Šta je novo?

Novi Benchmark forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najzad pravila za oglase koji nisu Rat i mir 😁😁.

Vidim da je to već neko pominjao a i meni odavno smeta, podforumi koji inače jesu pravi Benchmark su stigli na samo dno foruma, sada na pola metra od vrha.
Bitniji su foto aparati, podrska Cooler Mastera, veš mašine i zamrzivači od hardvera i softvera koji su u stvari srž foruma. Ne znam da li je namerno ili slučajno ili niko o tome nije vodio računa ali po meni nema nikakve logike.
 
Flash drive :LOL: (y)
Da li i dalje ima onaj mjaumjaumjua deo za pogrdne reci? Da ostane duh starog skina i u novom
 
Neko ranije napisao ovde, ja se slažem pa i da ponovim. Admin i modovi, naglasite...

Ajd' 4-5 dana da se uzdržimo od komentarisanja. Tema već ima 16 strana i smor je za praćenje (ako se nema baš mnogo vemena u životu).
U sledećih par dana će ekipa sa Bench-a da sredi dosta toga, sami da vide šta ne valja, a korisnici će da provale šta i kako radi, šta škripi i šta smeta, gde je koja opcija i kako radi.

Tada će i primedbe biti smislenije, a biće i manje ponavljanja tipa "...kako na poslednju poruku..."
 
Pohvaljujem novi izgled foruma, dosta brže radi... Da li postoji opcija da povećam veličinu fonta?
 
Ja sam zestok rob navika, ne mogu da vam opisem koliko se tesko navikavam na nove stvari.

Ali evo, jedan dan koriscenja i vec mi je skroz legao ovaj novi izgled.

3,5 floppy :D
A 5,25 diskete nista :)
 
^
"Pretplate nema niti je u planu."
Zato je bilo pitanje u anketi vezano za preplatu.
Inace imao sam prilike da vidim za sve ove godine sta pojedini moderatori rade iz ljubavi i kakva je to vrsta ljubavi, kakvi su bili pre bogougodni kao clanovi, i kakvi su bili posle kada su dobili mod status, e pa da to ne bi smo gledali mozda ipak da jos malo porazmisli ko treba o toj preplati...
Pretplata je jako opsiran pojam.
Ovde sam tebi odgovorio na tvoj koncept pretplate, gde treba da bude obavezna tipa 10-20e godisnje i da stariji clanovi eventualno ne placaju.
Mozda tebi i meni 20e nije nista, nekom je hleb na stolu.
Poznajem takve ljude kojima je bench jedna od retkih oaza za iskljucivanje od svakodnevnog ludila i borbe za prezivljavanje i jos to da im uzmemo.
Takodje imamo mladje clanove koji su doprineli/doprinose puno. Takodje starije koji su koristili forum samo za oglase.
Koncepte pretplate smo vec razglabali u vise tema i zasto i kakvu bi uveli, nema potrebe i ovde.
 
Sta je fora sa oznakama korisnika? Ko su 3.5 flopi, ko je usb drajv? Tj kako su obelezeni modovi i od cega zavisi samo obelezje clana?
 
Gledajuci staz na forumu, meni se cini da je to potpuno random :)

Edit:

Zakljucajte teme na oglasima, osim za pokretaca teme.
Evo ja okacio radi testa jedan oglas i neki padobranac mi uleteo i komentarisao moj oglas :D
 
Poslednja izmena:
...
Kako se brise post ?
 
Sta je fora sa oznakama korisnika? Ko su 3.5 flopi, ko je usb drajv? Tj kako su obelezeni modovi i od cega zavisi samo obelezje clana?
Oni sa statusom Membera su flopiji, oni koji su Newcommers (sada se to zove Registered) su flash drajvovi.
 
više nisam drug član :(

nego, ako mogu da primetim, odavno grafičke nisu kartice :) zauzimaju i po 3 slota i dugačke su i do pola metra :D ako bi moglo da se "Video kartice" preimenuje u "Video karte"
 
Jel to neki bug ?

Sad kad se klikne na temu koju pratim, bilo koju, ne vodi do prve neprocitane poruke, nego na prvu stranicu te teme.
 
Nepristojno izražavanje
više nisam drug član :(

nego, ako mogu da primetim, odavno grafičke nisu kartice :) zauzimaju i po 3 slota i dugačke su i do pola metra :D ako bi moglo da se "Video kartice" preimenuje u "Video karte"
Pa i kućišta više nisu ovakva:
1612824685959.png
 
Jel to neki bug ?

Sad kad se klikne na temu koju pratim, bilo koju, ne vodi do prve neprocitane poruke, nego na prvu stranicu te teme.
Ipak nije bug.

Kad tema ima novih postova, budem premesten na prvi neprocitan post.
Kad nema novih postova, ucita prvu stranu :)
 
 
Meni se baš sviđa što može da se komentariše u oglasima, biće svakakvih bisera a i korisno je što ako neko postavi pitanje svi mogu da pročitaju odgovor umesto da 100 ljudi smara na PM
 
Mnogi nemaju vise privilegiju pisanja na pod-forumu Kriptovalute. Mozemo da otvaramo novi thread ali nemamo permisija za reply. Potvrdio sam mail ali i dalje je isto. Mozete li ovo resiti molim vas?


 
Ovo 3.5" Floppy me asocira na nekog starkelju kojeg je vreme pregazilo i koga se vise niko ne seca. A ovde smo vecina bas oni :D
 
Meni se baš sviđa što može da se komentariše u oglasima, biće svakakvih bisera a i korisno je što ako neko postavi pitanje svi mogu da pročitaju odgovor umesto da 100 ljudi smara na PM
To ćemo definitivno da onemogućimo.
 
Mnogi nemaju vise privilegiju pisanja na pod-forumu Kriptovalute. Mozemo da otvaramo novi thread ali nemamo permisija za reply. Potvrdio sam mail ali i dalje je isto. Mozete li ovo resiti molim vas?


Probajte sad.
 
Meni se baš sviđa što može da se komentariše u oglasima, biće svakakvih bisera a i korisno je što ako neko postavi pitanje svi mogu da pročitaju odgovor umesto da 100 ljudi smara na PM
Meni je covek usao u oglas i napisao: mnogo je to skupo kume.

A ja mogu da mu odgovorim na to u roku od 24 casa, max jedna poruka dnevno.

Samo da ce bude flejma i svadjanja, to mora da se zatvori.
 
Oni sa statusom Membera su flopiji, oni koji su Newcommers (sada se to zove Registered) su flash drajvovi.
Koji floppy, 760 ili 1.44 ? Flash je naprednija tehnologija, pa ovi flopiji deluju neozbiljno 💾
Od kako je se desila ova uzasna promena sa forumom ja vise nemam privilegiju da komentarisem u specificnim podforumima poput "Kriptovalute". Molim nekog Mod-a ili Admin-a da mi resi ovaj problem
Moraš da porvrdiš e-mail adresu. Ideš na podešavanje svog profila i tu ćeš pronaći gde da ukucaš ,ili potvrdiš postojeći e-mail , ukucaš.password , potvrdiš email i to je to.
 
Poslednja izmena:
Svaka cast na novom forumu. Lepo i prijatno izgleda. :) Dark mode je vrhunski inace, svaka cast za boje i raspored istih.
 
u New profile posts tabu moze da se cita sve sta ljudi jedni drugima pisu, sa sve razmenom brojeva telefona. sumnjam da je ovo planirano ovako da bude?
sad videh, mozda je vec neko prijavio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno