Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Uvek upoređujem cene uz 2000din paket. A tu je oko 260e.
Po meni razumna cena ako se poredi sa drugim modelima
 
Poslednja izmena:
Pa ne moze drugacije da se gleda. Mozes da se pravis da ne vidis ali ne mozes da negiras krajnju cenu. S9 izadje 100k uz Omoriku.
 
Poslednja izmena:
Dobro. I dalje je cena super za ljude koji ionako uzimaju ugovor na punu cenu paketa
 
Meni nisu jasni ljudi koji uzimaju telefon tako. Omorika bez telefona je 1100, a uz telefon 2000, znaci 900 din vise puta 24 meseca je 21600. Kad se na to doda 31000, onda telefon ispada 52600. Razumem da neko tako uzme telefon za sebe, ali da uzmes tako telefon i da ga prodas za manje od 350e mi nije jasno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako ima opciju da plaća uređaj na rate onda mu to dođe kao da je uzeo keš kredit. Mada se to više " isplati " kod skupljih mobova
 
Odakle vam to 31hiljada ?
19200 dinara je uz pretplatu od 2k dinara...
To je ok cena
2420b3b3f9a7e1e98837f1dd705def49.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pogledaj trajanje ugovorne obaveze, razlika je 36 i 24 meseca.
 
To je cena za ugovor za 36 meseci. Znači onda je matematika 36 x 900 din + 19.200 = 51.600 din. Što će reći na istom si (ili prođeš još gore) kao da si uzeo tarifu sa popustom a telefon kupio u ComTrade-u. Obrni okreni retko kad je realan popust kod provajdera preko 3-4k dinara.
 
Moja greska ...
31200 za ugovor na 2 godine
Bas nemaju meru

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Realno bi bilo da kada uzmeš telefon uz paket paket kada se sve sabere i oduzme da tebe telefon koji košta tipa 350€ tebe izadje 300€ uz paket, jer ti plaćaš tu i pretplatu i biras tog operatera na 2 godine. Takva je situacija bila sa p9lite pre oko 2 godine kada je telefon uz paket kada se sabere poput i cena uređaja koštao 170€, a na KP je tada išao za 220€, mada to je stvarno redak slučaj.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Ima li neko info za vip?
Ono što meni reče čovek koji tamo radi je da ga neće ni imati ...

mts inače ne zna da li će imati u ponudi dualSIM verziju :)


Koliko mi se čini izgleda da od opcije dualSIM + 2 godine garancije operatera nema ništa.
 
Poslednja izmena:
Pa zar nismo imali prvo info da ce ga Vip sigurno imati , a za ostale da ne znamo.....
 
Bio info ovde, moguće da i ovaj nema pojma ...
Ne verujem da će biti dostupan u mts-u i telenor-u, a da ga vip neće imati u ponudi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja sam postavio ovde info da će ga biti u vip-u, bar sam ja dobio takvu informaciju.
 
Ceka se ovo da ode malo ispod 300e pa da se uzima. Valjda ce za mesec, dva. Mada tad ce i A2 da se pojavi, i rn5 ima de se iskristalise cena. Bice slatke muke sta uzeti :D
 
Poslednja izmena:
Bice i Samsung 15 ali sta im vredi. Ove mi a1 ili a2 i ne gledam. Jos samo malo i Nokija je u dzepu
 
Vidi se da je decko nov. Bas amaterski odradjena recenzija...maltene procitao specifikacije i to je to.
 
Sta mislite sa kojom kamerom moze da se poredi ova od n7+? Da li je ista kao od s7 ili losija?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Jel to pricas iz iskustva ili tvoja licna procena? Mozda je s7 u LL bolji. Po danu cisto sumnjam.
 
On sve telefone ima pa i 7+ :D
Ima par njih koji konstantno mrače i spamuju temu sa Nokia 8 telefonom, ali moderacija ne reaguje...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Haha @Sumadinac i ti si to izvalio,tacno tako sto kazes..U svakoj temi se pojavljuje Marinko98 i pise kako je imao taj telefon i poredi sa Nokiom 8,kako je ona neprikosnovena,No1,telefon nad telefonima..Sad je poceo to isto ali sa MIX 2,haha
 
Da,kod operatera singl a kod prodavaca na KP dual..
 
Nazad
Vrh Dno