Šta je novo?

Oculus Quest 2 VR - Iskustva i pitanja

Postoji li mogućnost da se na ovom uređaju igraju igrice ali bez upotrebe PC?
Ako već mora PC kontam da može u bežično?
 
Malo prelistavanje čitave 3 strane teme nije na odmet, jer obe stvari su već pomenute. da Quest 2 ima svoju biblioteku igara nezavisno od PCija. I da, moguće je bežično povezivanje sa PCijem putem Virtual Desktopa ili putem nedavno izbačenog AirLinka, koji je sastavni deo Oculus softvera sada.
 
Slažem se, ulećeo sam grlom u jagode.

Možda mogu model od 256GB dobiti za 400e polovan.
Na šta bi trebao da obratim pažnju? Ne vidim da imaju neke bagove...

Cilj mi je da se djeca zabave i nauče nešto novo.
 
Može li kod nas negde da se uzme usb3.0 5gbps cable od 3-5 metara?
Gledao sam sajtove i KP, ali ništa nisam uspeo da nadjem.
 
Slažem se, ulećeo sam grlom u jagode.

Možda mogu model od 256GB dobiti za 400e polovan.
Na šta bi trebao da obratim pažnju? Ne vidim da imaju neke bagove...

Cilj mi je da se djeca zabave i nauče nešto novo.
Da sočiva nisu ogrebana slučajno, što će da se vidi kada staviš headset na glavu i pogledaš, mada i ovako vizuelno spolja može da se vidi ako obratiš pažnju. Da se normalno pali i restartuje i da se normalno puni baterija. Da nisu naprsli prsteni na nekom od Touch kontrolera. Pored toga nema šta drugo da gledaš, Quest 2 se malo kvario. Ono što je pucalo i lomilo se je Elite Strap dodatak za Quest 2 koji se posebno dokupljuje. Ja sam nedavno kupio Elite Strap, za sada je ok.
Može li kod nas negde da se uzme usb3.0 5gbps cable od 3-5 metara?
Gledao sam sajtove i KP, ali ništa nisam uspeo da nadjem.
Kod nas teško, barem ja nisam video. Moraćeš da potražiš nešto napolju. Ja sam uspeo pre nešto više od godinu dana da kupim originalni Link kabl direktno od Oculusa. Jedino bih taj kabl mogao i da preporučim. Zapravo ima lik koji prodaje i originalni Link kabl na KP, potraži. Link kabl je USB-C na USB-C kabl i potreban je USB-C port na kompjuteru. A mnogo bolja varijanta je wireless konekcija, zaboravi na kabl.
 
Poslednja izmena:
Ryzen 5 H4600, laptop je u pitanju.Mislio sam da nabavim third party link kabal.
Biću zadovoljan i sa min. podešavanjima.
Nadam se da i je i na takvim podešavanjima bolje iskustvl nego što je bilo na PSVR(na koje se budi rečeno ne žalim i zaista sam uživao u istom).
Nemoj uzimati third party kabal, jeftinije ti je uzeti AC ruter nego bilo koji usb 3.0 kabal od 3m sto je minimum, a jos bolje da bude 5 metara. Ja imam onaj original Oculus kabal i mnogo je bolje bezicno. Uzmes nov AC ruter i njega koristis samo za VR, ne da se kace drugi uredjaji i to je to. Ja sam uzeo i wifi 6 i ovaj standard AC, ali mislim da nema potrebe da bacas pare na neki bas jak ruter. Edit: poznanik koristi za PC taj kabal za punjenje sto dobijes uz Quest 1 i kaze da mu radi ok. Igra Assetto corsa u VR modu.

