Šta je novo?

Novi Benchmark forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ladno mi je mail adresa bila *****@infosky.net. OMG, pa ladno 12 godina nisam menjao mail u podacima
Isto , samo što je moje bila @verat.net :)

  • Kako se šalju privatne poruke ?
  • Da li može da se doda onaj deo o konfiguraciji ispod slike - nekad se zavao "Moja mašina"
 
Mislim da bi trebalo prvo da se pročita ova tema ispočetka, pa tek onda da se postuje pitanje/sugestija. Vrte se sve ista pitanja, na koja su već dati odgovori.
 
Ne znam zasto mail nije mogao da stigne na sbb mail koji aktivno koristim. Promenio sam na gmail i sad je ok.
Sto se foruma tice, verujem da je sve mnogo bolje, ali definitivno ce mi trebati neko vreme da se naviknem.
 
Svaka cast!

Verujem da migracija nije bila lagana na novu forum platformu, cak i uz migracione alate.
Sa aspekta desktop-a veliko poboljsanje - forum je pregledniji i brzi, a i XenForo je modernija platforma od vBulletin.

Ceka se tapatalk podrska, barem za nas sa iOS-om.
 
Slazem se sa nekim od ranije, nije dovoljno vidljivo gde je objavljen novi post. Koristi se Bold, koji nije dovoljno upecatljiv (a Dark temi). Ne znam da li moze da se resi.
 
Nije mi baš naj jasnije kako da dođem do novih poruka u temi na forumu (desktop verzija). Jasno se vidi u kojoj temi ima novih poruka, al ne znam gde da kliknem da bi me odvelo na prvu nepročitanu poruku. Sada me ili vodi na sam pošetak thread-a ili na poslednju poruku (ako kliknem desno na link koji pokazuje vreme poslednje poruke).
 
Šta je ovo, možemo svi da čitamo privatne poruke na "what's new"

Pogledajte prilog 297025
Mislim da su ovo poruke na profilu javno vidljive, pm se ne vidi ovako javno, nije ni logično.

Bilo bi dobro da ovde piše ko je i šta pisao poslednje na temu ako me razumete. Tako je valjda i bilo, ovako mi je malo zbunjujuće. Screenshot_20210209-093405~2.jpg
 
Poslednja izmena:
To nisu privatne poruke i to je isto moglo i na starom forumu.
 
Vidim da ste već ubacili paginaciju u headeru (android).
Svaka čast na ažurnosti i trudu!!!
 
Ok, a kako poslati privatnu poruku?
Kad se klikne na avatar piše start conversation, a to kontam nije private.
 
Gde ispod?
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    29.3 KB · Pregleda: 70
Conversation su privatni razgovori, profile posts ne.
 
A kako ti profile posts funkcionišu?
Pošto ja vidim samo ovaj jedan način da pošaljem poruku
 
Screenshot_20210209-101113.jpg
Napisao sam ti upravo jedan. Kad odeš na profil imaš mogućnost pisanja. Kao wall na fejsbuku npr. Možeš odabrati u 'Private' opcijama ko može da ti piše tako ako želiš.
 
A gde je tema o klimatizaciji?

Ova tema o klimama je zatvorena, pise da ima forum o klimatizaciji, a ja ne mogu da nadjem, pa ako je moguce staviti link...

---------------

Da li je moguce i dole uz brojeve stranica staviti naziv teme u kojoj smo kao sto je bilo na starom...?
Gore vidimo iznad brojeva stranica naziv teme ali mi to fali dole.
 
Ovo sam video samo na jednom forumu (usisivači), pa da pitam čemu služi
 

Prilozi

  • EA5ACDAA-082F-4733-AF8C-23C9DDA10E8D.jpeg
    EA5ACDAA-082F-4733-AF8C-23C9DDA10E8D.jpeg
    331 KB · Pregleda: 80
Gledaj malo pažljivije i naći ćeš @Zeha
 
Ovo sam video samo na jednom forumu (usisivači), pa da pitam čemu služi
Služi za dodatno čišćenje foruma od spama. Reakcije na post dodaju poene i postovi sa odgovarajućim negativnim brojem poena će automatski biti sakriveni.
Na taj način smanjujemo vidljivi šum, a ako je autor napisao nešto korisno dobiće pozitivne poene čime ističemo one koji zaista doprinose kvalitetu foruma.
 
Gde, daj link, nisam bez razloga pisao jer JA ne mogu da uocim...
Ako hoces pomoci budi dobar pa link pusti.
 
Samo gledaj pažljivije.
 
Može li da se filtrira nekako prikaz u "New post"? Ako ne može, da li vi možete da isključite oglase iz tog prikaza?
 
U čemu je stvar sad sa emailovima? Jutros ne mogu da postujem ni u jednoj temi "You have insufficient privileges to ..."
Ne mogu čak da odgovorim ni u temi koju sam sinoć otvorio bez problema u delu Pametni uređaji
Onda vidim na prvoj strani
"Attempts to send emails to *****@ptt.rs have failed. ....."
jedini problem je što je to adresa koju koristim i koja je ispravna, morao sam da menjam email na ****@mail.ru da bih mogao da se žalim 😀

proverite zašto ne možete da šaljete na ptt.rs jer adresa je postojeća, ispravna i svakodnevno u upotrebi

Pozdrav
 
Tako je i meni pisalo, samo sam potvrdio postojecu adresu, dobio mejl da potvrdim i to je to.
 
Meni nije pomoglo, prekucao sam par puta i potvrdio isti hotmail.com i nije ništa poslao dok nisam izmenio na gmail.com.
 
evo ja probao i ne može, tj dobijem na mail.ru da je adresa promenjena ali ništa ne dobijem na ptt.rs i sve mi je blokirano dok ponovo ne vratim na mail.ru
 

Prilozi

  • IMG_20210209_111457.jpg
    IMG_20210209_111457.jpg
    313 KB · Pregleda: 39
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno