Šta je novo?

Nintendo Switch (Nintendo NX)

Ja imam 18icu i meni izgleda sasvim korektno. Imaj na umu da je to ona legacy edition,tj grafika je malo starija, ali kampanja i sve ostalo je super.
 
ako se ne varam nova fifa je na popustu ovih dana.
 
Stigla mi ona 128gb kartica i sve je ok, ne znam zasto sam uopste sumnjao, uglavnom resio sam problem sa memorijom koji uopste i nisam imao 😁

Metroid Dread dobio nagradu na Game Awardsu za najbolju avanturu. Definitno Dread i LM3 moram pod hitno da nabavim, a zulja me i Animal Crossing. Nikad nisam igrao ali mi deluje fora igra za svakodnevno igranje.
 
Ja otreso zeldu breath of the wild , sad cepam re revelations kolekciju , da se podsetim starih dana :) sledeci na tapeti je witcher ... 🐣
 
Evo sad ukucam kod za re 2 nece da prihvati , kaze proverite da li je datum isteko ...datum istice za sto godina :) uredno prijavljen na v. britaniju , memorijska kartica je tu ... sve kako treba ...nalog validan itd ...
 
A gde si kupio kod? Mozda su kodovi zakljucani po regionu.

Mi smo uzimali sa Gamestop.us kodove i aktivirali ih na US nalozima onomad.
 
Probao na britaniju , madjarsku i cesku , uzeo u games .... javio sam se jutros njima pa nek oni rese problem ....

Hoce na ameriku
 
Ma najbolje je da drzis nalog na US, a da promenis na drugu zemlju samo ako na njihovom storu ima neki dobar popust, pa vratis na US posle.

Sad znamo i gde Games nabavlja kodove, cim su US only...
 
Je l' to pocela Bozicna/novogodisnja rasprodaja na evropi? Sinoc vidim nekih 2000 igara na popustu na evropi a na us jedva 700.
 
Drzacu na us , preso sam zeldu breath , ovaj resident evil rev 1 i 2 sam progutao za dva dana jer sam ga preso 10 puta na sony ... sad se razmisljam sta dalje ... witcher ? Jel tece glatko igra ? Nema seckanja ?
 
Imate Splatoon 2 za 2900 din na kp ako nekog zanima. Verovatno ga vec sutra nece biti 😁
 
Jel ima neko zainteresovan da delimo pretplatu? Imam jednog koji hoce pa ako ima jos dvojica zainteresovanih delili bi na cetiri dela svakom po dva online profila 🙂
 
Sutra stize OLED verzija. Prodadoh moj plus 100€. Bas da vidim kakva je razlika iznedju ovog i v2
 
Koliko vam drzi baterija??? Imam utisak da se vrlo brzo istrosi u handheld modu
 
Zavisi sta igras, LA Noire traje 2-3 sata najvise, a Bad North sigurno sat-dva duze.
 
Prva razlika koja je uocljiva na OLED modelu je izrada. Sve je dosta cvrsce, stabilnije, vidi se da ima bolju konstrukciju cim se uzme u ruke. Ekran znacajno veci iako to na papiru mozda nije tako. OLED ima dosta zasicenije boje, toliko da meni licno izgleda kao ekran sa samsung telefona dok meni licno vise prijaju boje sa oled ekrana apple uredjaja. Ne znam sta su uradili sa zvicnicima ali nekako je zvuk "siri". Na starom modelu sam mogao jasno da identifikujem poziciju zvucnika dok je na novom izvor zvuka dosta prirodniji. Ako to ima smisla. Kvalitet zvuka mi se cini isti kao ranije ali zbog ovog osecaja "sirine" je nekako lagodniji za uho. Iako retko se retko kad oslanjam na njih (uglavnom B&W PX7 Carbon sluske) lepo je znati da i tu ima nekog pomaka. Kontroleri kao da su takodje dosta cvrsci, sa vise otpora u palicama. Za bateriju cemo da vidimo mada ne ocekujem da bude bolja ili bar ne nesto drasticno bolja od v2 modela. U svakom slucaju, zadovoljan sam. Za 330e mislim da vredi tih para ko je u fazonu Nintendo igrica i da ima konzolu koju moze da ponese sa sobom gde god pozeli. U ovo doba nenormalnih cena PC hardvera, OLED Switch i XBox Series S su najbolja kombinacija za imati.
 
Prva razlika koja je uocljiva na OLED modelu je izrada. Sve je dosta cvrsce, stabilnije, vidi se da ima bolju konstrukciju cim se uzme u ruke. Ekran znacajno veci iako to na papiru mozda nije tako. OLED ima dosta zasicenije boje, toliko da meni licno izgleda kao ekran sa samsung telefona dok meni licno vise prijaju boje sa oled ekrana apple uredjaja. Ne znam sta su uradili sa zvicnicima ali nekako je zvuk "siri". Na starom modelu sam mogao jasno da identifikujem poziciju zvucnika dok je na novom izvor zvuka dosta prirodniji. Ako to ima smisla. Kvalitet zvuka mi se cini isti kao ranije ali zbog ovog osecaja "sirine" je nekako lagodniji za uho. Iako retko se retko kad oslanjam na njih (uglavnom B&W PX7 Carbon sluske) lepo je znati da i tu ima nekog pomaka. Kontroleri kao da su takodje dosta cvrsci, sa vise otpora u palicama. Za bateriju cemo da vidimo mada ne ocekujem da bude bolja ili bar ne nesto drasticno bolja od v2 modela. U svakom slucaju, zadovoljan sam. Za 330e mislim da vredi tih para ko je u fazonu Nintendo igrica i da ima konzolu koju moze da ponese sa sobom gde god pozeli. U ovo doba nenormalnih cena PC hardvera, OLED Switch i XBox Series S su najbolja kombinacija za imati.
Gde si ga nasao za 330e?
 
Proket bio @imbaqq :D:D:D:D
Taman se o'ladio, reko ma koji ce mi novi haha.
Voleo bih zbog ekrana da vidim uzivo koliko bi imalo smisla da se prebacim.
Mada kad vidim koliko su blesavi po oglasima pa koliko cene prve verzije koje mogu se haknu, mogao bih traziti 2 oleda opusteno.😁
 
Gde si ga nasao za 330e?
Kina prijatelju. Nadjoh prodavnicu sa normalnim cenama (2395 juana) tako da sam zadovoljan kako je na kraju ispalo. Prodao moj i dodao 800 juana (malo jace od 100e) i uzeo ovaj. Dostavili mi sledeci dan. Videh kasno sinoc da postoji opcija u podesavanjima za korekciju intenziteta boja pa cu danas nakon rucka da vidim kakvu razliku pravi.
 
Uzeh i ja Switch v2 :)
Nisam ocekivao da ovako lepo lezi u ruci i da je kvalitet izrade isto dobar.
Hteo sam iskljucivo novo i da ide igra u paketu ako je moguce, pa je izbor pao na V2 model u Games-u za 45k sa Mario Kart 8 (ova igra je zarazna nenormalno i online radi vrhunski). :D
Razmisljao sam o Oled modelu ali me odvarcala cinjenica da je "jacina" hardvera ista, plus nema paketa sa igrom.Tako da skoro 10k vise naspram ovoga sto sam uzeo se ne isplati za klot verziju.
Baterija mi drzi 5h i nesto preko, i daaa ne mogu da verujem da mi handheld mod ovako lezi, cak mi je nesto gadno da kacim na monitor/TV, ima neku draz ovako da se igra sta znam.
Tako eto posle mnogo godina opet Nintendo mi postade nesto znacajno, od sredine 90-ih nisam imao njihovu konzolu jer mi je PS kasnije bio prioritet ali malo dosadilo vise, treba mi promena i ovo je to...
 
Do 31. traje rasprodaja, skoro 3000 igara na popustima. Naravno bez Nintendo ekskluziva osim Mario+Rabbids. Ali ima dosta drugih odlicnih stvari sa stvarno dobrim popustima, pogotovu kad se uporedi sa cenama fizickih izdanja.
 
Nazad
Vrh Dno