Za 1650 ne znam sta da ti kazem, ja sam probao 1060 6GB i assetto corsa i nije bas bilo najupotrebljivije. Doduse, ja moram na 90fps. Sada imam laptop sa RTX 2070 i radi fino na 90fps ali low detalji sa ponegde medium i skroz ugasenim dimom inace mrka kapa. Razmisljam da mozda promenim za jos jaci, ali vidim da tu nema kraja kad se udje u VR svet. Ono sto je tebi plus sa starijem je manja rezolucija, pa javi kako radi na 1650. Kreni sve na off i low pa dizi polako ako bude dozvoljavao.
Može li kod nas negde da se uzme usb3.0 5gbps cable od 3-5 metara?
Gledao sam sajtove i KP, ali ništa nisam uspeo da nadjem.
Iznad sam odgovorio, ne isplati se uzimati kabal. U sustini ne moras usb c - usb -c, mozes i klasican usb na usb C kao za punjenje telefona. Ja u nemackoj kupujem za sebe, mogu da ti nabavim ako bas hoces. Ali kao sto vec rekosmo par nas, najbolje uzmi AC ruter jeftiniji i njega koristi umesto kabla, da se samo VR kaci na njega. Mogu dati na zajam i original kabal i ruter da isprobas.
 
Poslednja izmena:
Nemoj uzimati third party kabal, jeftinije ti je uzeti AC ruter nego bilo koji usb 3.0 kabal od 3m sto je minimum, a jos bolje da bude 5 metara. Ja imam onaj original Oculus kabal i mnogo je bolje bezicno. Uzmes nov AC ruter i njega koristis samo za VR, ne da se kace drugi uredjaji i to je to. Ja sam uzeo i wifi 6 i ovaj standard AC, ali mislim da nema potrebe da bacas pare na neki bas jak ruter. Edit: poznanik koristi za PC taj kabal za punjenje sto dobijes uz Quest 1 i kaze da mu radi ok. Igra Assetto corsa u VR modu.

Za 1650 ne znam sta da ti kazem, ja sam probao 1060 6GB i assetto corsa i nije bas bilo najupotrebljivije. Doduse, ja moram na 90fps. Sada imam laptop sa RTX 2070 i radi fino na 90fps ali low detalji sa ponegde medium i skroz ugasenim dimom inace mrka kapa. Razmisljam da mozda promenim za jos jaci, ali vidim da tu nema kraja kad se udje u VR svet. Ono sto je tebi plus sa starijem je manja rezolucija, pa javi kako radi na 1650. Kreni sve na off i low pa dizi polako ako bude dozvoljavao.

Iznad sam odgovorio, ne isplati se uzimati kabal. U sustini ne moras usb c - usb -c, mozes i klasican usb na usb C kao za punjenje telefona. Ja u nemackoj kupujem za sebe, mogu da ti nabavim ako bas hoces. Ali kao sto vec rekosmo par nas, najbolje uzmi AC ruter jeftiniji i njega koristi umesto kabla, da se samo VR kaci na njega. Mogu dati na zajam i original kabal i ruter da isprobas.
Hvala na obimnom i jasnom odgovoru.
Probaću sa kablom koji je došao uz Quest pa ću napisati rezultate.
Inače prvi utusak je mnogo bolje od PSVR.Igrao sam se malo sa podešavanjima i sasvim sam zadovoljan.
Pošto sam ga dobio zanpristojan novac nemam nekih mana da navedem , samo bih rekao da mi je sada jasnije zašto svi jure Quest 2.Naime kod igara se ne vidi toliko ta potreba za većom rezolucijom ,ali prilikom gledanja video materijala jasno je da svako povećanje rezolucije daje inpresivnije rezultate.
Posle ovoga mislim da VR čeka lepa budućnost, a da će najavljeni Quest 3 verovatno biti jedan od najbolje prodavanih VR head set- ova do sada.
 
Stigao i meni Quest 2.
Prvi utisak je da je ovo mnogo bolje od PSVR koji sam ranije koristio. Jedine losije stvari su zamucivanje slike kada ne gledam napred (vec u stranu) i lazna crna.
Probao sam sva 3 ipd podesavanja, najsiri mi najvise odgovara.

