Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ups, i mene izbacili, nov nalog. Što smo gledali jeftino, gledali smo...
 
Ja imam 3 nigerijska naloga.Na dva je sve ok a kolegi s foruma koji je na trećem nalogu isto izbacilo pa sam uključio VPN i ponovo uplatio.
 
Opet ja..
Pre 8 dana sam uspeo da odradim Nigerijski netflix sa bezplatnim nigerijskim vpnom..posle dosta mučenja i iskakanja poruke
"There appears to be a problem with the payment method you are trying to use."
Uspeo sam da uzmem 720p i prebacim odmah na 4k..pisalo mi je da je sledeća naplata 5tog juna,sve bilo super..
Danas ulazim na netflix,vidim da nisam više pretplaćen,obratim se suportu,pričaju o bezbednosnim razlozima.. i sad opet iskače ona poruka...
There appears to be a problem with the payment method you are trying to use.

Prošao neko ovako?zna šta se dešava?
Desilo se i meni dva puta jos u pocetku nase saradnje s princem, posle ove poruke mi za sad radi sve okej
Da javim da mi se desilo opet..e sad posto vidim da sam jedini kome se desilo koji su moguci potencijalni problemi:
1. Skoro svi su preko mobilnog ja sam preko PC-a registerovao
2. Mail nije gmail nego moj email posto imam placen hosting pa mogu da pravim koliko mejlova hocu, i posto sam uspeo tek iz 50og pokusaja da prodje uplata a par puta mi je pisalo da je pogresna sifra pa sam zato napravio 3 4 naloga sa istog @domen.com samo razliciti mejlovi dok nisam uspeo, ne verujem da bi bilo problema sto nije gmail ili tako nesto ali mozda je problem sto sam napravio tih 3 4 naloga pa da me zato stavilo na neku crnu listu xD, ali opet ne znam zasto bi onda prosla uplata i radilo 2 nedelje pa me onda ugase.
3. Kartica. MC aik banke je u pitanju
4. Transfer profila sa srpskog netflixa

Tako da sada sam opet pustio pretplatu sa gmail nalogom proslo iz drugog puta prvo nije htelo 4k plan pa prosao standard, stavio sam raiffeisen mc digital karticu, znam neko je pisao da je s raiffeisenom uspeo i da nije bilo problema kasnije, necu da radim prenos profila, niti da dodajem broj telefona pa cemo da vidimo sta ce dalje da se desava. Prvi put me izbacilo nakon 7 dana, sad nakon 14.
 
Nadam se da nece globalno tako uraditi, ja da sam na njihovom mestu ja bih dozvolio VPN da se koristi za tih 2-3% posto ljudi, jer ipak i tu imaju dosta zaradu. 😮
 
… možda nemaju problem sa uplatama, ali imaju sa gledanjem… kako ništa skoro nisam pustio, sad probah i meni radi…
 
Takodje ,usao proverio,za sad radi,naplata je za dva dana pa cu videti.
 
A jel i pare vraćaju?
 
Meni neće da vrate. Sve vreme mi kaže kako sa karticom nešto nije ok. Uključen Nigerija VPN koji je korišćen i za otvaranje naloga i plaćanja kad je sve prošlo bez problema.
Inače nalog je bio aktivan i to baš, baš 😉
 
Meni neće da vrate. Sve vreme mi kaže kako sa karticom nešto nije ok. Uključen Nigerija VPN koji je korišćen i za otvaranje naloga i plaćanja kad je sve prošlo bez problema.
Inače nalog je bio aktivan i to baš, baš 😉
Ne bi smeli da skrate pretplatu koju ste uredno platili. Sta kazu za to?
 
mogu uvek da otkažu uslugu zbog nepoštovanja pravila koja ste prihvatili
 
Da li se desilo nekom sa turskim nalogom da ga izbace? Ja sa turaka prešao na princa pre 10-ak dana i odmah 💩.
 
Meni sada sve radi na Netflixu... Znam da ima fora da preko turskog Netflixa mozete da kupite giftcar kodove i tako balans dodajete na nalog.
 
Nazad
Vrh Dno