Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

javljajte bas vi, koji ste ponovno uplatili - da li vas ponovno gase i posle koliko
 
A da nije moguće ovo izbacivanje bilo samo da nas sve odjednom prebace na skuplju pretplatu od 5000 NGN?

Isto se bilo dogodilo i sa Disney+...
 
Ja sam već bio na toj tarifi, samo prvi mesec (februar) mi je naplaćen po nižoj, naredna tri su bila 5 ‘iljadarki.
 
Reaktivirao bez ikakvih problema Premium za
3,2 €, pa kud puklo da puklo...

Možeš li objasniti proceduru koju si koristio, koju karticu eventualno. Pokušavajući na dva naloga sa po dve različite kartice, dobijam poruku da je problem način plaćanja, međutim i nakon nekoliko pokušaja, sve je isto.
 
javljajte bas vi, koji ste ponovno uplatili - da li vas ponovno gase i posle koliko
Meni za sada radi obnovljena nigerijska pretplata bez ikakvih problema, 27. maja sam je obnovio, odmah po ukidanju. Naš broj telefona mi je već bio na nalogu, a dodatno sam uradio verifikaciju e-adrese i ručno sam podesio domaćinstvo na TV-u gde se Netflix uglavnom gleda.
 
Možeš li objasniti proceduru koju si koristio, koju karticu eventualno. Pokušavajući na dva naloga sa po dve različite kartice, dobijam poruku da je problem način plaćanja, međutim i nakon nekoliko pokušaja, sve je isto.
Android, Chrome, upalio urbanvpn kod plaćanja Revolut karticom. Nakon uspješnog plaćanja ugasio vpn..
 
Јутрос прошла поновљена уплата за Премијум.Такође пре пар дана ме избацили поново ишао процедуру преко пакета за мобилни пребацио на премијум данас скинули 5000 за премијум све ради.Још да пробам то са два домаћинства.
 
Vi koji ste obnovili pretplatu na Nigeriji nakon rezanja - da li je neko koristio Visa karticu i po mogućstvu iz NLB-a (mada mislim da banka ne igra neku ulogu)?
 
Hvala svima na pomoći, međutim izgleda da je do same Vise :rolleyes:

Odlučih da uplatim gift kartice preko Turske i tako završim posao, aktivirao sam Netflix.
Kako bih sada dodao karticu kao način plaćanja od sledećeg meseca, jel je dovoljno dodati normalno ili je potrebno to rešiti preko chat support-a (ako je ovo drugo da li je bitno region iz koje je sami support).

Hvala unapred i nadam se da neću više zatrpavati temu pitanjima. :sneaky:

Prijatno gledanje svima!
 
Hvala svima na pomoći, međutim izgleda da je do same Vise :rolleyes:

Odlučih da uplatim gift kartice preko Turske i tako završim posao, aktivirao sam Netflix.
Kako bih sada dodao karticu kao način plaćanja od sledećeg meseca, jel je dovoljno dodati normalno ili je potrebno to rešiti preko chat support-a (ako je ovo drugo da li je bitno region iz koje je sami support).

Hvala unapred i nadam se da neću više zatrpavati temu pitanjima. :sneaky:

Prijatno gledanje svima!
Preko chat supporta.
Bitno je samo da support nije sa ovih naših područja jer zašto bi se “Turci” javljali hrvatskom supportu.
Ako ti je jezik naloga podešen na engleski, javice ti se verovatno neki Indijac i tu prolazi definitvno.
 
Preko chat supporta.
Bitno je samo da support nije sa ovih naših područja jer zašto bi se “Turci” javljali hrvatskom supportu.
Ako ti je jezik naloga podešen na engleski, javice ti se verovatno neki Indijac i tu prolazi definitvno.

Hvala ti, pokušao i sve išlo po protokolu dok nisam uneo podatke kartice preko linka koji su mi poslali. Takođe ne prolazi tu. Izgleda da je Visa kao kartica (bar ove iz Intese i NLB-a koje pokušavam) blokirane za treće zemlje. Držaću se gift kartica dok se ne dokopam Master-a.
 
Hvala ti, pokušao i sve išlo po protokolu dok nisam uneo podatke kartice preko linka koji su mi poslali. Takođe ne prolazi tu. Izgleda da je Visa kao kartica (bar ove iz Intese i NLB-a koje pokušavam) blokirane za treće zemlje. Držaću se gift kartica dok se ne dokopam Master-a.
Poslali ti link ili sigurnosni obrazac unutar chata?
Ako su ti poslali link, to je zapravo ona ista stranica za dodavanje kartice, pa ni ne čudi da nije prošlo. Traži “secure form” da ti pošalju jer drugačije ne prolazi.
 
Vi u Nigeriji, jeste li potvrdili household? Da li da to napravim ili ne? Nisam ni lokalni broj dodao ..
 
Poslali ti link ili sigurnosni obrazac unutar chata?
Ako su ti poslali link, to je zapravo ona ista stranica za dodavanje kartice, pa ni ne čudi da nije prošlo. Traži “secure form” da ti pošalju jer drugačije ne prolazi.

Probao opet, poslali u chat secure form i verovali ili ne, opet ne prolazi. Moraće promena kartice, a do tada gift kartice. :rolleyes:

Intesa Visa internet kartica prošla iz prve.
Da li si prošao neki poseban proces ili sve isto kao što su radili ostali, imaš sreće. :cool:
 
Da li postoji neki nacin da se natera da preko PC-a ili Mac-a preko hdmi-a na tvu netflix potera dolby vision/atmos 4k bla bla? instalirao sam na winu netflix app, pokusao preko edge-a mrka kapa... da li je to uopste izvodljivo?
 
На тај начин - није. 4К DV/DA се покрећу на уређајима који имају подршку за DV/DA. Дакле, апликација за ТВ препознаје шта је максималан аудио и видео квалитет уређаја и на основу тога пушта се тај квалитет. Поред тога, уређај мора да буде сетрификован за нетфликс да има Widewine L1 сертификат. Није нужно да ако уређај има Widewine L1 да је и сертификован од нетфликса.
 
Hvala na pojasnjenju. Potajno sam se nadao da je nekako moguce da ako je tv primarni displej, prepozna source i aktivira sve tehnologije, ali... Hvala jos jednom!
 
Nazad
Vrh Dno