Za sada sam kupio Beat Saber i odlican je osecaj kada se igra bez kablova. Planiram tokom dana da podesim AirLink i probam besplatne igre sa gamepassa (Tetris Effect, Squadrons), VR igre koje imam na Steamu (Hellblade) i kupim vorpx i vidim kako izgleda kada se obicne igre igraju preko toga.
 
Poslednja izmena:
Da, ako ne pomeras glavu nego oci, zamuti se slika. Takodje se vidi kako linije "igraju" i kada je centar taman a pozadina svetla, ima onih belih krugova, God Rays. Za crnu mi nije frka jer nisam video oled kakav je pa mi ne smeta.

Probaj da stavis onaj deo za naocare onda IPD na 2 pa vidi kako izgleda. Lepsa je nekako slika sa tim umetkom.

Za airlink je lako, samo da su komp i VR na istoj mrezi, ukljucis ga u VRu u experimental features i na kompu u Oculus settings->Beta. Dobro je da nema nikakvog drugog cimanja.
 
Poslednja izmena:
Mucio sam se malo oko podesavanja AirLinka.
Imam 2 rutera - pc je bio povezan kablom na jedan, Quest preko wifi-a na drugi. Kada sam prikljucio komp na drugi ruter, sve je proradilo.
Zbunilo me je sto nisam mogao u igrama da biram vece rezolucije od 1080p, a onda sam skontao da je to zbog toga sto je to maksimalna rezolucija na primarnom monitoru.
Kada sam prebacio komp na 4k tv, mogao sam da biram i vise rezolucije.

Gledam sada kako da ubacim neki fps counter, jer ce mi sigurno faliti snage u igrama.
fpsVR izgleda odlicno i nije skup, ali radi samo sa Steam VR-om.

Vec vidim da ce mi baterija biti najveci problem, jer je izdrzala mozda 2 sata. Mogu misliti koliko ce trajati kada probam 120fps.
Vreme za punjenje je 2.5 sata, tako da cu verovatno morati da potrazim neki dodatak.

Inace, iako to nisam ocekivao, udobnost je skroz ok.
Super je sto je veci deo lica i cela slobodan, tako da se ne znojim sto mi se desavalo kada sam koristio PSVR.
 
Da, zato sam bas rekao da nkraju biti na istoj mreži komp i VR :)

Zbog baterije jedino i koristim kabal, mada i jeste slika malo bolja oreko kabla, i manje se dešavaju glitchevi, ali se dešavaju.

Za bateriju ti je najlakše da uzmes neki mali power bank 3 komada i zakacis pozadi nekako i mali usb c kabal. A druga solucija koju sam ja odradio je lagan dugačak kabal za punjenje i onda ne smeta
 
Mucio sam se malo oko podesavanja AirLinka.
Imam 2 rutera - pc je bio povezan kablom na jedan, Quest preko wifi-a na drugi. Kada sam prikljucio komp na drugi ruter, sve je proradilo.
Zbunilo me je sto nisam mogao u igrama da biram vece rezolucije od 1080p, a onda sam skontao da je to zbog toga sto je to maksimalna rezolucija na primarnom monitoru.
Kada sam prebacio komp na 4k tv, mogao sam da biram i vise rezolucije.

Gledam sada kako da ubacim neki fps counter, jer ce mi sigurno faliti snage u igrama.
fpsVR izgleda odlicno i nije skup, ali radi samo sa Steam VR-om.

Vec vidim da ce mi baterija biti najveci problem, jer je izdrzala mozda 2 sata. Mogu misliti koliko ce trajati kada probam 120fps.
Vreme za punjenje je 2.5 sata, tako da cu verovatno morati da potrazim neki dodatak.

