Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

A ova opcija Netflixa preko Kodija?
Googlao sam i nalazim tutoriale na xy jezicima, ali nema ništa konkretno. Ima li neko koristan link po tom pitanju da podijeli, i koliko je uopšte sigurno ukucavati korisničke podatke u Kodi?
 
Procitao sam negde da ne bi stizale poruke za household prijavu treba da se iskljuci opcija testparticipation koja se nalazi u accountu kada se logujete preko pretrazivaca. Pa ko hoce nek proba ja imam svoj nalog koji samo ja koristim pa ne mogu da testiram.
Probao, ne radi
 
@Optimus Primal pa i napisao sam da se NordVpn plaća i ako svi članovi familije moraju da plate Nord jeftinije je da svako plati sebi Netflix po regularnoj ceni i deli ga sa svojom stvarnom familijom.
Mada ima Nord i druge svhele.
Elem, svakako više ne radi.

Hvala što ste se angažovali i utrošili svoje vreme na ovaj eksperiment...
 
@Optimus Primal pa i napisao sam da se NordVpn plaća i ako svi članovi familije moraju da plate Nord jeftinije je da svako plati sebi Netflix po regularnoj ceni i deli ga sa svojom stvarnom familijom.
Mada ima Nord i druge svhele.
Elem, svakako više ne radi.

Hvala što ste se angažovali i utrošili svoje vreme na ovaj eksperiment...
Nord meshnet se NE PLACA. BESPLATAN JE.
 
Kad prođe kartica i sve za nigerijski i traži broj telefona, šta da radim,a nema next ili skip dugme..a imam već srpski broj telefona na netflixu
 
Pa prema onome što piše na Netflix stranici, nije bitna samo IP adresa nego i aktivnost uređaja, odnosno na kojoj se mreži nalazi veći deo vremena. Tako da sumnjam da je dovoljno samo "jedno spajanje" na primarnu IP adresu.

Kako Netflix otkriva uređaje unutar Netflix kućanstva

Upotrebljavamo podatke kao što su IP adresa, ID brojevi uređaja i aktivnost računa kako bismo ustanovili je li uređaj koji je prijavljen u tvoj račun dio tvojeg Netflix kućanstva.


 
Pitanje..ukoliko uzmemo vpn odemo npr u ameriku, da gledamo neke njihove naslove, da li ima hrvatski prevod ili nema? Zna neko?pokušao?
 
Sledećom naplatom u junu, mobilni plan poskupljuje za trećinu sa 1200 na 1600 naira.
 
Poslednja izmena:
Taman toliko koliko je naira izgubila na vrednosti u odnosu na prošli mesec.
 
Da li to znaci da je Netflix ovom zabranom stao na put deljenja naloga u Srbiji? Sve mi je radilo do danas kada sam pokusao da udjem na nalog preko mobilnih podataka i upravo dobio ovo obavestenje…
 
Nisam nikako mogao da se ulogujem sa starim nalogom (prvobitno srpski, pa preseljen na Tursku) preko Nigeria VPN-a, pa sam morao da napravim novi nalog, ostalo je bila formalnost, prošlo sve iz prve. Dok radi ovako gledaćemo, ako blokiraju, gledaće se par meseci godišnje kad ima nešto vredno gledanja.
 
… zar već nije toliiko…?!
edit: sad proverih, toliko je… možda Standard sa 4000…?!
 
Da li Netflix Nigeria prima nase kartice? Koliko izadje u dinarima mesecno premium plan?
 
Vrh Dno