Šta je novo?

Oculus Quest 2 VR - Iskustva i pitanja

shatroghistro

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poena
63
Da li neko zna kako kod nas da se odradi refferal za 30 "poena"?
Da li to uopste ima kod nas?
Video sam da pise da je available za europe, ali kad udjem na oculus app pise da nije available za nas region
Ja nisam cak ni upoznat koji su to poeni, ali s obzirom da smo poslednja rupa na svirali, ne bi me cudilo da nema to sto pitas.

Olujche

Flash Drive
Učlanjen(a)
23.08.2012
Poena
43
Nije loš ovaj novi VR humblebundle, Synth Riders deluje kao odlična zamena za beat saber. Već imam gomilu igara, samo još da pazarim VR :D

shatroghistro

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poena
63
Ja sam sad uzeo od 128gb verziju umesto moje od 64gb. Imam trip da mi 64gb imala veci FOV. Nekako mi lepše delovalo sve

shatroghistro

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poena
63
Jel si uporedjivao sa jos nekim primerkom? Ja sam ovaj nov samo uključio, nikako da istestiram jos, mozda i tripujem. Ni prethodni nisam nesto specijalno koristio

shin-bojan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.10.2004
Poena
83
Nisam, ali sam citao na forumima da kvalitet izrade jako osciluje.
Iskreno, manje ce me boleti glava ako ne poredim.

Olujche

Flash Drive
Učlanjen(a)
23.08.2012
Poena
43
Nekako mi nemoguće da postoje razlike u FoV između primeraka. Da nije možda problem u debljini gume za naleganje na lice pa da su vam sočiva dalja od očiju? Čuo sam da je u novijoj verziji to jedina promena u odnosu na staru seriju. Ipak se quest 2 serijski pravi i sastavlja, ne bi trebalo da bude odstupanja ni milimetar što se tiče plastike/sočiva.

shatroghistro

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poena
63
Sta najcesce igrate na VRu? Da li prventstveno koristite kao zaseban uredjaj i koristite igre za Quest ili se sluzite i PCVR-om?

Ja sam za sada i dalje samo na Eleven stonom tenisu i Assetto Corsa na PCu. Imam jos 10 igara na PCu i 3,4 na Questu ali nista ne stizem da igram. Stoni tenis najvise igram zbog malo razmrdavanja.

Boban69

Flash Drive
Učlanjen(a)
02.04.2014
Poena
18
Sta najcesce igrate na VRu? Da li prventstveno koristite kao zaseban uredjaj i koristite igre za Quest ili se sluzite i PCVR-om?

Neke od omiljenih naslova igram (ili sam odigrao) uz Oculus Link kabl povezan na laptop. Izdvojio bih Half Life: Alyx, Lone Echo I i II, Pinball FX2 VR, Moss, Elite Dangerous. Da ne zaboravim i Tetris Effect Connected, ovu igru toliko volim da igram da je imam i na Quest-u i na PC-u.

Ja sam za sada i dalje samo na Eleven stonom tenisu i Assetto Corsa na PCu. Imam jos 10 igara na PCu i 3,4 na Questu ali nista ne stizem da igram. Stoni tenis najvise igram zbog malo razmrdavanja.

Eleven Table Tennis je zaista odličan za razgibanje. Za razgibavanje ti preporučujem i Beat Saber, Synth Riders i Pistol Whip. Obavezno probaj i Walkabout Minigolf uz koji se nećeš baš razgibati ali pruža puno sati zabave (naročito kada igraš sa, odnosno protiv prijatelja). Minigolf je inače cross buy, imaćeš ga i na Quest-u i na PC-u.

shatroghistro

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poena
63
Bas si dosta igara probao 👍
Ja sam malo igrao Beat Saber, i on mi je super.
Saints and sinners sam samo sat i po ukupno, dobar je. Uzeo bih HL Al. ali da sacekam prvo malo da odigram nekad Saints and Sinners. E da, I expect you to die sam igrao dosta, lepo razmrda mozak

Vrh Dno