Inace, iako to nisam ocekivao, udobnost je skroz ok.
Super je sto je veci deo lica i cela slobodan, tako da se ne znojim sto mi se desavalo kada sam koristio PSVR.
Kupi ovo (može i na Quest 2 da se stavi) i neki Powerbank od 10000mAh koji podržava 2.4A ili 3.0A punjenje i rešio si problem.
 
Ima drugar 3d stampac, tako da sam siguran da moze nesto da se napravi po meri.

Neprijatno sam se iznenadio kada sam skontao da Quest 2 nije moguce koristiti u mraku.
Sto je uostalom i logicno zbog nacina na koji radi, ali nisam razmisljao o tome...nisam siguran koliko ce mi to smetati kada budem igrao neki horor.

Moze preporuka za neku torbicu (a da rade dostavu u Srbiju)?
Na kojim podesavanjima drzite AirLink? Igrao sam juce nekoliko sati i kvalitet slike je oscilovao (sto se najlakse primeti po tekstu).
 
AirLink sam malo koristio jer se skoro pojavio.Uglavnom sam koristio Virtual Desktop,koji sam sada stavio na 120 fps za video i 90 za streaming i high bitrate i radi lepo.Virtual Desktop je aplikacija koja mora da se kupi.AirLink za sada podržava max 90 fps(Hz) za video.Jedino što sam promenio tu je brzina na 130 MBps za streaming,ako se ne varam po defaultu je Automatic ili možda 300Mbps.
 
Ja posto imam original link kabal, nastavio sam njega da koristim i ne razmisljam o punjenju. Desavaju se glitchevi na njemu, pocne da prekida i napravi veliki problem. Doduse, to mi se samo desavalo kada igram online, pa je mozda i do toga, ako net pocne da zeza. Znaci ne fps drop, nego cak i nestane slika pa se vrati, to mi je neobicno, ali se ne javlja u offline modu. (assetto corsa je u pitanju).
 
Vredi li uzeti AC? Igrao sam Project Cars 2 (Steam verzija preko AirLinka) i grafika u VR modu je dosta bolja nego u GTS na PSVR.
Stigao mi je danas ANKER 10000 USB PD, tako da je problem sa baterijom resen. Za sada ga drzim u dzepu i to mi je sasvim prihvatljivo resenje :).

AirLink radi dobro, ali i dalje je to daleko od konzolne udobnosti.
Jako mi ide na zivce sto mora da se pali svaki put kada se pokrene, a ume Oculus dobrano da se zbuni ako je igra problematicna. Bas sam imao problema sa Star Wars Squadrons...nekoliko puta sam morao da resetujem komp (jednom i Oculus), da bih mogao da nastavim da igram.

Moze li nekako Guarding u sedecem modu da se poveca ili iskljuci?
Bas je retardirano sto okolo vidim zavesu, a sedim nepomican i igram stvari preko joypada.
Za sada kao workaround napravim veci roomscale, ali bih radije da to ne moram da radim.

Definitivno ce mi trebati nova graficka :):

ptyniuafqzz61.jpg
 
Ja sam uzeo AC jer jedino ona moze da se budzi sa svime i svacime, imas milion staza i automobila, svakavih modova, i jedina da moze pravi drift da se vozi. Ne koriste je dzabe za zvanicna virutalna drift takmicenja.

Ja sam iskljucio guardian, ono kad pokrenes Link, ali samo one linije, ako mislis na to kada kazes zavesa.

Ja ta podesavanja sa slike ne diram, ako povecam rezoluciju, nema sanse sa rtx 2070 da izguram na stabilnih 90fps. Ne znam koji imas GPU, ali se ljudi na AC bune i sa 1080ti :/
 
Pozdrav svima,
Posle svih obaveza nađoh vremena i da ovde nešto napišem , pa prema obećanju ostavljam utiske nakon probanog Oculus Linka.
Odlično zamišljeno i realizovano, bez problema Skyrim VR je radio sa fabričkim kablom na medium podešavanjima sa native rezoluciom.
E, sada da je utisak bio bolji od iste igre na PSVR i nije, jednostavno izgledalo je skoro isto, ali verujem da mora biti tako misleći da se developeri baš nisu potrudili da ovaj port VR igre "upeglaju" za PC.
Ostale igre nisam probao, ali dajte preporuku pa da vidimo.
Međutim na moje iznenađenje, jureći sve i svašta naletim na neoficialan port Return to castle Wolfenstein.E to je bio pravi doživljaj probati, 20 godina stara FPS igra portovana na Quest je fenomenalna kakva je i bila u vreme nastanka.Izgleda oštro ,kontrole dobre, o atmosferi i igrivosti nema potrebe trošiti reči.Ostaje ne jasno zašto timovi ne pokušavaju da ovakve starije igre prenesu na Quest, mislim da je za ovo idealan.
Video sam da imaju portovi i Half Life 1 i brutalne Doom 3ke , čim nađem vreme slobodno probaću i njih.
Pored ovih testiranja najviše vremena mi je ostalo na BigScreen aplikaciji,virtuelnom bioskopu koji delite sa random likovima u salama gde se emituje sadržaj sličnog interesovanja.Jako dobro i zabavno osmišljeno i veoma privlačno.Jedina mana je možda što nisam uspeo da nađem informacije na internetu o mestima gde bi ljudi mogli deliti brojeve za private room projekcije što bi ovo sve podiglo na još veći nivo, mada je i ovo što se nudi bez potrebe da platite jako dobro.
Sve u svemu moram pronaći više vremena da se detaljnije posvetim Questu, za sada obećava, ali nisam siguran da je VR još uvek dostigao WOW efekat i obaveznu kupovinu, mada je na dosta dobrom putu da se to uskoro dogodi, možda čak i sa Quest 3.
Nadam se da sam malo oživeo temu.Pišite ljudi😀😀
 
@DarylVanHorne U sustini, tvoj Quest 1 pruza solidno losiji dozivljaj nego na Quest 2, ipak je rezolucija mnogo poboljsana. Lagano se koristi kao monitor, moze text da se cita, screen door efekat mnogo manji, skoro da se ne vidi, veci FPS, itd. Ja sam licno imao taj WOW efekat kada sam samo pokrenuo onu aplikaciju first steps i odradio pocetne igre i to. Na Quest 2 je sve unapredjeno, mislim da je bolji i tracking i to, pa je mozda bilo pametnije malo da si skupio kesha jos i da direkt ides na dvojku?

Sve u svemu, drago mi je da si me poslusao i isprobao taj fabricki kabal pre kupovine nekih kineza, bitno da radi, samo je kratak.

Preporuka za igru, I expect you to die, ako volis da resavas misterije. Kupi stoni tenis, onaj obican, meni je ona najjaca, a tako lako se igra online sa drugim ljudima. I beat Saber je dobar da se malo razmrdas. Ja sam platio te igre, vrede svaki dolar.

I jos nesto samo da te zamolim- posto je tema za Quest 2, da ne bi zbunjivalo ljude koji incognito citaju ili nalete na ovu temu, stavi samo uvek Quest1 kada prenosis utiske i misljenja o svom uredjaju. Kada neko nabasa na tvoj komentar u ovoj temi, nece znati da si uzeo keca a ne dvojku :) Hvala.
 
@DarylVanHorne U sustini, tvoj Quest 1 pruza solidno losiji dozivljaj nego na Quest 2, ipak je rezolucija mnogo poboljsana. Lagano se koristi kao monitor, moze text da se cita, screen door efekat mnogo manji, skoro da se ne vidi, veci FPS, itd. Ja sam licno imao taj WOW efekat kada sam samo pokrenuo onu aplikaciju first steps i odradio pocetne igre i to. Na Quest 2 je sve unapredjeno, mislim da je bolji i tracking i to, pa je mozda bilo pametnije malo da si skupio kesha jos i da direkt ides na dvojku?

Sve u svemu, drago mi je da si me poslusao i isprobao taj fabricki kabal pre kupovine nekih kineza, bitno da radi, samo je kratak.

Preporuka za igru, I expect you to die, ako volis da resavas misterije. Kupi stoni tenis, onaj obican, meni je ona najjaca, a tako lako se igra online sa drugim ljudima. I beat Saber je dobar da se malo razmrdas. Ja sam platio te igre, vrede svaki dolar.

I jos nesto samo da te zamolim- posto je tema za Quest 2, da ne bi zbunjivalo ljude koji incognito citaju ili nalete na ovu temu, stavi samo uvek Quest1 kada prenosis utiske i misljenja o svom uredjaju. Kada neko nabasa na tvoj komentar u ovoj temi, nece znati da si uzeo keca a ne dvojku :) Hvala.
U pravu si moja je greška, nisam naglasio da se radi o Quest 1 modelu.
Verujem da je sve to dosta bolje na Quest 2 modelu.Verovatno ću prodati Quest 1, sačekati malo oko najava i specifikacije za Quest 3, pa ako ništa ne bude dati šansu Quest 2.
Svakako ne odustajem od VR-a, mislim da može dosta toga da promeni na današnjoj IT sceni, ali mislim da tome treba dati još vremena.
 
Za 300 i nešto evra opraštam sve mane :)
Nisam ispratio kada izlazi Q3, ali ako je 1god, moj savet da udjes u priču sad onda :)
 
Za 300 i nešto evra opraštam sve mane :)
Nisam ispratio kada izlazi Q3, ali ako je 1god, moj savet da udjes u priču sad onda :)
Mislim da će biti duže od 1 god.
Bilo bi dobro da može Quest 2 za 300 i nešto evra.
Mislim da je 420+ evra min.Računam 270e Quest 1 da prodam i 150e da se doda.
Ako naletiš na 300e+ ti piši 😃😃
Ubacio sam End Space pa će se i to probati večeras, pa javljam utiske.😃
 
Mislio sam na polovan neki. Resi neku aukciju u Nemackoj pa ti dopremim do Beograda.
 
Uzeo sam juce Superhot VR i istovremeno sam i odusevljen i razocaran.
Igra odlicno izgleda i radi na Questu, tako da mi je drago sto sam uzeo nativnu verziju (koja je za razliku od Steam verzije retko na akciji).
Najveci problem je sto igra moze da se zavrsi za 90-120 minuta. Citao sam da su ljudi bez problema zavrsavali igru i onda je refundirali, sto ipak necu uraditi jer me zanima kako ce prijatelji reagovati kada probaju igru.

Ovo je prvi put od kada sam kupio Quest da mi se znoj slivao sa cela. Citav Quest je bio mokar, tako da moram da nadjem neko resenje (a nadam se da postoji nesto bolje od znojnica).
Predlozi?
 
Uzeo sam juce Superhot VR i istovremeno sam i odusevljen i razocaran.
Igra odlicno izgleda i radi na Questu, tako da mi je drago sto sam uzeo nativnu verziju (koja je za razliku od Steam verzije retko na akciji).
Najveci problem je sto igra moze da se zavrsi za 90-120 minuta. Citao sam da su ljudi bez problema zavrsavali igru i onda je refundirali, sto ipak necu uraditi jer me zanima kako ce prijatelji reagovati kada probaju igru.

Ovo je prvi put od kada sam kupio Quest da mi se znoj slivao sa cela. Citav Quest je bio mokar, tako da moram da nadjem neko resenje (a nadam se da postoji nesto bolje od znojnica).
Predlozi?
Facial Interface & Foam Replacement Set for Oculus™ Quest 2
(imaš i druge boje)

Disposable Hygiene Covers for Oculus™ Quest 2

Silicone Cover Grey for Oculus™ Quest 2

Skin Friendly VR HMD Cleaning Wipes

Najjeftinije rešenje je da uzmeš ovaj Silicone cover i stavljaš ga na stock facial interface kad znaš da ćeš se puno znojiti i posle ga opereš ili očistiš vlažnim maramicama bez alkohola. Ili uzmi 2 da imaš u rezervi. Silicone cover najbolje upija znoj i neće ti proći na stock interfejs

Skuplje rešenje, koje ja koristim, je ovaj facial interface replacement jer je mnogo bolji od stock facial interface-a(udobniji, manje probijanje svetlosti, itd) i ovi disposable hygiene covers koje staviš kad znaš da ćeš da se znojiš, pa ih posle baciš. Jedino što kroz njih prođe znoj i na ovaj foam replacement, ali se on mnogo lakše čisti od ovog stock.

Ovo poslednje su vlažne bezalkoholne maramice za čišćenje headseta, facial interfejsa i kontrolera. Ali vidim da ih nema u VR Cover european store, samo sam ih našao na ovo njihovoj originalnoj stranici gde sam ih ja ranije uzimao.Tako da ne znam da li mogu da se nabave više.

Sve što naručuješ sa VR Cover EU Store ide preko DeutschePost standard shippingom, tako da se spremi na duže čekanje da ti stigne. Meni su skoro neke pošiljke iz Kine stigle brže od te iz Nemačke,možda ti budeš imao više sreće.
 
Narucio facial interface + 50 covera.
Pisem utiske kada stigne.
 
Uzeo sam juce Superhot VR i istovremeno sam i odusevljen i razocaran.
Definitivno jedna od najzabavnijih VR igara. Ja nisam igrao nativnu, 2D verziju, ali za VR spada u obavezno štivo. Da kraća je igra, nažalost.
 
Ne bih voleo da moji komentari budu uglavnom negativni, pa evo da pohvalim Doom 3 Quest port.Zaista je veoma dobro.Napetost je oseća na svakom koraku, isti osećaj je kao kada sam igrao D3 pre mnogo godina.Zaista ne znam zašto developeri ne radi više i bolje na portovanju ovakvih igara.Ovo može da bude izuzetna platforma za ovakve portove.
 
Uzeo sam juce Superhot VR i istovremeno sam i odusevljen i razocaran.
Igra odlicno izgleda i radi na Questu, tako da mi je drago sto sam uzeo nativnu verziju (koja je za razliku od Steam verzije retko na akciji).
Najveci problem je sto igra moze da se zavrsi za 90-120 minuta. Citao sam da su ljudi bez problema zavrsavali igru i onda je refundirali, sto ipak necu uraditi jer me zanima kako ce prijatelji reagovati kada probaju igru.

Ovo je prvi put od kada sam kupio Quest da mi se znoj slivao sa cela. Citav Quest je bio mokar, tako da moram da nadjem neko resenje (a nadam se da postoji nesto bolje od znojnica).
Predlozi?

Ja sam uzeo silikonski "cover" i za znojenje je super jer se lako obrise, dok onaj fabricki sundjer malo zeznut kada se natopi. Sreca pa se ja ne znojim uospte po glavi. Samo kad preteram.

Ja sam probao samo demo verziju Superhota, nisam bio siguran da znam sta radim 🤪 pa sam se odlucio za beat saber tad. On mi je super i kao vezba i kao zabava, ali sam igrao samo pola sata. Stavise, samo sam igrao Assetto Corsa, nisam palio VR kao standalone bas dugo.

@svi: Mogao bi neki stoni tenis da se organizuje ako neko voli da igra? Nije skup a fenomenalan je. Mislim na onaj Eleven Table Tennis. Ako sto za, mozemo bar da se dodamo na Questu pa kad se nadjemo, nadjemo.

Bas sam u fazonu da se igra neki multiplayer, pa sam za da kupim koju god igru da treba ako ima ekipe :)
 
Nazad
Vrh Dno