja je trenutno aktuelna, videćemo. Jedan od ta dva cu da poklonim nekome sa foruma ako ima zainteresovanih.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
Ja bih kupio tu drugu(ne crvenu). Moze slika te druge?
Sutra mi stize One Plus 7 Pro.
Što bi kupovao kad već čovek poklanja...samo ga pusti da se odluči ;) Slike je već kačio sa belim nillkinom pretraži malo unazad.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Stigao telefon sinoć.
Za početak mogu reći da je telefon stvarno izuzetan, za mene do sada najbolji koji sam imao, a imao sam ih...
Napisacu utiske sutra(danas imam svadbu).
Samo jedno pitanje. Da li moze kao na Samsunga da se isključi brzo punjenje i gde se nalazi ta opcija?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Mislim da ne može. Mada ja telefon punim sa 5v/2a punjačem tako da meni to nije ni bitno. Preporučujem i tebi all želiš da ti potraje baterija da batalis taj njegov brzi punjač.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Probao sam sa punjačem od A40 i neće da puni.
Probaći sutra sa S10 punjacom.
Inače već ga je za 1h napunio do 97%.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno